Szaleństwo Black Week w IC Project! 50% taniej! Przejdź do promocji

IC Project – znakomite narzędzie projektowe dla każdej firmy z branży automatyki przemysłowej.

Zarządzaj Twoimi projektami, twórz automatycznie harmonogramy i poznaj realną czasochłonność pracy Twojego zespołu.

IC Project to narzędzie, które zostało stworzone, aby w firmach lepiej i skuteczniej zarządzać projektami. W branży automatyki przemysłowej projekt to nieodłączna część funkcjonowania firmy. Poprawne zarządzanie projektami bardzo często okazuje się poszukiwanym kluczem do sukcesu – sukcesu, który definiujemy na zasadzie lepszej organizacji pracy, zwiększenia produktywności czy całościowego poprawienia rentowności projektów. Wykorzystując IC Project w Twojej firmie, otrzymasz środowisko projektowe do pracy, zapewnisz lepszy obieg informacji, a przede wszystkim otrzymasz możliwości do lepszego zarządzania firmą. Od automatycznie tworzonych harmonogramów projektów przez połączenie sfery finansowe z realną czasochłonnością działań. Sprawdź, jak IC Project funkcjonuje w firmach z branży automatyki przemysłowej.

Zapanuj nad Twoimi zaawansowanymi projektami w sposób technologiczny.

Skuteczne zarządzanie projektami? W Twojej firmie to obowiązek do spełnienia.

Projektując maszyny, tworząc systemy, budując linie przemysłowe, zawsze pracujesz na projektach. Bardzo często potrzebujesz odpowiednio zapanować nad projektami, ale też zyskać wnikliwą kontrolę nad jego procesem realizacji. W IC Project otrzymasz narzędzie, które zostało stworzone do zarządzania projektami. Każdy projekt połączysz z Twoim zespołem, wyznaczysz kluczowe etapy, otrzymasz automatycznie stworzony harmonogram czy kluczowy obieg informacji. To wszystko z wykorzystaniem narzędzia, które zapewni nowe podejście projektowe w Twojej firmie.

Elastyczność narzędzia na najwyższym poziomie – to Twój atut.

Wysoka elastyczność IC Project pozwoli dostosować każdy proces do Twoich potrzeb.

W Twojej firmie zapewne nie ma projektów identycznych – to mijałoby się z celem. Prowadzisz pewnie różnego rodzaju projekty – jedne bardziej zaawansowane, a drugie mniej. Niektóre dzielą się na więcej etapów, a inne na nieco mniej. To jest właśnie elastyczność, której musisz wymagać od narzędzia projektowego, a w IC Project mamy na to znakomite rozwiązanie. Każdy z projektów możesz łatwo dostosować pod względem zaawansowania, a także zdefiniować etapy, kategorie zadaniowe czy pojedyncze zadania. Chcesz pracować na projektach prostych? Proszę bardzo. Masz proces bardziej zaawansowany? Korzystasz z ogromnej elastyczności IC Project. Z wykorzystaniem tego podejścia odwzorujesz w 100% swój realny proces dla zarządzania projektem w IC Project.

Wizualny harmonogram to ogromne wsparcie w zarządzaniu projektami.

Harmonogram projektu? W IC Project tworzy się automatycznie!

Harmonogram projektu to niezwykle ważny aspekt dla każdego projektu w branży automatyki przemysłowej. Terminowość musi być poprawnie zaplanowana, aby uzyskać oczekiwany efekt. Plan to jedno, drugie to jednak kontrola. Korzystając z możliwości IC Project, każdy projekt jest automatycznie podzielony i połączony z harmonogramem Gantta. Krótko mówiąc, harmonogram tworzy się automatycznie za pomocą specjalnych, technologicznych mechanizmów. To ogromne wsparcie na poziomie tworzenia, a bieżąca wizualizacja projektu za pomocą harmonogramu jest tym, czego zdecydowanie potrzebujesz dla skuteczności działań. Tworzysz, planujesz i kontrolujesz.

Oferta dla firmy z branży automatyki przemysłowej

Kliknij i wybierz dogodny termin prezentacji.
Porozmawiamy o Twoich procesach i zaprezentujemy możliwości IC Project.

Autorskie połączenie czasu pracy z kosztami to coś, co oferuje tylko IC Project.

Poznaj z IC Project realną czasochłonność Twoich projektów, a także zapanuj nad kosztami wykonanymi z wykorzystaniem naszego autorskiego połączenia funkcjonalności.

Przyznaj, realne określenie czasochłonności projektów, a także wyliczenie z tego kosztów to prawdziwe wyzwanie nawet dla najlepszego managera. Nie ma co się dziwić, bez odpowiedniego narzędzia to wymagająca misja. Pracując w IC Project, wykorzystasz nasze autorskie połączenie funkcjonalne mierzenia czasu pracy z modułem finansowym. Każdy z pracowników zmierzy i zaraportuje czas na swoich zadaniach, a Ty to wszystko zobaczysz w wizualnych raportach. Więcej? Nie ma problemu. Przy zdefiniowaniu stawki godzinowej zaraportowany czas automatycznie zostanie przemnożony przez nasze rozwiązanie, a Ty zobaczysz prawdziwy i dokładny koszt Twojego projektu.

A może pełen moduł finansowy do każdego projektu? Postaw na kompleksowość narzędzia.

Twórz prognozy finansowe, kontroluj koszty, wyłapuj odchylenia finansowe i wyliczaj prawdziwą rentowność Twoich projektów. To wszystko z wykorzystaniem modułu finansowego w IC Project.

A co powiesz na podpięcie całego modułu finansowego do każdego z Twoich projektów? Pamiętaj, że każdy projekt to konkretnie zdefiniowana struktura. Jest podzielony na etapy, kategorie zadaniowe czy pojedyncze zadania. W IC Project cała struktura projektu automatycznie jest implementowana do modułu finansowego. Dzięki temu, oszacujesz koszty, zaplanujesz przychód, a także będziesz na bieżąco kontrolować rosnące koszty. Z wszystkich danych finansowych na koniec zobaczysz realny wynik i rentowność każdego z projektów. Bazując na automatyce przemysłowej, zadbaj również o to, aby zapewnić sobie i Twojemu zespołowi technologiczne narzędzie na miarę Waszych projektów.
“Jako osoba, która jest w bezpośrednim kontakcie z Klientami. Doskonale wiem, jak często narzędzie IC Project jest wykorzystywane w firmach z branży automatyki przemysłowej. Bardzo często otrzymuję feedback po wdrożeniu naszego rozwiązania i mam jeden, a zarazem kluczowy wniosek. IC Project to narzędzie, które gwarantuje firmie niezwykle skuteczne i wizualne podejście do zarządzania projektami. Przy tym, znakomicie wpisuje się w specyfikę pracy każdej firmy z tej branży za pomocą swojej dużej elastyczności. Nie spotkałem jeszcze firmy, która nie mogłaby w 100% odwzorować swojego procesu projektowego w IC Project. Pracując w naszym narzędziu, firma rozwija się razem ze swoimi projektami.”

Piotr Ksel, Customer Service Manager w IC Project.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj o specyfice Twojej pracy.

Zobacz, jak wypowiadają się na temat IC Project osoby zarządzające z Twojej branży!

Wdrożenia IC Project - case studies.
Kliknij w logo firmy i poznaj proces wdrożenia

IC Project – znakomite narzędzie projektowe dla każdej firmy z branży automatyki przemysłowej.

Przeczytaj, co piszą o nas portale z Twojej branży!