Logo IC Project

Uzyskaj pełną kontrolę nad swoim biznesem

z interaktywnym kalendarzem pracy zespołowej.

Poznaj interaktywny kalendarz pracy zespołowej w IC Project, który pozwoli skuteczniej zarządzać wydarzeniami, zadaniami, a także nieobecnościami w firmie.

Zorganizuj pracę zespołową z kalendarzem.

Pracuj interaktywnie z zespołem
na wspólnym kalendarzu.

Zorganizuj pracę zespołową z wykorzystaniem interaktywnego kalendarza i zakończ raz na zawsze braki informacyjne. Zdefiniuj swój zespół, pracuj na wspólnych wydarzeniach, kontroluj zaplanowane zadania oraz nieobecności.

Kalendarz w IC Project
Wydarzenie IC Project
Wszystkie wydarzenia pod pełną kontrolą.

Zarządzaj skutecznie wydarzeniami
i bądź gotów na każdą sytuację.

Odpowiednie zarządzanie wydarzeniami zbuduje Twój skuteczny plan pracy. Spotkania w Twoim kalendarzu zwizualizują Twój plan pracy, a technologia przypomni o wydarzeniu w najmniej oczekiwanym momencie.

Zyskaj automatyczne połączenie zadań i kalendarza.

Połącz pracę zadaniową
ze wszystkimi obowiązkami.

Zarządzaj zadaniami w IC Project, a wszystkie zadania automatycznie zobaczysz na swoim interaktywnym kalendarzu. Automatyczne połączenie pozwoli zyskać wgląd w realny plan pracy bez jakiegokolwiek przekłamania. 

Zadania na kalendarzu
84%

Wiesz, co się dzieje

Kalendarz to multum informacji,
cały plan pracy w jednym miejscu.

95%

Pamiętasz o każdym spotkaniu

Kalendarz w IC Project nie pozwoli
zapomnieć o żadnym spotkaniu.

92%

Nie ma dopytywania

Z kalendarzem zespołowym
nie ma dopytywania w firmie.

Umów się na dedykowaną prezentację IC Project

Prezentacja to najlepsza forma na poznanie możliwości IC Project. Podczas tego darmowego spotkania online porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy działanie programu.

Postaw na pamięć technologiczną.

Wykorzystaj trójstronny
system powiadomień.

Trójstronny system powiadomień to gwarancja niezawodnej pamięci o każdym, nawet najmniejszym obowiązku. System przypomni o zbliżającym się wydarzeniu, poinformuje o zmianach w dowolnie wybrany przez Ciebie sposób.

System powiadomień
Wnioski urlopowe
Urlopy i nieobecności w pełnej kontroli.

Zarządzaj nieobecnościami w firmie i kontroluj je na kalendarzu.

Wykorzystaj specjalny moduł do zarządzania urlopami i nieobecnościami, a każdy brak w firmie wizualizuj na kalendarzu. Zapomnij o ciągłym dopytywaniu, każdy zaplanowany urlop zobaczysz jasno i transparentnie.

Zintegruj swoje kalendarze w całość.

Połącz się z innymi kalendarzami
i wykorzystaj istotne dodatki.

Praca na wielu kalendarzach to nic odkrywczego, jesteśmy na to przygotowani. Zintegruj się z innymi kalendarzami i połącz swoją pracę w jedno. Sprawdź również funkcje do zarządzania salą konferencyjną lub wspólnym samochodem firmowym.

Integracja kalendarza

Wysoka intuicyjność

IC Project to narzędzie zaprojektowane z największą dbałością o intuicyjność po stronie użytkownika. Poznaj środowisko przyjazne i intuicyjne na co dzień.

Dedykowane
wsparcie

Wsparcie to drugie imię IC Project. Zapewnij sobie bieżącą pomoc na wiele sposobów. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po każde pytanie podczas Twojej pracy.

Nowoczesny
interfejs

ICP to program zbudowany na najnowszej możliwej technologii. Jeśli szukasz narzędzia, które współgra z nowymi trendami, jesteś w bardzo dobrym miejscu.