Pliki i dokumenty firmowe w jednym miejscu

Zapanuj nad obiegiem plików i dokumentów w Twojej firmie

Szukasz rozwiązania na skuteczny obieg plików i dokumentów w Twojej firmie? Sprawna organizacja dokumentacji to klucz do podniesienia produktywności całego Twojego zespołu. Postaw na IC Project i wykorzystaj specjalne rozwiązania poprawiające organizację pracy i obieg całej dokumentacji firmowej.

Poznaj dodatkowe możliwości organizacyjne

Zarządzaj kluczowymi plikami kosztowymi w specjalnych folderach

Pliki kosztowe to bardzo ważne dokumenty w funkcjonowaniu każdej firmy. W IC Project możesz dodawać wszelkie poniesione koszty z załączeniem dokumentów kosztowych. Każdy plik automatycznie pojawi się w specjalnym katalogu projektowym. Poszukujesz faktury lub rachunku? Z wykorzystaniem IC Project wiesz, gdzie szukać.

Wykorzystaj kompleksowość narzędzia. Pracuj zespołowo

Pracuj razem z plikami i dokumentami na zadaniach, wspólnie z Twoim zespołem

Nieodłącznym elementem skutecznego zarządzania projektami i zadaniami są dziesiątki przesyłanych plików. Mamy pod to znakomite rozwiązanie. W IC Project możesz dodawać pliki do każdego zadania lub projektu. Twój zespół zawsze będzie mógł je odnaleźć i wykorzystać w pracy. Jeśli chcesz, zawsze możesz również skorzystać z naszych integracji z dyskami zewnętrznymi

Wejdź z organizacją na wyższy poziom

Zawsze wiesz, gdzie szukać Twojego dokumentu

Sprawna organizacja dokumentacji firmowej to klucz do sukcesu. W IC Project zawsze wiesz, gdzie szukać Twojego dokumentu. Sprawne połączenie wielu modułów, dostęp do specjalnych katalogów czy możliwość zarządzania całą wiedzą firmy pozwolą uzyskać przewagę nad Twoją konkurencją.

Poznaj możliwości modułu Wiki

Uzyskaj dostęp do bazy wiedzy Twojej firmy z podziałem na katalogi

Jak można skutecznie zarządzać bazą wiedzy całej firmy? Mamy na to dedykowane rozwiązanie. Specjalny moduł Wiki, gdzie możesz dodawać przeróżne katalogi czy foldery, a tam zbierać wszystkie kluczowe dokumenty. Jeśli chcesz, zawsze masz możliwość również skorzystania z pełnego edytora tekstowego, który znajdziesz w Wiki – magazynie całej wiedzy firmowej.

Przetestuj, co potrafi nasza aplikacja mobilna

Praca w terenie? Dodawaj pliki lub zdjęcia prosto z aplikacji mobilnej

Masz pracowników, którzy na co dzień pracują w terenie? Wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci funkcjonalna aplikacja mobilna IC Project. Z poziomu smartfona możesz bezpośrednio załączać pliki, a nawet robić zdjęcia i wrzucać prosto do konkretnego zadania lub projektu.

Pobierz aplikację: Android   iOS