Wspieraj polskie produkty i polską myśl technologiczną

W 100% polskie narzędzie do zarządzania

Jesteśmy dumni, że IC Project to polski produkt. Obecnie IC Project to narzędzie do zarządzania projektami, które na rynku polskim jest jednym z najczęściej wybieranych wśród polskich firm. Dołącz do nich i poznaj rodzime rozwiązanie. Sprawdź, co możesz zyskać.

Doceń polską myśl technologiczną

Organizuj swoją pracę w 100% polskim rozwiązaniu

Wspierajmy polskie produkty. IC Project to w 100% polski produkt. Cały zespół zlokalizowany jest w Kielcach, gdzie ma swoją siedzibę. Tworzony i aktualizowany na bieżąco w naszym kraju bez żadnego udziału zagranicznych inwestorów. Czy jest więc sens pracować na zagranicznych oprogramowaniach, jeśli polskie rozwiązanie jest tak funkcjonalne i użyteczne?

Każdy pracownik jest bardziej produktywny w ojczystym języku

Pracuj w języku polskim

Możliwość pracy w języku polskim to wielka zaleta naszego narzędzia. My nie korzystamy z bazowego tłumaczenia – język polski jest naszym rodzimym. Wyobraź sobie, że wdrażasz narzędzie do swojej firmy. Nie wymagaj znajomości języka obcego u wszystkich pracowników. Badania potwierdzają, że nawet mimo znajomości języka angielskiego, każdy pracownik jest bardziej produktywny i operatywny, jeśli pracuje w swoim ojczystym języku. Zastanów się nad tym.

Pracuj w polskim narzędziu i korzystaj z wielu dodatkowych benefitów

Wykorzystaj dostęp do wielu materiałów szkoleniowych w języku polskim

Przy poznawaniu nowego narzędzia bardzo ważny jest dostęp do materiałów szkoleniowych. Poradniki, filmy instruktażowe czy baza pomocy dostępna jest w języku polskim. Wszystkie materiały są dostępne dla Ciebie, kiedy tylko chcesz. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swój problem, skontaktuj się z naszym supportem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dedykowane wsparcie. To nas wyróżnia

Doceń indywidualne podejście do klienta - porozmawiaj z nami, śmiało

Znasz sytuację, kiedy w celu rozwiązania problemu musisz wysłać formularz kontaktowy i czekać na odpowiedź? Nie u nas. My w IC Project mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze dostępny jest dla Ciebie nasz sprawny support – skontaktuj się z nami za pomocą live chatu, porozmawiaj z naszym ekspertem, wyślij wiadomość e-mail bądź zadzwoń do nas. Pamiętaj, że support dostępny jest również w języku polskim. Chętnie z Tobą porozmawiamy.