IC Project. Narzędzie, które technologicznie organizuje polski sport.

Dołącz do największych klubów w Polsce i zorganizuj pracę w Twoim klubie.

Zobacz, co potrafi IC Project!

Zarządzanie klubem sportowym to proces, który wymaga wyjątkowej uwagi. Bardzo często jest to dużo większe wyzwanie niż zarządzanie tradycyjnym przedsiębiorstwem. Doskonale wiesz, jak wiele aspektów trzeba na co dzień połączyć w całość, aby wszystko funkcjonowało jak szwajcarski zegarek. Organizacja pracy to klucz do sukcesu w każdym klubie sportowym. Idź za duchem czasu i zorganizuj swój klub razem z największymi, którzy już pracują w środowisku IC Project. To narzędzie, które połączy komunikacyjnie Twój zespół, zagwarantuje wyższą produktywność, pozwoli wymieniać się kluczowymi plikami czy zaoferuje możliwości do lepszej współpracy ze sponsorami. Dołącz do Lecha Poznań, Piasta Gliwice, Ruchu Chorzów czy Łomży Vive Kielce.

Połącz zespół w całość z wykorzystaniem dedykowanej platformy.

Stwórz wspólne środowisko pracy zespołowej dla całego Twojego klubu.

Klub sportowy to wiele działów, jeszcze więcej osób, a najwięcej przeróżnych obowiązków. Połącz to wszystko w całość zapewniając naturalne środowisko do pracy zespołowej. Wykorzystując IC Project, Twój klub otrzyma operacyjnie jedno, wspólne miejsce do wymiany zadań, komunikacji czy plików. Zapomnij o dotychczasowych chaosie, postaw na technologię organizacyjną w Twoim klubie.

Zwiększ produktywność w pracy zadaniowej Twojego zespołu. Skończ z chaosem informacyjnym.

Zorganizuj pracę zadaniową w klubie, zwiększ produktywność wszystkich pracowników.

Specyfika pracy w klubie sportowym to zawsze mnóstwo, przeróżnych obowiązków do wykonania. Brak odpowiedniej metody z pracą zadaniową, powoduje drastycznie niską produktywność. Zmień to z wykorzystaniem dedykowanego narzędzia do zarządzania zadaniami w klubie sportowym. Wykorzystując IC Project, każdy z zespołu będzie wiedział co ma do wykonania i na kiedy. To skuteczny obieg informacji, wizualizacja procesu i bardzo wysoka produktywność w zespole.

Wykorzystaj dedykowane schematy wdrożeniowe dla klubu sportowego – zorganizuj pracę w marketingu, pracy ze sponsorami, administracji czy podczas organizacji meczów.

Postaw na sprawdzone w bojach i dedykowane schematy IC Project dla klubów sportowych.

Wypracowanie know-how organizacyjne to ogromne wyzwanie dla każdego klubu sportowego. Decydując się jednak na IC Project, wszystko masz gotowe. Doświadczenie wdrożeniowe i znajomość specyfiki sportowej powoduje, że mamy gotowe, sprawdzone w bojach schematy organizacyjne. Z naszym pełnym wsparciem zorganizujesz dział marketingu, współpracy ze sponsorami, administracji, organizacji meczów, akademii czy nawet podepniesz pod wszystko cały pion sportowy.

Umów się na prezentację dla klubu sportowego

Pokażemy, jak zorganizować pracę w Twoim klubie!
Kliknij i umów termin prezentacji

Postaw na dedykowaną platformę do zarządzania klubem sportowym. IC Project to jedno, wspólne środowisko do pełnej organizacji pracy w sporcie – od A do Z.

Nie ma półśrodków, zbuduj klub dbając o fundamenty zarządzania.

IC Project to narzędzie wręcz dedykowane dla każdego klubu sportowego. Każda funkcjonalność, która została zaimplementowana w tym narzędziu, perfekcyjnie sprawdza się w codziennym funkcjonowaniu w sporcie. W IC Project lepiej zarządzasz projektami i zadaniami, pracujesz na systemie powiadomień, organizujesz pracę na kalendarzu, wymieniasz się plikami, komunikujesz się w obrębie zadań i całego klubu, a nawet zarządzasz zaawansowanymi projektami rozwojowymi. Ogromna elastyczność i konfigurowalność narzędzia, pozwoli dostosować wszystko, pod Ciebie.

