Logo IC Project

Bądź na bieżąco z każdą informacją

dzięki trójstronnemu systemowi powiadomień.

Postaw na technologiczne powiadomienia o każdej istotnej informacji. Bądź na bieżąco ze swoimi obowiązkami, dzięki automatycznym i konfigurowalnym powiadomieniom. 

Poznaj działanie trójstronnych powiadomień.

Otrzymuj powiadomienia w systemie, mailem i na smartfonie.

IC Project posiada wbudowany trójstronny system powiadomień, który wysyła powiadomienia w trzy różne miejsca – jako powiadomienia systemowe, wiadomości mailowe i informacje prosto na smartfona z aplikacji. 

Zadania
Wykorzystaj pełną konfigurowalność.

Skonfiguruj system powiadomień, by pracować skutecznie.

System powiadomień w IC Project oferuje pełną konfigurację po stronie każdego użytkownika. W specjalnym panelu ustawień znajdziesz zdefiniowany każdy rodzaj powiadomienia i zdecydujesz, gdzie chcesz informację. 

Pamięć technologiczna to duża przewaga.

Postaw na pamięć technologiczną i pamiętaj o wszystkich terminach.

System powiadomień w IC Project wspiera w ogromnym stopniu terminową realizację obowiązków. Program przypomni Ci o każdym zbliżającym się terminie na zadaniu, projekcie czy nawet zaplanowanym wydarzeniu.

Komunikacja w IC Project
95%

Terminowa realizacja

System powiadomień wspiera
terminową realizację obowiązków.

91%

Lepszy obieg informacji

Automatyczne powiadomienia
to lepszy obieg informacji w zespole.

100%

Wysoka konfigurowalność

System powiadomień to pełne
dostosowanie każdego powiadomienia.

Umów się na dedykowaną prezentację IC Project

Prezentacja to najlepsza forma na poznanie możliwości IC Project. Podczas tego darmowego spotkania online porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy działanie programu.

Komunikacja mobilna to podstawa.

Połącz swoją codzienną pracę
z mobilnymi powiadomieniami.

W obecnych czasach mamy potrzebę szybkiego i łatwego dostępu mobilnego. IC Project oferuje w pełni funkcjonalne aplikacje mobilne, które wyposażone są w każdego rodzaju powiadomienie. To duża wartość w codziennej pracy.

System powiadomień
Zadania w IC Project
Ty decydujesz o powiadomieniach.

Wysyłaj specjalne powiadomienia,
kiedy tylko chcesz to zrobić.

Praca projektowo-zadaniowa w IC Project jest wyposażona w powiadomienie na życzenie. Co to oznacza? Jeśli widzisz potrzebę, jednym kliknięciem możesz każdemu przypomnieć o zadaniu, które czeka na tę osobę w środowisku IC Project.

Cały program wyposażony w powiadomienia.

System powiadomień dostępny
w każdym module IC Project.

System powiadomień w IC Project to nie tylko projekty, zadania i komunikacja. To również każdy inny moduł w programie – od kalendarza, przez moduł nieobecności, aż po każdą inną opcję dostępną w środowisku IC Project.

Widok projektów w ICP

Wysoka intuicyjność

IC Project to narzędzie zaprojektowane z największą dbałością o intuicyjność po stronie użytkownika. Poznaj środowisko przyjazne i intuicyjne na co dzień.

Dedykowane
wsparcie

Wsparcie to drugie imię IC Project. Zapewnij sobie bieżącą pomoc na wiele sposobów. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po każde pytanie podczas Twojej pracy.

Nowoczesny
interfejs

ICP to program zbudowany na najnowszej możliwej technologii. Jeśli szukasz narzędzia, które współgra z nowymi trendami, jesteś w bardzo dobrym miejscu.