Zorganizowana praca zdalna z odpowiednim narzędziem

Zainwestuj w funkcjonalne narzędzie
do pracy zdalnej

IC Project to perfekcyjne narzędzie do pracy zdalnej. Potencjał rozwiązania chmurowego, a także mnóstwo przydatnych funkcjonalności sprawiają, że cały Twój zespół może błyskawicznie rozpocząć niezwykle skuteczną pracę w naszym narzędziu. Przekonaj się, dlaczego IC Project to rozwiązanie skrojone idealnie pod model pracy zdalnej.

Wypróbuj za darmo

Wykorzystaj potencjał rozwiązanie chmurowego

Połącz swój zespół z dowolnych lokalizacji i pracuj zdalnie

IC Project to narzędzie, które idealnie wpisuje się w model pracy zdalnej. Możesz tutaj połączyć cały swój zespół z dowolnych lokalizacji i efektywnie pracować nad wspólnymi projektami. Wykorzystaj potencjał kompleksowego rozwiązania chmurowego i pracuj zdalnie w IC Project.

Pobierz aplikację:   Android   iOS

Poznaj możliwości kompleksowego narzędzia

Zorganizuj komunikację firmową na najwyższym poziomie

Jeśli pracujesz zdalnie, potrzebujesz wsparcia w komunikacji firmowej. IC Project to idealne rozwiązanie za pomocą którego usprawnisz i zorganizujesz całą komunikację w Twojej firmie. W naszym narzędziu zawsze masz do dyspozycji wbudowany komunikator, a także wiele przydatnych funkcjonalności, które wprowadzą Twoją komunikację firmową na zdecydowanie wyższy poziom.

Zobacz funkcjonalność: Komunikator

Połącz swój zespół w ICP

Stwórz wspólną przestrzeń roboczą dla Twojego zespołu

Praca zdalna zdecydowanie różni się od pracy w biurze. Każda z osób pracuje z innej lokalizacji, więc potrzebujecie wirtualnej przestrzeni, która pozwoli połączyć cały zespół. Znajdziesz to w IC Project - jest to idealne rozwiązanie, żeby pracować zespołowo z wykorzystaniem rozwiązania chmurowego. Wszystkie kluczowe informacje i cały zespół we wspólnej, wirtualnej przestrzeni.

Zobacz funkcjonalność: Zarządzanie projektami

Połączenie wielu funkcjonalności w jednym programie

Usprawnij mnóstwo procesów z wykorzystaniem jednego, funkcjonalnego narzędzia

Praca zdalna rządzi się swoimi prawami - nie potrzebujesz kilku systemów, żeby sprawnie zorganizować wszystkie procesy w Twojej firmie. Wystarczy jeden, a kompleksowy. Takim rozwiązaniem jest IC Project, który pozwoli Ci zarządzać projektami i zadaniami, połączy Twój zespół, a także usprawni całą komunikację. Wiele dodatkowych funkcjonalności sprawi, że Twoja praca stanie się jeszcze łatwiejsza niż była do tej pory. Sprawdź i się przekonaj.

Zobacz funkcjonalność: Czas pracy