IC Project – dedykowane narzędzie dla firmy deweloperskiej

Kontroluj projekty, ich harmonogramy i finanse inwestycji

IC Project to narzędzie, które jest wręcz dedykowanym dla branży dewelopersko-budowlanej. Na co dzień, z naszego rozwiązania korzystają dziesiątki firm deweloperskich, które dzięki IC Project lepiej prowadzą projekty, kontrolują zaawansowane i szczegółowe harmonogramy, a przy tym otrzymują mechanizmy do lepszego zarządzania finansowego na projektach.

Jeśli Twoja firma funkcjonuje w branży dewelopersko-budowlanej, jesteś w dobrym miejscu. Zobacz, co potrafi ICP.

Jak zarządzać lepiej inwestycjami deweloperskimi?

Zacznij skutecznie zarządzać projektami budowlanymi – to klucz do sukcesu.

W tej branży odpowiednie zaplanowanie i prowadzenie projektów to klucz, który docelowo będzie wpływać na terminowe i skuteczne oddanie całej inwestycji. IC Project to narzędzie, które pozwala podzielić projekt na etapy, grupy zadań, a nawet zadania. Razem z IC Project zyskasz zarządzanie Twoimi projektami na najwyższym możliwym poziomie – przekonaj się, jak działa technologia.

Funkcjonalność: zarządzanie projektami

Schemat projektu

Zyskaj pełną kontrolę nad harmonogramami budowlanymi.

Twórz i kontroluj harmonogramy czasowe wszystkich Twoich inwestycji.

Nie ma nic prostszego, niż tworzenie harmonogramów w IC Project. Specjalny mechanizm zastosowany w IC Project to automatyczne połącznie każdego projektu z harmonogramem – dzięki temu, zdecydujesz w jaki sposób dzieli się Twój projekt, a każdy z jego etapów czy mniejszych składowych zobaczysz na osi czasu. Szybko zaplanujesz, skontrolujesz i wyłapiesz zmienne.

Funkcjonalność: wykres Gantta

Sprawdzaj, ile realnie na inwestycji kosztuje czas Twoich specjalistów.

Wyliczaj realne koszty pracownicze na Twoich inwestycjach – zyskaj automatyzację kosztową dedykowaną dla branży deweloperskiej.

Wyliczanie kosztów pracowniczych na inwestycjach budowlanych to nie lada wyzwanie dla każdego kierownika. To koszty, które bardzo często uciekają, a tym samym wycena całej inwestycji jest mocno sfałszowana. Korzystając z IC Project, zapomnij o błędnych wynikach – z naszym narzędziem zyskasz automatyzację pracy dedykowaną dla branży dewelopersko-budowlanej.

Przypisz stawkę godzinową pracownika, raportuj czas pracy indywidualnie lub za osobę, a następnie patrz, jak rosną realne, wykonane koszty projektowe. A na deser raporty i wizualny moduły finansowe w projektach.

Funkcjonalność: mierzenie czasu pracy

Umów się na prezentację dla firmy deweloperskiej

Kliknij i wybierz dogodny termin prezentacji. Porozmawiamy o Twoich procesach i zaprezentujemy możliwości IC Project.
Kliknij, aby się umówić

Kontroluj finanse na Twoich inwestycjach w każdym momencie.

Wykorzystaj dedykowany moduł finansowy - twórz prognozy finansowe, kontroluj koszty, a przy tym odchylenia i wyniki finansowe Twoich inwestycji.

Finanse to praktycznie najważniejszy aspekt każdej inwestycji budowlanej. Z IC Project zyskasz dedykowany moduł finansowy, który pozwoli zaplanować koszty, przychód dla całej struktury Twojego projektu. W prosty sposób określisz, jakie przewidujesz koszty na etapach, ile planujesz zarobić, a przy tym oczywiście dodasz i sklasyfikujesz każdy koszt zewnętrzny inwestycji.

Rentowność Twojego projektu budowlanego? Zawsze widoczna, jako wynik finansowy. Proste, a tak funkcjonalne.

Funkcjonalność: dedykowany moduł finansowy

Jak zarządzać lepiej dokumentacją projektową i wszystkimi zadaniami?

Zarządzaj sprawniej dokumentacją projektową i wszystkimi zadaniami w Twoich inwestycjach deweloperskich.

Dokumentacja projektowa i cała historia inwestycji budowlanej to coś, co musi mieć zawsze swoje stałe miejsce. W tym aspekcie z pomocą przychodzi dedykowane narzędzie dla firmy deweloperskiej, IC Project. Z naszym rozwiązaniem, lepiej zapanujesz nad całą dokumentacją projektową, ale do tego rozdzielisz zadania między pracownikami i zawsze będziesz wiedzieć kto, na kiedy i co ma zrobić.

Funkcjonalność: obieg plików i dokumentów

“Firmy z branży dewelopersko-budowlanej bez wątpienia stanowią duży procent wszystkich firm, które na co dzień decydują się na wdrożenie IC Project. Do tej pory, wykonaliśmy setki wdrożeń w firmach z tej branży – tym samym, doskonale znamy potrzeby, procesy, a także przełożenie naszego rozwiązania na bieżące funkcjonowanie firmy deweloperskiej. Korzystając z nabytego doświadczenia, jesteśmy w stanie pomóc ułożyć wszelkie procesy i organizację firmy budowlanej w IC Project. Weszliśmy do środka procesów wielu firm deweloperskich – to procentuje dla każdej kolejnej, która decyduje się na IC Project, a tym samym dostosowane i specjalne wdrożenie naszego narzędzia. ”

Maciej Kułagowski, lider zespołu wdrożeniowego IC Project

 

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o Twoich procesach!

Kontakt

Zobacz, jak wypowiadają się na temat IC Project osoby zarządzające z Twojej branży!

“IC Project to profesjonalne narzędzie do zarządzania projektami, które na cel obrało ciągły rozwój i wprowadzanie nowych funkcjonalności dla swoich klientów. W Nazbud korzystamy z IC Project już od ponad 3 lat. Począwszy od modułu zarządzania projektami, wdrażaliśmy dodatkowe moduły do zarządzania urlopami oraz fakturowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ jest to rozwiązanie, które w ogromnym stopniu pomaga sprawnie zarządzać projektami i pracą zadaniową. Dzięki współpracy z IC Project, otrzymaliśmy narzędzie do mierzenia i raportowania realnego czasu pracy skrojone pod nasz biznes – w naszej branży to klucz do sukcesu. “

Wojciech Naziębło, prezes Nazbud.

“IC Project to narzędzie, które bardzo ułatwiło pracę w naszej firmie. Nie sądziłem, że jeden program może pomóc w tylu ważnych kwestiach. Kompleksowa obsługa oraz merytoryczne szkolenia zdecydowanie pomogły wdrożyć firmę do systemu. Zdecydowanie polecam.”

Bongo Invest

"IC Project to system na którym pracujemy już kilka lat. Dla nas stanowi ogromną wartość pod kątem zarządzania i organizacji pracy projektowej, wszystkie informacje mamy w jednym miejscu. Każdy pracownik ma pełną kontrolę nad zadaniami, program umożliwia stałą kontrolę oraz organizację zadań. Program jest bardzo pomocny w przypadku pracy zespołowej na projektach, wszyscy widzą wspólne ruchy prac własnych, zleceń zewnętrznych. Poprzez używanie IC Project pracownicy wiedzą, co mają do wykonania i w jakim czasie. Jest to narzędzie, które bez wątpienia sprawdza się praktycznie w każdej pracowni architektonicznej - idealnie wpisuje się specyfikę naszej pracy. "

Łukasz Czerwik, dyrektor projektowy Projekt-Technika.

Wdrożenia IC Project - case studies.
Kliknij w logo firmy i poznaj proces wdrożenia

Poznaj realne procesy wdrożenia IC Project w firmach dewelopersko-budowlanych!

Zobacz inne przykłady

IC Project dla branży deweloperskiej

Przeczytaj, co piszą o nas portale z Twojej branży!

17.01.2022

Kalkulatory Budowlane: IC Project. Narzędzie, które zorganizuje za Ciebie procesy w firmie deweloperskiej.

Czytaj więcej