Wysoka produktywność kluczem do sukcesu

Zyskaj wiele możliwości by zwiększyć produktywność Twojego zespołu

Jedną z podstawowych misji IC Project jest poprawa produktywności Twojego zespołu. Jest to klucz do zwiększenia dochodów Twojej firmy, a tym samym wyprzedzenia konkurencji. W IC Project znajdziesz wiele przydatnych funkcjonalności, które pozwolą zapanować nad wszystkimi procesami i dadzą gotowe rozwiązania pozwalające zwiększyć produktywność Twojego zespołu.

Zobacz, jak zarządzać efektywnie terminami zadań

Zarządzaj terminami Twoich zadań w niezwykle intuicyjny sposób

IC Project oferuje wiele ciekawych funkcjonalności, które zdecydowanie usprawnią Twoje zarządzanie zadaniami. Jedną z opcji jest terminarz, dzięki któremu w niezwykle intuicyjny sposób możesz zarządzać terminami Twoich zadań. Terminarz składa się z pięciu kolumn, które określają termin wykonania zadania. Przesuwając zadanie z kolumny do kolumny zmieniasz jego deadline. Proste i intuicyjne, a przy tym niezwykle przydatne.

Spójrz, jak kontrolować produktywność

Kontroluj produktywność zadaniową całego zespołu w przejrzystej formie

Realizując kilka lub kilkanaście projektów jednocześnie pojawia się problem kontrolowania własnej produktywności, a także innych osób. W IC Project mamy rozwiązanie, dzięki któremu w jednym miejscu zobaczysz wszystkie zadania z przeróżnych projektów. Bezpośrednio możesz podjąć aktywność co do zadania bądź osób, które to zadanie realizują. Jest to niezwykle przejrzysty widok zadaniowy, które wzniesie Twoją pracę na wyższy poziom.

Poznaj możliwości na usprawnienie komunikacji

Komunikuj się w jednym miejscu i zwiększ produktywność w Twojej firmie

Na produktywność wielki wpływ ma oczywiście sprawna komunikacja. IC Project to narzędzie, które oferuje wiele możliwości komunikacyjnych – począwszy od wbudowanego komunikatora, przez pełne dyskusje na zadaniach aż po dostęp do wszystkich informacji dla pracowników, co wpływa pozytywnie na ich wiedzę, a także ogranicza ilość dodatkowych zapytań. Wszystko w jednym, a zarazem kompleksowym programie do zarządzania i pracy zespołowej.

Lubisz pogląd wizualny? Mamy na to rozwiązania

Wykorzystaj moc wielu funkcjonalnych widgetów w IC Project

Czy wiesz, że w IC Project znajduje się specjalny dashboard, który składa się z kilkunastu niezwykle funkcjonalnych widgetów? Obecność widgetów, a także ich rozmieszczenie każdy z pracowników może dostosować pod własne potrzeby – dokładnie tak, jak tego potrzebuje. Wykorzystując widgety możesz już na starcie otrzymać wiele kluczowych informacji o firmie.