Poznaj trójstronny system powiadomień w IC Project

Bądź na bieżąco dzięki specjalnemu systemowi powiadomień

Wykorzystaj specjalny system powiadomień w IC Project, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami firmowymi. Otrzymuj codzienne powiadomienia i przypomnienia, skup się na swojej pracy, a system zatroszczy się o Ciebie i Twoją pamięć.

Otrzymuj powiadomienia w trzech kluczowych miejscach

Trójstronny system nie pozwoli Ci powinąć żadnego powiadomienia

W IC Project znajdziesz trójstronny system powiadomień, który informuje, przypomina i pomaga w codziennej pracy. Dzięki temu systemowi, wszystkie powiadomienia otrzymasz w trzech miejscach – na Twojego smartfona z wykorzystaniem aplikacji mobilnej, wiadomość na Twoją pocztę e-mail, a także w systemie IC Project. Obieg informacji na najwyższym poziomie. To nasze założenie.

Bądź na bieżąco z kluczowymi informacjami

Otrzymuj powiadomienia o najważniejszych kwestiach w narzędziu

Zadanie zostało oddelegowane konkretnego pracownikowi? A może podczas realizacji zadania pojawiły się nowe informacje, komentarze lub pliki? Twój współpracownik utworzył wydarzenie w którym będziesz uczestniczyć? Przyzwyczaj się do powiadomień. IC Project zawsze Cię poinformuje o oddelegowanych zadaniach, nowych informacjach podczas realizacji czy dodanych wydarzeniach lub spotkaniach w których masz uczestniczyć.

Skup się na pracy. Zaufaj sztucznej inteligencji

IC Project o wszystkim Ci przypomni

Zarządzanie to masa ważnych obowiązków do zrealizowania. System zawsze Ci przypomni o zbliżających się wydarzeniach, spotkaniach czy też nadchodzących terminach zadań, które realizujesz. Zaufaj IC Project. System Cię nie zawiedzie, o wszystkim poinformuje i przypomni.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Wykorzystaj dodatkowe opcje w IC Project

Wysyłaj indywidualne przypomnienia, kiedy tylko chcesz

Chcesz wysłać indywidualne przypomnienie konkretnemu pracownikowi? Żaden problem. Mamy na to idealne rozwiązanie. Wystarczy kliknąć jeden przycisk, a Twój kolega z pracy od razu dostanie specjalne powiadomienie z którego może przejść bezpośrednio do zadania. To świetne rozwiązanie na pilnowanie produktywności pozostałych osób w firmie.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności