IC Project – perfekcyjne narzędzie dla agencji marketingowej.

Zapanuj nad natłokiem obowiązków, stwórz obieg informacji w zespole, współpracuj z kontrahentami, wyceniaj skutecznie projekty.

IC Project to narzędzie, które odmienia pracę w agencji marketingowej. Pozwala zarządzać wieloma procesami marketingowymi z wykorzystaniem najnowocześniejszych mechanizmów. Jako twórcy IC Project, doskonale wiemy w jaki sposób funkcjonuje każda agencja marketingowa i kreatywna – praca oparta agencyjna ma swoją konkretną specyfikę, a IC Project to narzędzie, które zostało stworzone, aby wejść w tę specyfikę i zorganizować agencję od A do Z.

Zarządzanie projektami i zadaniami, multum możliwości komunikacyjnych, intuicyjne środowisko do pracy dla całego zespołu, współpraca z kontrahentami czy rozliczanie godzinowe projektów – to tylko jedne z niewielu procesów, które w najlepszych z możliwych sposób zapewnia i załatwia IC Project.

Jak poradzić sobie z dużą ilością przeróżnych zadań?

Natłok różnych obowiązków w marketingu? Zarządzaj zadaniami na najwyższym poziomie.

Praca agencyjna to bardzo często połączenie zespołu z przeróżnych stanowisk, a także działów. Tym samym, każdy musi wiedzieć co i na kiedy ma do wykonania. Informacja i środowisko dla pracowników to jedno, ale drugie to panowanie nad wszystkimi obowiązkami z poziomu osoby zarządzającej.

W IC Project otrzymasz specjalne mechanizmy, które pozwolą zarządzać zadaniami z najlepszym możliwym obiegiem informacji. Delegujesz zadania, system powiadomień informuje pracownika o wszystkich kluczowych kwestiach, a Ty kontrolujesz przebieg prac w agencji.

Zobacz funkcjonalność: zarządzanie zadaniami

Jak stworzyć odpowiednie środowisko do pracy?

Daj zespołowi naturalne i intuicyjne środowisko do pracy – z IC Project to możliwe.

W obecnych czasach środowisko do pracy nie do końca tworzy miejsce czy stanowisko pracy, a odpowiednie narzędzia, które otrzymuje pracownik. Tworząc środowisko, musisz skupić się na tym, aby Twój zespół otrzymał miejsce, gdzie będzie otrzymywał zadania, wypowiadał się i komunikował w ich kontekście czy pracował w sposób prosty na plikach i dokumentach.

Środowisko to coś, co dla zespołu marketingowego jest aspektem bardzo ważnym – tym środowiskiem jest IC Project. Odpowiednie połączenie funkcjonalności z intuicyjnością całego narzędzia sprawia, że każda osoba z marketingu chce w tym narzędziu pracować – do tego dostęp chmurowy. Czego chcieć więcej?

Zobacz funkcjonalność: wbudowany komunikator

Zorganizuj współpracę z Twoimi kontrahentami i podwykonawcami
– maile, telefony? Zapomnij.

Zorganizuj współpracę z Twoimi kontrahentami i podwykonawcami – maile, telefony? Zapomnij.

Pewnie doskonale znasz sposób, jak współpracuje się na co dzień z Twoimi Klientami lub podwykonawcami – wydaje się, że obu możemy zaliczyć do Twoich kontrahentów. Zazwyczaj to setki telefonów, akceptacji, poprawek czy odrzuceń. To nie jest moment technologiczny, aby dalej tak pracować. Korzystając z IC Project, otrzymasz dedykowany moduł CRM, który pozwoli zarządzać pełną bazą kontrahentów, a także osób kontaktowych z firm zewnętrznych.

Dzięki temu, razem z tymi osobami będziesz współpracować na zadaniach, komunikować się w narzędziu – Ty zadecydujesz, co osoba zewnętrzna zobaczy i które miejsce będzie miała udostępnione. Proste, a tak skuteczne.

Zobacz funkcjonalność: Współpraca z klientami

Umów się na prezentację dla agencji marketingowej

Kliknij i wybierz dogodny termin prezentacji. Porozmawiamy o Twoich procesach i zaprezentujemy możliwości IC Project.
Kliknij, aby się umówić

Rozliczaj czas pracy, kontroluj koszty na projektach- zyskaj nowe możliwości zarządzania Twoją agencją marketingową.

Skorzystaj z dedykowanych funkcjonalności dla osób zarządzających.