Ogromna wartość dla pracownika, jeszcze większa dla prezesa. Dedykowana platforma w klubie sportowym to sytuacja win-to-win. Każdy wizualizuje swój proces, a klub pracuje technologicznie.

Prezesie, zyskaj wizualizacje procesów w klubie sportowym.

Brak odpowiedniego narzędzia w klubie sportowym, to brak wglądu w wiele procesów. Wykorzystując IC Project, zawsze widzisz każdy proces operacyjny w klubie i Twoim zespole. To ogromna wartość, ponieważ wykonujesz swoje obowiązki, a przy tym masz wszystkie pozostałe informacje na wyciągnięcie ręki. Bez dopytywania, wszystko czarno na białym – wiesz jak i nad czym pracuje w obecnej chwili Twój zespół. Czy wszystko na mecz jest gotowe? Sprawdź to.

Jako obecny zawodnik piłkarski i osoba, która pracowała wiele lat w strukturach klubowych, znam wszystkie procesy klubu od podszewki. Wiedzę, którą pozyskałem staram się na bieżąco wykorzystywać, aby organizować pracę w polskim sporcie. Miałem przyjemność budować IC Project, więc połączenie funkcjonalności dedykowanych dla sportu absolutnie nie jest przypadkowe.

Przeprowadziłem wdrożenia IC Project do największych klubów w Polsce – począwszy od Lecha Poznań, przez Piast Gliwice, aż po Ruch Chorzów. IC Project to jednak nie tylko piłka nożna, a także kluby z innych dyscyplin, jak m.in. Jastrzębski Węgiel czy Łomża Vive Kielce. Różnicy operacyjnej między dyscyplinami nie ma praktycznie żadnej, wszystko procesy są więc niezwykle podobne.

IC Project to narzędzie, które jest wręcz dedykowane dla każdego klubu sportowego. Mamy wypracowane know-how i schematy organizacyjne na każdy proces w klubie. Organizujemy pracę w zakresie zarządzania projektami i zadaniami, komunikacji zespołowej, obiegu plików i dokumentów czy współpracy zespołowej. To narzędzie intuicyjne, ekonomiczne i niezwykle funkcjonalne. Odezwij się do mnie, porozmawiamy o możliwościach, wypracujemy odpowiedni sposób wdrożeniowy dla Twojego klubu sportowego.

Norbert Sinkiewicz, lider zespołu wdrożeniowego IC Project.

 

Norbert Sinkiewicz

Lider zespołu wdrożeniowego w dziale sportu IC Project
norbert@icproject.com
Tel. 664-092-007

Zobacz, jak wypowiadają się na temat
IC Project osoby zarządzające z Lecha Poznań oraz Ruchu Chorzów!

IC Project to narzędzie, które zdecydowanie usprawniło zarządzanie w Ruchu Chorzów, m.in. poprzez zwiększenie efektywności pracy zespołu, usprawnienie procesów planowania i realizacji, a także poprawienie ogólnej komunikacji między pracownikami. Współpraca z całym zespołem IC Project od samego początku układa się wzorowo – w każdym momencie do naszej dyspozycji jest pomocny zespół. Program idealnie sprawdza się pod kątem zarządzania klubem sportowym. Zdecydowanie polecamy IC Project, jako partnera biznesowego Ruchu Chorzów.

Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów

IC Project to narzędzie, które idealnie sprawdza się w Lechu Poznań. Posiada bardzo dużo przydatnych funkcji do wykorzystania, a przy tym jest bardzo przyjemne i proste w obsłudze. Pozwala nam sprawnie planować projekty, tworzyć harmonogramy oraz przypomina o ważnych, zaplanowanych terminach. Podczas wdrażania, dużą wartością było dla nas dedykowane wsparcie supportu. To świetne narzędzie dla klubów sportowych – usprawnia komunikację, planowanie, a także zarządzanie.

Wiktor Bednarek, Marketing Manager w Lechu Poznań

Wdrożenia IC Project w klubach sportowych

Poznaj cały proces wdrożeniowy w Lechu Poznań oraz Ruchu Chorzów!

Kliknij i zobacz jak wdrażamy

IC Project dla klubów sportowych

Przeczytaj, co napisał o nas Przegląd Sportowy!

20.06.2022

Przegląd Sportowy: IC Project. Poznaj narzędzie, które organizuje pracę w największych polskich klubach.

Czytaj więcej