Cała współpraca firmowa w IC Project

Współpracuj z zespołem w dowolnym czasie i miejscu

Współpracuj skutecznie ze swoim zespołem z wykorzystaniem IC Project. Jest to narzędzie, dzięki któremu stworzysz wirtualną, a zarazem funkcjonalną przestrzeń dla całego Twojego zespołu. Wykorzystaj wielki potencjał naszego rozwiązania dla zmaksymalizowania efektów Waszej pracy.

Poznaj możliwości komunikacyjne w ICP

Zorganizuj całą komunikację firmową w jednym miejscu

IC Project to narzędzie, które oferuje wiele możliwości komunikacyjnych dla Twojej firmy. Wykorzystaj nasz wbudowany komunikator i komunikuj się w różnych trybach ze swoim zespołem. Rozmawiaj o konkretnych zadaniach lub projektach, oznaczaj osoby, wysyłaj przypomnienia.

Połącz skutecznie swój zespół

Wykorzystaj wspólną przestrzeń roboczą dla Twojego zespołu

Wyobraź to sobie. Wirtualne biuro, gdzie łączysz cały Twój zespół. Każdy z pracowników ma swoje indywidualne konto, ale pracujecie we wspólnej przestrzeni, którą oferuje IC Project. Wspólna i efektywna praca zespołowa to klucz do zwiększenia Waszej produktywności.

Wykorzystaj możliwości naszego interaktywnego kalendarza

Pracuj na wspólnym kalendarzu i nie powielaj obowiązków.

W IC Project masz do dyspozycji kalendarz na którym możesz podglądać obowiązki każdego z Twoich współpracowników. Zrobiliśmy to dla Ciebie, żeby obieg informacji w Twojej firmie wkroczył na jeszcze wyższy poziom. W ten sposób nigdy nie będziecie powielać swoich obowiązków.

Przekonaj się, dlaczego chmura to właściwe rozwiązanie

Wykorzystaj potencjał rozwiązania chmurowego - IC Project to dostęp do zasobów o dowolnej porze i z każdego miejsca na świecie

Wybierz rozwiązanie chmurowe i wykorzystaj jego ogromny potencjał. Wystarczy połączenie z internetem, a każdy z Twojego zespołu będzie miał do wszystkich danych firmowych na których na co dzień pracujecie. Wszystko bezpieczne i mocno chronione. Wnieś się na wyższy poziom, dzięki możliwościom jakie oferuje rozwiązanie chmurowe. Będziesz w siódmym niebie.

Wprowadź zarządzanie zadaniami na wyższy poziom

Zarządzaj zadaniami razem ze swoim zespołem i spraw swoją pracę łatwiejszą.

Realizujesz zadania i projekty razem ze swoim zespołem? Pracuj z wykorzystaniem wielu przydatnych funkcjonalności, które oferuje IC Project. Poznaj ogrom możliwości, które możesz wykorzystać w zespołowym zarządzaniu zadaniami w IC Project.