Przygotuj się na…
szybką zmianę narzędzia!

Pracujesz na co dzień w innym narzędziu, a nie chcesz tego dłużej robić? Nie musisz. Zmień narzędzie na polskie rozwiązanie IC Project. Zapewniamy kompleksową funkcjonalność, wysoką intuicyjność pracy, a także wsparcie, jakiego do tej pory jeszcze na rynku nie było.

Specjalnie przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy pakiet wsparcia w ramach którego otrzymasz roczną subskrypcję IC Project dla dowolnego pakietu cennikowego z rabatem aż 30%! Do tego Twoja firma wraz z zespołem zostanie otoczona pełną opieką techniczną naszego zespołu - otrzymacie dedykowanego konsultanta do wsparcia na każdym etapie zmiany narzędzia, a także dalszej, codziennej pracy. Wybierając IC Project, poznasz czym jest bezpośrednie podejście do klienta. :)

A może coś więcej?
Zadbamy o każdy detal wdrożenia!

Jeśli gwarantowany proces wsparcia podczas przejścia do IC Project i dalszej codziennej pracy to dla Ciebie za mało. Mamy rozwiązanie perfekcyjnie – z jego pomocą zyskasz czas i postawisz na wiedzę specjalistów.

W IC Project w ramach pakietu wsparcia możemy zaproponować dodatkową specjalną usługę wdrożeniową w formie zdalnej. Przeprowadzimy analizę Twoich procesów, przeszkolimy pracowników, zaimplementujemy wspólnie Twoje projekty, a także skonfigurujemy całe konto. Twój wybór, a to my zadbamy o cały proces wdrożenia - od A do Z. Zyskaj czas, zagwarantuj skuteczność.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę wdrożeniową, kliknij tutaj.

Jeśli chcesz skorzystać promocji, skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas i skorzystaj z promocji, zanim będzie za późno!

+48 600 985 309 +48 664 092 007

A jeśli chcesz, to napisz do nas na czacie.

Warunki promocji: Oferta działa na hasło: Zmieniam! Jeśli więc chcesz z niej skorzystać odezwij się do nas w wybranej formie i pozwól sobie przejść na lepsze narzędzie. Promocja trwa do wyczerpania zapasów - mamy ograniczoną ilość pakietów promocyjnych. Czekamy na Twój kontakt :)