Jeśli czytasz to, prawdopodobnie szukasz nowego i lepszego sposobu na zarządzanie Twoją agencją marketingową. Korzystając z naszego doświadczenia, mamy dwie opcje – albo pracujesz w innym narzędziu, albo Twoim narzędziem jest Excel. Znamy to z autopsji. IC Project to program, który jest w pełni dostosowany dla agencji marketingowej, a tym samym zna potrzeby osób zarządzających biznesem w tej branży. Korzystając z tej wiedzy, możemy zaoferować m.in. różne sposoby na mierzenie i raportowanie czasu pracy przez pracowników, przeliczenia wypracowanych godzin na koszt projektu w kontekście stawek godzinowych czy całościowe zarządzanie finansami na projektach. Wszystko przedstawione w maksymalnie wizualny sposób i z pełnym systemem raportowym.

Zobacz funkcjonalność: raportowanie czasu pracy

Marketingowiec jest wzrokowcem. IC Project to narzędzie z najnowocześniejszą technologią, przejrzystym i intuicyjnym interfejsem.

Zadbaj o narzędzie odpowiednie do obecnej technologii.

Wdrażając IC Project do agencji marketingowych, spotykamy się z tym na co dzień. Osoby pracujące w marketingu to wzrokowcy, to osoby, które nigdy nie będą pracować w narzędziu, które będzie zagmatwane, skomplikowane, a przy tym z przestarzałym interfejsem. IC Project to narzędzie stworzone dla agencji marketingowej. Zostało oparte kanonie zasad UX, oferującym tym samym bardzo przyjazny interfejs dla każdego z użytkowników. Z feedbacku osób funkcjonujących w agencjach wynika jasno, IC Project to program na którym zespół po prostu chce pracować.

Zobacz funkcjonalność: Interaktywny kalendarz

IC Project to narzędzie, które na co dzień wykorzystują setki agencji marketingowych i kreatywnych do lepszej organizacji swojej pracy. Odpowiednie połączenie funkcjonalne, a także dostosowanie intuicyjności całego rozwiązania sprawia, że jest to naturalne i lubiane środowisko dla całego zespołu marketingowego.

Jest to rozwiązanie lubiane przez osoby funkcjonujące w marketingu, ale do tego oferujące masę widoków, raportów i mechanizmów dla osób zarządzających całą agencją.”

Norbert Sinkiewicz, Dyrektor Marketingu w IC Project

 

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj o specyfice Twojej pracy.

Kontakt

Zobacz jak wypowiadają się na temat IC Project osoby zarządzające z agencji marketingowych!

“Po przejściu długiej i wyboistej drogi, składającej się z licznych tabelek i notatek rozsianych w różnych miejscach - zebraliśmy to wszystko w jednym programie. IC Project jest bardzo przejrzysty, intuicyjny, a prowadzenie projektów jest prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Nic nie ginie i samo się przypomina. Doceniamy też świetny kontakt i wsparcie oraz uwzględnianie naszych uwag podczas wprowadzania zmian i ulepszeń.”

Sławomir Bochnak, CEO agencji Play-Maker.

“IC Project to niezwykle intuicyjne, a przy tym funkcjonalne narzędzie do zarządzania agencją marketingową. Perfekcyjnie sprawdza się w mojej agencji BiggerB - zorganizowało zarządzanie projektami i zadaniami, pozwoliło skuteczniej operować całym zespołem i zdecydowanie usprawniło komunikację firmową. IC Project to był świetny wybór.”

Marcin Budzyński, CEO w agencji BiggerB.

“IC Project zdecydowanie usprawnił pracę w IDH. To kompleksowe narzędzie, które pomaga nam automatyzować procesy i sprawnie zarządzać projektami. Dzięki IC Project, praca jest zdecydowanie prostsza, a komunikacja dużo szybsza.”

Jarosław Twarowski, CEO w agencji Idealia Digital Hub.

Wdrożenia IC Project - case studies.
Kliknij w logo firmy i poznaj proces wdrożenia

Poznaj realne procesy wdrożenia IC Project w agencjach marketingowych!

Zobacz inne przykłady

IC Project dla marketingu

Przeczytaj, co piszą o nas portale z Twojej branży!

05.10.2020

Nowy Marketing: Jakie narzędzie wybrać do organizacji pracy w marketingu?

Czytaj więcej

05.10.2021

Nowy Marketing: IC Project. Narzędzie, które odmienia pracę w agencji marketingowej

Czytaj więcej