Praca managera nigdy nie była tak prosta

Wykorzystaj potencjał kompleksowego narzędzia w rękach managera

IC Project to dedykowane narzędzie dla każdego managera. Znajdziesz tutaj wiele niezwykle przydatnych funkcjonalności, które pozwolą Ci zapanować na firmą oraz Twoimi pracownikami. Technologia i rozwiązania, które zostały wdrożone w IC Project pozwolą wejść na wyższy poziom w zarządzaniu managerskim. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Elastyczność IC Project to jego wielka zaleta

Dostosuj uprawnienia Twoich pracowników

IC Project to niezwykle elastyczne narzędzie w którym możesz dostosować uprawnienia indywidualnie dla każdego z pracowników. Znajdziesz tutaj specjalny system zarządzania uprawnieniami, gdzie masz możliwość zarządzać uprawnienia do każdej części narzędzia.

Korzystaj z dodatkowych, zaawansowanych modułów

Kontroluj i zarządzaj obciążeniem Twoich pracowników w czasie rzeczywistym

Obciążenie pracownika to bardzo ważna kwestia w funkcjonowaniu każdej firmy. Z wykorzystaniem IC Project możesz zarządzać obciążeniem Twoich pracowników w czasie rzeczywistym. Mamy dedykowane rozwiązanie, które pozwoli Ci określać procentowe obłożenia czasu pracy dla każdego pracownika. Po przekroczeniu limitu, system automatycznie poinformuje odpowiednie osoby. Dla tego modułu znajdziesz również dedykowany, przejrzysty raport.

Wszystkie najważniejsze procesy w jednym miejscu

Generuj raporty i zyskaj przejrzysty widok na kluczowe procesy w Twojej firmie

W IC Project możesz kontrolować większość procesów firmowych – począwszy od projektów, przez wszelkie kwestie finansowe, aż po zaawansowane opcje monitorowania obłożenia i czasu pracy. Czym byłby tego typu system bez możliwości generowania odpowiednich raportów? Wystarczy kilka kliknięć, a wszystkie kluczowe informacje zobaczysz w specjalnych raportach.

Oszczędzaj czas pracy. Korzystaj z funkcji automatyzacji

Wykorzystaj narzędzia automatyzacji dla skuteczności Twojej pracy

W IC Project znajdziesz wiele automatycznych narzędzi managerskich, którą ułatwią kontrolowanie i monitorowanie procesów w Twojej firmie. Wykorzystując narzędzia, które oferuje IC Project będziesz w stanie monitorować postęp wielu projektów jednocześnie czy pozyskiwać najważniejsze dane z systemu w formie przejrzystych raportów bez żadnej dodatkowej Twojej pracy.

Poznaj możliwości na kontrolowanie postępu zadań

Kontroluj postęp oddelegowanych zadań i podejmuj szybkie działanie

Jeśli delegujesz zadania innym osobom to oczywiste, że chcesz również kontrolować ich przebieg, a także postęp wykonania. Mamy pod to dedykowany widok. Zawsze możesz zobaczyć zadania, które realizuje konkretny pracownik i na jakim są one etapie – co więcej, masz możliwość sprawdzenia zadań, które zostały przez Ciebie oddelegowane. Możliwości są ogromne.

Zobacz, czym jest wykres Gantta

Planuj, twórz harmonogramy i reaguj za pomocą wykresu Gantta

Wykres Gantta to znakomite narzędzie, które pozwoli Ci perfekcyjnie zaplanować każdy z Twoich projektów, a także dostosować pracę całej Twojej firmy. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego managera, który uwielbia pracować w formie wizualnej. Na wykresie Gantta zobaczysz również wszystkie mankamenty Twojego projektu, które w szybki i sprawny sposób możesz wyeliminować.