Poznaj możliwości na zorganizowanie serwisu w Twojej firmie

Zbieraj zgłoszenia serwisowe lub reklamacyjne od swoich klientów

Szukasz sprawnego sposobu na zbieranie zgłoszeń serwisowych lub reklamacyjnych od swoich klientów? Mamy na to idealne rozwiązanie. Wykorzystaj nasz specjalny moduł, dzięki któremu Twój klient szybko i sprawnie będzie mógł zgłosić problem, a Ty błyskawicznie go rozwiązać. Zadbaj o dobrą organizację serwisu w Twojej firmie – to klucz do sukcesu.

Tutaj ograniczy Cię tylko kreatywność

Przeróżne zastosowanie. Ty wybierasz

Moduł odbierania zgłoszeń może mieć przeróżne zastosowanie. Tutaj ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Chcesz odbierać w ten sposób zgłoszenia serwisowe? A może reklamacje? A co powiesz na zbieranie prostych zamówień od klientów? Możliwości jest bardzo dużo. Ty wybierasz sposób, w jaki chcesz z tego modułu korzystać. Nie czekaj, działaj.

Serwis w Twojej firmie na najwyższym poziomie

Wykorzystaj specjalny formularz do zbierania zgłoszeń od klientów

W IC Project mamy świetne rozwiązanie na zbieranie przeróżnych zgłoszeń od klientów. Do Twojego konta w IC Project przypisany jest indywidualny adres URL na którym znajduje się specjalny formularz. Klient klika w link, uzupełnia formularz, wysyła do Ciebie, a zgłoszenie automatycznie ląduje w Twoim narzędziu do zarządzania projektami i zadaniami. Proste, prawda?

Elastyczność to coś, co wyróżnia IC Project

Dostosuj formularz pod własne potrzeby

Formularz, który udostępnisz na adresie URL możesz dostosować pod własne potrzeby. Wszystkie pola są możliwe do edycji. Jeśli chcesz, daj zgłaszającemu opcję załączania plików. Warto zaznaczyć, że na formularzu zgłoszeniowym pojawi się również logotyp Twojej firmy.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Zorganizowana komunikacja z klientem

Prowadź konwersację razem z klientem z poziomu zgłoszenia

Jeśli zgłoszenie wpłynie do systemu, błyskawicznie możesz zobaczyć wszystkie informacje na jego temat. Chcesz szybko zareagować na zgłoszenie? Odpowiedz zgłaszającemu z poziomu systemu! Osoba automatycznie zobaczy Twoją odpowiedź w swojej skrzynce odbiorczej na e-mailu. Warto zaznaczyć, że osoba zgłaszająca w każdym momencie ma dostęp do specjalnego panelu zgłoszeń, gdzie może zobaczyć, kiedy jej zgłoszenie zostało zrealizowane lub na jakim jest etapie.

Szybkie działanie to klucz do sukcesu

Błyskawicznie zrób zadanie ze zgłoszenia i rozpocznij pracę

Zgłoszenie pojawiło się w systemie, więc problem trzeba od razu rozwiązać. Z każdego zgłoszenia w bardzo szybki i intuicyjny sposób możesz zrobić zadanie. Wystarczy kliknąć jeden przycisk, uzupełnić podstawowe informacje i gotowe. Dodatkowo, przypisz konkretne osoby do realizacji problemu ze zgłoszenia, a także ustaw termin wykonania. Sprawne działanie i organizacja pracy to klucz do sukcesu w tego typu sytuacjach. Z wykorzystaniem IC Project jest to łatwiejsze.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności