Najlepsza organizacja pracy w Twojej firmie

Wykorzystaj połączenie wielu funkcjonalności by zapewnić najwyższy poziom organizacji Twojej firmy

IC Project to kompleksowe narzędzie, które łączy ze sobą funkcjonalność wielu modułów. Na co dzień usprawnia to pracę dużej ilości firm. Wybierając IC Project, nie potrzebujesz dodatkowych systemów. Za pomocą jednego narzędzia możesz usprawnić wiele procesów firmowych i wszystkie kluczowe kwestie firmowe zobaczyć w jednym, dedykowanym miejscu. W IC Project.

Poznaj możliwości kompleksowego narzędzia

Wykorzystaj specjalne połączenie między projektami, a wbudowanym CRM

W IC Project wiele modułów jest ze sobą połączonych na specjalnych warunkach. Wyobraź sobie, że wszystkie Twoje projekty połączone są z całą bazą klientów. Realizujesz projekty zewnętrzne? Wykorzystaj nasze rozwiązanie. Przypisz projekt do kontrahenta, a tym samym uzyskaj znakomitą organizację pracy. Teraz zawsze zobaczysz jakie projekty Twoja firma zrealizowała dla konkretnego klienta. Wszystko w jednym miejscu – projekty, zadania, klienci i wiele więcej.

Wszystko w jednym miejscu

Wystawiaj faktury, przypisuj do klienta oraz projektu

Dostęp do modułu fakturowania to jedna z zalet, która wyróżnia nasze rozwiązanie. Fakturowanie połączone jest z zarządzaniem projektami, a także bazą Twoich klientów. Dzięki temu każdą wystawioną fakturę możesz przypisać do projektu, a także Twojego klienta. Czy to nie jest organizacja na najwyższym poziomie? Wszystkie kluczowe kwestie w jednym miejscu.

Zobacz, czym jest interaktywny kalendarz zadaniowy

Pracuj na kalendarzu połączonym z Twoimi zadaniami

Możliwości naszego interaktywnego kalendarza są bardzo wysokie. Czy wiesz, że jest on połączony również z zarządzaniem zadaniami? Dzięki temu, w kalendarzu zobaczysz zadania, których termin wykonania przypada na konkretne dni. Jesteśmy przekonani, że to poprawi Twoją produktywność!

Poznaj nowe opcje komunikacyjne w Twojej firmie

Komunikacja zadaniowa lub projektowa? Mamy na to rozwiązanie

IC Project to kompleksowe rozwiązanie w którym znajdziesz również wbudowany komunikator. Oczywiście na naszym czacie możesz rozmawiać z każdym w konwersacji prywatnej, ale wielką zaletą jest możliwość rozmowy o konkretnym zadaniu lub projekcie. Jednym kliknięciem stworzysz specjalną konwersację, a system przypisze do niej wszystkie osoby, które realizują zadanie lub projekt. Oczywiście cały wątek zostanie zapisany i w każdym momencie możesz do niego wrócić.

Budżetowanie połączone z zarządzaniem projektami

Kontroluj budżet Twoich projektów w sposób prosty i intuicyjny

Budżet projektów to podstawa w zarządzaniu projektami. W IC Project mamy dedykowane rozwiązanie, które pozwala kontrolować wszystkie kwestie finansowe na projektach. Przed rozpoczęciem projektu możesz tworzyć prognozy finansowe, następnie rejestrować wszelkie poniesione koszty, a także kontrolować i reagować na bieżąco na wynik finansowy projektu. Oczywiście IC Project oferuje również możliwość generowania odpowiedniego raportu finansowego