Poznaj możliwości na kontrolowanie finansów w Twojej firmie

Zarządzaj budżetem
Twoich projektów

Kontroluj budżet Twoich projektów, twórz prognozy finansowe, a także dodawaj wszelkie poniesione koszty. Porównuj prognozy z rzeczywistymi wynikami, a wszystkie kluczowe informacje generuj w specjalnych, szablonowych raportach. To nigdy nie było tak proste.

Wypróbuj za darmo

Prognozuj, planuj i porównuj

Twórz prognozy finansowe dla Twoich projektów

W IC Project możesz w pełni zarządzać budżetem na projektach. Przed rozpoczęciem konkretnego projektu stwórz zaawansowaną prognozę finansową. Zaplanuj koszty oraz prognozuj przychód na projekcie. Wszystkie Twoje szacunki w późniejszym etapie porównasz z rzeczywistymi wynikami.

Wykorzystaj funkcje automatyzacji finansowych w IC Project

Zarządzaj finansami projektów z automatycznym przeliczaniem kosztów pracownika

Bieżące kontrolowanie budżetu projektów to sprawa kluczowa dla funkcjonowania każdej firmy. W IC Project wystarczy, że przypiszesz każdemu z pracowników stawkę godzinową, a każda zaraportowana przez niego godzina automatycznie przeliczy się na pieniądze. Dane zobaczysz na przejrzystym widoku, co pozwoli wyliczyć rentowność Twoich projektów.

Wszystkie kwestie finansowe w IC Project

Dodawaj wszelkie poniesione koszty i kontroluj wynik finansowy

W naszym narzędziu możesz na bieżąco dodawać wszystkie poniesione koszty. Każdy Twój koszt masz możliwość kategoryzować, opisywać, a także dołączać odpowiednie pliki kosztowe. Co więcej, koszt przypisujesz do projektu, a nawet etapu i grupy zadań. Daje to jasne informacje, czego konkretnie dotyczył i z jakich prac wynikał.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze
Wypróbuj za darmo

Wyciągaj najważniejsze informacje w specjalnych raportach

Generuj odpowiednie raporty. Porównuj i analizuj

Czym byłoby zarządzanie finansami bez odpowiednich raportów? W IC Project możesz generować specjalne raporty finansowe. W tego typu raporcie zobaczysz wszystkie kwestie finansowe pojedynczego projektu lub wielu projektów na jednym widoku. Dostosujesz również konkretny zakres czasowy, który chcesz zobaczyć w raporcie. Potrzebujesz dosłownie kilku sekund, żeby wszystkie kluczowe dane wyciągnąć w jednym, przejrzystym dokumencie.

Wykorzystaj specjalne i automatycznie przeliczanie

Analizuj wynik finansowy dla każdej części Twojego projektu

W IC Project każdy Twój projekt dzieli się na etapy. W związku z tym, budżet w naszym narzędziu możesz kontrolować nie tylko ogólnie dla całego projektu, ale również dla konkretnych etapów, a nawet grup zadań. Daje to ogromne możliwości, żeby monitorować na bieżąco rentowność Twoich projektów i tym samym poszukiwać elementów, gdzie możesz zyskać.

Obieg dokumentów kosztowych na najwyższym poziomie

Zbieraj wszystkie pliki kosztowe w jednym miejscu

Skuteczny obieg dokumentów to klucz do porządnej organizacji w Twojej firmie. W IC Project każdy dokument, który dołączysz przy okazji dodawania kosztu, wyląduje w specjalnym katalogu w każdym z projektów. Dzięki temu, szybko i sprawnie odnajdziesz wszystkie pliki kosztowe.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności