Poznaj czym jest CRM dostosowany do zarządzania projektami

Wykorzystaj potencjał wbudowanego modułu CRM w IC Project

Zarządzanie projektami połączone z bazą Twoich klientów? Perfekcyjnie. W IC Project znajdziesz wbudowany moduł CRM, dzięki któremu możesz zarządzać informacjami o wszystkich klientach. Dodawaj osoby kontaktowe, zapisuj notatki, podglądaj zadania i projekty, a także magazynuj wszystkie pliki dotyczące Twojego kontrahenta. Wszystkie kluczowe informacje w jednym miejscu.

Wypróbuj za darmo

Wszystkie kluczowe kwestie w jednym miejscu

Gromadź dane o wszystkich Twoich klientach w jednym programie

Wbudowany moduł CRM to wielka wartość przy zarządzaniu bazą Twoich klientów. W naszym CRM możesz gromadzić i przetwarzać dane o wszystkich klientach. Wygodny pulpit nawigacyjny umożliwia przejrzysty przegląd bieżących tematów we współpracy z Twoimi klientami.

Zobacz, czym jest kompleksowe narzędzie do zarządzania

Wykorzystaj połączenie CRM z projektami, kalendarzem i fakturowaniem

CRM połączony z zarządzaniem projektami, interaktywnym kalendarzem oraz modułem do wystawiania faktur? Rewelacja. W IC Project każdy projekt, który realizujesz dla klienta zobaczysz również pod jego profilem w CRM. Dzięki temu zawsze wiesz, jakie projekty i zadania Twoje firma realizowała dla konkretnego klienta. Co więcej, zobaczysz również jakie zostały dla klienta wystawione faktury czy też wszystkie wydarzenia lub spotkania, które odbyliście z klientem.

Gromadź całą historię współpracy z klientami

Skorzystaj z zaawansowanego systemu notatek w CRM

Notatki w CRM to podstawowa kwestia, żeby rejestrować całą relację z Twoim klientem. W IC Project znajdziesz zaawansowany system notatek połączony z zarządzaniem projektami. W specjalnym widoku możesz dodawać notatki, kategoryzować je, a nawet przypisywać do konkretnego projektu. Dzięki temu w jednym miejscu masz przedstawioną wizualnie całą relację z klientem. Od początku do samego końca.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze
Wypróbuj za darmo

Zobacz, co jeszcze IC Project może Ci zaproponować

Doceń pozostałe opcje w CRM, które sprawią Twoją pracę łatwiejszą

W naszym wbudowanym CRM znajdziesz wiele dodatkowych opcji, które zdecydowanie pomogą Twojej firmie w pracy z klientami. Do każdego z Twoich klientów możesz przypisać opiekuna, a także dodawać pliki, dzięki czemu będziesz wiedzieć, gdzie znaleźć umowy, briefy czy inne ważne dokumenty, które dotyczą Twojego kontrahenta.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności