Pliki i dokumenty firmowe w jednym miejscu

Zapanuj nad obiegiem plików
i dokumentów w Twojej firmie

Szukasz rozwiązania na skuteczny obieg plików i dokumentów w Twojej firmie? Sprawna organizacja dokumentacji to klucz do podniesienia produktywności całego Twojego zespołu. Postaw na IC Project i wykorzystaj specjalne rozwiązania poprawiające organizację pracy i obieg całej dokumentacji firmowej.

Wypróbuj za darmo

Poznaj dodatkowe możliwości organizacyjne

Zarządzaj kluczowymi plikami kosztowymi w specjalnych folderach

Pliki kosztowe to bardzo ważne dokumenty w funkcjonowaniu każdej firmy. W IC Project możesz dodawać wszelkie poniesione koszty z załączeniem dokumentów kosztowych. Każdy plik automatycznie pojawi się w specjalnym katalogu projektowym. Poszukujesz faktury lub rachunku? Z wykorzystaniem IC Project wiesz, gdzie szukać.

Zobacz funkcjonalność: Finanse

Wykorzystaj kompleksowość narzędzia. Pracuj zespołowo

Pracuj razem z plikami i dokumentami na zadaniach, wspólnie z Twoim zespołem

Nieodłącznym elementem skutecznego zarządzania projektami i zadaniami są dziesiątki przesyłanych plików. Mamy pod to znakomite rozwiązanie. W IC Project możesz dodawać pliki do każdego zadania lub projektu. Twój zespół zawsze będzie mógł je odnaleźć i wykorzystać w pracy. Jeśli chcesz, zawsze możesz również skorzystać z naszych integracji z dyskami zewnętrznymi

Zobacz funkcjonalność: Zarządzanie zadaniami

Wejdź z organizacją na wyższy poziom

Zawsze wiesz, gdzie szukać Twojego dokumentu

Sprawna organizacja dokumentacji firmowej to klucz do sukcesu. W IC Project zawsze wiesz, gdzie szukać Twojego dokumentu. Sprawne połączenie wielu modułów, dostęp do specjalnych katalogów czy możliwość zarządzania całą wiedzą firmy pozwolą uzyskać przewagę nad Twoją konkurencją.

Zobacz funkcjonalność: Zarządzanie projektami

Poznaj możliwości modułu Wiki

Uzyskaj dostęp do bazy wiedzy Twojej firmy z podziałem na katalogi

Jak można skutecznie zarządzać bazą wiedzy całej firmy? Mamy na to dedykowane rozwiązanie. Specjalny moduł Wiki, gdzie możesz dodawać przeróżne katalogi czy foldery, a tam zbierać wszystkie kluczowe dokumenty. Jeśli chcesz, zawsze masz możliwość również skorzystania z pełnego edytora tekstowego, który znajdziesz w Wiki - magazynie całej wiedzy firmowej.

Zobacz funkcjonalność: Wiki

Przetestuj, co potrafi nasza aplikacja mobilna

Praca w terenie? Dodawaj pliki lub zdjęcia prosto z aplikacji mobilnej

Masz pracowników, którzy na co dzień pracują w terenie? Wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci funkcjonalna aplikacja mobilna IC Project. Z poziomu smartfona możesz bezpośrednio załączać pliki, a nawet robić zdjęcia i wrzucać prosto do konkretnego zadania lub projektu.

Pobierz aplikację:   Android   iOS