Wdrożenie IC Project na przykładzie

Remplus RehaFit

Logo Remplus RehaFit

Centrum Remplus RehaFit jest uniwersalnym miejscem gwarantującym wiele opcji pro-zdrowotnych. W ofercie firma ma m.in. możliwość korzystania z kompleksowej rehabilitacji, fizjoterapii sportowej oraz przeróżnego rodzaju masaży oraz Treningów od EMS poprzez Trening Medyczny do Treningu Personalnego. Remplus Rehafit to firma z dużą paletą usług i możliwości dla poprawy zdrowia.

Wypróbuj za darmo

Wyzwanie

Szeroki i bogaty wachlarz usług jaki oferuje Remplus RehaFit, wygenerował potrzebę wprowadzenia narzędzia wielofunkcyjnego i elastycznego, gdzie każdy z pracowników mógłby zobaczyć jakie zadanie i na kiedy zostało zaplanowane. Do tego wielość wydarzeń i spory natłok obowiązków stanowiło ogromne wyzwanie organizacyjne przed którym postawiliśmy IC Project. Problemem też było znalezienie narzędzia, które będzie oferowało odpowiednio skonstruowany system uprawnień. Tym samym, potrzebowaliśmy możliwości do zarządzania platformą na różnych poziomach dostępów.

Wdrożenie
IC Project

Na początku mieliśmy obawy, że narzędzie napotka spory opór przy samym procesie wdrożeniowym. Nic bardziej mylnego. Wykorzystując pełne wsparcie IC Project, a także całej bazy darmowych poradników i samouczków udało się kompleksowo wprowadzić narzędzie do firmy. Zespół na co dzień pracuje w programie i nie wyobraża sobie obecnie innej organizacji pracy.

Korzyści

  • Usprawniliśmy koordynację procesów między działowych, co zagwarantował system automatycznych powiadomień IC Project i transparentność pracy zadaniowej.
  • Zyskaliśmy pewność, że każdy z naszym pracowników dostanie precyzyjne wytyczne – wszyscy wiedzą co mają wykonać, w jaki sposób i na kiedy. Właśnie to chcieliśmy osiągnąć.
  • IC Project pomógł poukładać nam całą strukturę firmy, a sam system uprawnień kapitalnie wspiera hierarchię firmy, dostarczając precyzyjnie informacje konkretnym użytkownikom.
  • Komunikacja pomiędzy pracownikami zdecydowanie weszła na wyższy poziom. Dostęp do wszystkich informacji, system komentarzy, zarządzanie statusem zadań, wbudowany komunikator - to sprawia, że nasz zespół ma swoje, wspólne środowisko pracy.