Wysoka produktywność kluczem do sukcesu

Zyskaj wiele możliwości by zwiększyć
produktywność Twojego zespołu

Jedną z podstawowych misji IC Project jest poprawa produktywności Twojego zespołu. Jest to klucz do zwiększenia dochodów Twojej firmy, a tym samym wyprzedzenia konkurencji. W IC Project znajdziesz wiele przydatnych funkcjonalności, które pozwolą zapanować nad wszystkimi procesami i dadzą gotowe rozwiązania pozwalające zwiększyć produktywność Twojego zespołu.

Wypróbuj za darmo

Zobacz, jak zarządzać efektywnie terminami zadań

Zarządzaj terminami Twoich zadań w niezwykle intuicyjny sposób

IC Project oferuje wiele ciekawych funkcjonalności, które zdecydowanie usprawnią Twoje zarządzanie zadaniami. Jedną z opcji jest terminarz, dzięki któremu w niezwykle intuicyjny sposób możesz zarządzać terminami Twoich zadań. Terminarz składa się z pięciu kolumn, które określają termin wykonania zadania. Przesuwając zadanie z kolumny do kolumny zmieniasz jego deadline. Proste i intuicyjne, a przy tym niezwykle przydatne.

Zobacz funkcjonalność: Zarządzanie zadaniami

Spójrz, jak kontrolować produktywność

Kontroluj produktywność zadaniową całego zespołu w przejrzystej formie

Realizując kilka lub kilkanaście projektów jednocześnie pojawia się problem kontrolowania własnej produktywności, a także innych osób. W IC Project mamy rozwiązanie, dzięki któremu w jednym miejscu zobaczysz wszystkie zadania z przeróżnych projektów. Bezpośrednio możesz podjąć aktywność co do zadania bądź osób, które to zadanie realizują. Jest to niezwykle przejrzysty widok zadaniowy, które wzniesie Twoją pracę na wyższy poziom.

Zobacz funkcjonalność: Czas pracy

Poznaj możliwości na usprawnienie komunikacji

Komunikuj się w jednym miejscu i zwiększ produktywność w Twojej firmie

Na produktywność wielki wpływ ma oczywiście sprawna komunikacja. IC Project to narzędzie, które oferuje wiele możliwości komunikacyjnych - począwszy od wbudowanego komunikatora, przez pełne dyskusje na zadaniach aż po dostęp do wszystkich informacji dla pracowników, co wpływa pozytywnie na ich wiedzę, a także ogranicza ilość dodatkowych zapytań. Wszystko w jednym, a zarazem kompleksowym programie do zarządzania i pracy zespołowej.

Zobacz funkcjonalność: Komunikator

Lubisz pogląd wizualny? Mamy na to rozwiązania

Wykorzystaj moc wielu funkcjonalnych widgetów w IC Project

Czy wiesz, że w IC Project znajduje się specjalny dashboard, który składa się z kilkunastu niezwykle funkcjonalnych widgetów? Obecność widgetów, a także ich rozmieszczenie każdy z pracowników może dostosować pod własne potrzeby - dokładnie tak, jak tego potrzebuje. Wykorzystując widgety możesz już na starcie otrzymać wiele kluczowych informacji o firmie.

Zobacz funkcjonalność: Zarządzanie projektami