Zobacz, co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj bogactwo funkcjonalności w IC Project

Zarządzanie firmą to złożony proces na którego sukces wpływa wiele czynników. IC Project to kompleksowe narzędzie do zarządzania, które sprawi, że zarządzanie w Twojej firmie wejdzie na zdecydowanie wyższy poziom. Nie potrzebujesz kilku programów, wystarczy jeden i kompleksowy. Poznaj multum funkcjonalności IC Project, które usprawnią wiele procesów w Twojej firmie.

Zarządzanie projektami

IC Project to narzędzie, które zostało stworzone by skutecznie zarządzać projektami. Oferuje wiele przydatnych funkcjonalności, które sprawią, że zarządzanie projektami w Twojej firmie wejdzie na wyższy poziom.

Pomiar czasu pracy

Kontrolowanie czasu pracy to kluczowy aspekt w monitorowaniu wielu procesów firmowych. W IC Project znajdziesz wiele możliwości na mierzenie czasu pracy, co będzie miało przełożenie między innymi na Twoje finanse.

Interaktywny kalendarz

Wykorzystaj nasz interaktywny kalendarz, który pozwala perfekcyjnie zarządzać czasem, a także pracować zespołowo. W kalendarzu możesz dodać wydarzenia, zadania, a także kontrolować nieobecności.

Zarządzanie zadaniami

Zarządzaj zadaniami w swojej firmie za pomocą ICP i miej wszystko pod kontrolą. W IC Project zarządzanie zadaniami odbywa się za pomocą intuicyjnych tablic Kanban, a pozostałe udogodnienia systemowe sprawią Twoją pracę jeszcze łatwiejszą. Przekonaj się.

Wbudowany komunikator

Komunikuj się za pomocą naszego komunikatora. Rozmawiaj na kilka sposobów – w trybie prywatnym, o zadaniu lub projekcie. Załączaj pliki i korzystaj z czatu również w aplikacji mobilnej.

Zarządzanie budżetem projektów

Kontroluj wszystkie kwestie finansowe Twoich projektów, twórz specjalne prognozy, a także dodawaj poniesione koszty. Porównuj prognozy z rzeczywistymi wynikami, a wszystkie dane wyciągaj w specjalnych raportach.

Raporty

Wykorzystaj specjalny system raportowy i kontroluj postęp firmy. Dzięki odpowiedniemu mechanizmowi w prosty i przystępny sposób możesz wygenerować dowolny raport w którym wyciągniesz wiele kluczowych informacji.

Fakturowanie

Skorzystaj z opcji wystawiania faktur w IC Project i przenieś najważniejsze aspekty prowadzenie firmy do jednego oraz kompleksowego narzędzia. Wszystko w jednym miejscu.

Urlopy i nieobecności

Zarządzaj nieobecnościami w IC Project. Wysyłaj i odbieraj wnioski, a także dostosuj ilość dni urlopowych dla każdego pracownika. System wszystko będzie przeliczał. Poznaj możliwości naszego modułu.

Współpraca z Klientami

Współpracujesz ze swoimi klientami? Rób to za pomocą IC Project. Skorzystaj ze specjalnych funkcjonalności, które oferuje Ci narzędzie i przenieś całą współpracę z klientem do nas. Zobacz, na czym to polega.

Wbudowany CRM

Zarządzanie projektami połączone z bazą Twoich klientów? Perfekcyjnie. W IC Project znajdziesz wbudowany moduł CRM, dzięki któremu możesz zarządzać informacjami o wszystkich klientach z wykorzystaniem wielu funkcjonalności.

Wykres Gantta

Wykorzystaj zaawansowany wykres Gantta, żeby tworzyć harmonogramy, planować oraz na bieżąco kontrolować wszystkie Twoje projekty. Jeśli lubisz wizualne wykresy, to będzie narzędzie dla Ciebie

System powiadomień

Trójstronny system powiadomień to ogrom korzyści dla Ciebie i Twojego zespołu. Otrzymuj codzienne powiadomienia i przypomnienia, skup się na swojej pracy, a system zatroszczy się o pozostałe kwestie.

Zgłoszenia serwisowe

Zadbaj o dobrą organizację serwisu w Twojej firmie. Wykorzystaj nasz specjalny moduł o wysokim zastosowaniu, dzięki któremu Twój klient szybko i sprawnie będzie mógł zgłosić problem, a Ty błyskawicznie go rozwiązać.

Wiki - baza wiedzy firmowej

Skorzystaj z naszego modułu zarządzania wiedzą i umieść tam najważniejsze pliki firmowe. Cała wiedza firmowa zawsze dostępna z każdego miejsca na świecie dla wybranych przez Ciebie osób.