Logo IC Project

Zarządzaj bazą kontrahentów

w połączeniu z prowadzonymi projektami.

Postaw na wbudowany moduł CRM w IC Project. Zarządzaj skutecznie bazą wszystkich kontrahentów i w połączeniu z prowadzonymi projektami zyskaj pełną kontrolę.

Zyskaj kontrolę nad kontrahentami.

Zbuduj bazę kontrahentów i miej dostęp do wszystkich informacji.

Wykorzystaj specjalny moduł CRM do zbudowania bazy wszystkich Twoich kontrahentów. Bez różnicy, czy jest to Twój klient, podwykonawca lub partner biznesowy. Z modułem CRM zyskasz wszelkie kluczowe informacje o kontrahentach.

Zarządzanie kontrahentami
Dane o kontrahencie
Postaw na komplet informacji.

Wszystkie informacje o kontrahencie w jednym miejscu.

Jeśli zależy Ci na kompleksowości informacji, jesteś w dobrym miejscu. Zapanuj nad danymi adresowymi, osobami kontaktowymi, dokumentami, lokalizacjami i wiele więcej. To właśnie tutaj znajdziesz wszystkie informacje o kontrahencie.

Stwórz automatyczną historię prac

Połącz każdego kontrahenta z prowadzonym projektem.

Jeśli prowadzisz projekty zewnętrzne, czyli dla klientów bądź we współpracy z podwykonawcami, moduł CRM w IC Project to perfekcyjne rozwiązanie. Przypisz realizowany projekt do kontrahenta i zyskaj całą historię prac dla wybranej firmy. 

Zarządzanie projektami w IC Project
92%

Lepsze zarządzanie kontrahentami

Ze specjalnie przygotowaną bazą,
lepiej zarządzasz kontrahentami.

87%

Dostęp do wszystkich informacji

Moduł CRM w ICP gwarantuje
dostęp do każdej informacji o kontrahencie.

90%

Automatyczne tworzenie dokumentacji

Połączenie projektów z kontrahentami
to automatyczne tworzenie dokumentacji.

Umów się na dedykowaną prezentację IC Project

Prezentacja to najlepsza forma na poznanie możliwości IC Project. Podczas tego darmowego spotkania online porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy działanie programu.

Skorzystaj z bogatego systemu notatek.

Wykorzystaj system notatek do gromadzenia wszystkich informacji.

Maksymalnie konfigurowalny system notatek w IC Project pozwala dodać każdą istotną informację do kontrahenta. Zdefiniuj kategorię notatki, zapisz informacje i zyskaj kompleksowość informacji dla każdej firmy.

Notatki w CRM
Pliki kontrahenta
Umowa? Brief? Mamy rozwiązanie.

Zapanuj nad wszystkimi dokumentami kontrahenta.

Do każdego kontrahenta w module CRM możesz dołączyć plik w dowolny sposób. Jeśli masz umowę, brief, kontrakt czy jakikolwiek inny istotny dokument, dołącz go w odpowiednie miejsce, a wtedy zorganizujesz perfekcyjnie obieg plików.

Wykorzystaj dużą dozę konfigurowalności.

Skonfiguruj cały moduł CRM dokładnie pod własne potrzeby.

Elastyczność IC Project to nasza drugie imię. Dostosuj dowolnie moduł CRM pod własne potrzeby, aby pracować jeszcze skuteczniej. Wyznacz branże, tagi, widoki dla wszystkich kontrahentów. Ty tu rządzisz i pracujesz jak chcesz.

Zadania w ICP

Wysoka intuicyjność

IC Project to narzędzie zaprojektowane z największą dbałością o intuicyjność po stronie użytkownika. Poznaj środowisko przyjazne i intuicyjne na co dzień.

Dedykowane
wsparcie

Wsparcie to drugie imię IC Project. Zapewnij sobie bieżącą pomoc na wiele sposobów. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po każde pytanie podczas Twojej pracy.

Nowoczesny
interfejs

ICP to program zbudowany na najnowszej możliwej technologii. Jeśli szukasz narzędzia, które współgra z nowymi trendami, jesteś w bardzo dobrym miejscu.