Wdrożenie IC Project na przykładzie

Termodomplus

Logo Termodomplus

Termodomplus to firma, która jest liderem budownictwa dostarczającym najwyższej jakości usługi w zakresie nowoczesnych technologii ociepleń i szerokiego asortymentu materiałów renomowanych firm europejskich.

Wypróbuj za darmo

Wyzwanie

Szukaliśmy przede wszystkim narzędzia, które w prosty i szybki sposób odpowie nam na pytanie na jakim etapie znajdują się nasze realizacje. Przy rosnącej liczbie zleceń, wyzwaniem również stał się jasny przekaz informacji, np. kto zajmuje się określonym tematem i na kiedy ma dostarczyć konkretne zadanie. Ponadto, chcieliśmy mieć narzędzie, które pozwoli nam porównać nasze realizacje, zarówno pod względem czasu pracy jak i kosztów.

Wdrożenie
IC Project

W pierwszych dwóch tygodniach okresu testowego otrzymaliśmy solidne wsparcie biura obsługi klienta IC Project, dzięki czemu szybko poznaliśmy podstawy systemu i mogliśmy samodzielnie rozpocząć pracę w narzędziu. Następnie, nasza kadra managerska odbyła konsultację szkoleniową, która pozwoliła dostosować pracę w narzędziu do naszych procesów. Zdecydowanie można powiedzieć, że cały proces wdrożenia został zrealizowany szybko i sprawnie.

Korzyści

  • Poprawiony został przepływ informacji; zarówno w kontekście jakości, jak i jej dostępności, co w rezultacie pozwoliło podnieść jakość naszej obsługi.
  • Kompletny system szablonów pozwolił usystematyzować większość procesów, zamykając je w modelu projektowym.
  • Dzięki mierzeniu i raportowaniu czasu pracy zobaczyliśmy, gdzie przepalamy najwięcej czasu i które inwestycje mogą być zagrożone w przyszłości.
  • IC Project również pomógł usprawnić komunikację z naszymi inwestorami i klientami, co pozytywnie wpłynęło nie tylko na nasze relacje, ale też poprawiło wizerunek firmy.

“IC Project przede wszystkim daje nam wspólną platformę do pracy i łatwy dostęp do informacji. Pełna historia projektowo-zadaniowa w jednym miejscu i w jednym systemie po prostu pomaga w lepszej organizacji, dlatego z czystym sumieniem polecam usługi IC Project.”