Poznaj możliwości kalendarza w IC Project

Korzystaj z interaktywnego kalendarza

IC Project posiada wbudowany interaktywny kalendarz, który pozwala perfekcyjnie zarządzać czasem, a także pracować zespołowo. Z wykorzystaniem naszego kalendarza możesz dodać wydarzenia, zadania, a także kontrolować nieobecności. Podglądaj również kalendarz współpracownika, żeby nie powielać obowiązków i mieć wszystkie kluczowe informacje.

Wypróbuj za darmo

Miej pod ręką wszystko w naszym kalendarzu

Kontroluj wszystkie firmowe obowiązki za pomocą kalendarza

Połączenie kalendarza z zarządzaniem projektami oraz modułem CRM to świetne rozwiązanie, żeby wszystkie kluczowe informacje odnaleźć w jednym, kluczowym miejscu. W naszym interaktywnym kalendarzu możesz dodać m.in wydarzenie, spotkanie, a także zadanie. Co więcej, deadline każdego Twojego zadania zawsze zobaczysz w swoim kalendarzu.

Wykorzystaj potencjał pracy zespołowej

Pracuj zespołowo z wykorzystaniem kalendarza.

Jak pracować zespołowo za pomocą kalendarza? Mamy na to znakomite rozwiązanie! Z wykorzystaniem naszego kalendarza, możesz podglądać obowiązki firmowe każdego z Twoich współpracowników. Dzięki temu, dobrze wiesz czy Twój kolega ma dzisiaj ważne zadanie do wykonania, jest na urlopie, a może posiada czas, żebyście omówili ważne kwestie projektowe.

Połącz się ze swoimi ulubionymi kalendarzami

Synchronizuj z zewnętrznymi kalendarzami

Pracujesz obecnie w innym kalendarzu? Nie ma problemu. Zawsze nasz kalendarz możesz synchronizować obustronnie z kalendarzami zewnętrznymi. Wystarczy połączyć ze sobą oba kalendarze, a wtedy bez wątpienia żadna ważna czynność Ci już nie umknie.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze
Wypróbuj za darmo

Pracuj na kalendarzu jak tylko chcesz

Dostosuj tryb widoku na własne potrzeby

Tryb widoku dla kalendarza to bardzo ważna kwestia. IC Project ma na to rozwiązanie. Nasz interaktywny kalendarz możesz zobaczyć w widoku miesięcznym, tygodniowym oraz dziennym. Oferujemy również różne możliwości na widok Twoich zadań. Chcesz zobaczyć tylko deadline zadania? A może cały jego zakres? Ty wybierasz.

Wykorzystaj trójstronny system powiadomień

Korzystaj ze specjalnych powiadomień i bądź na bieżąco

Interaktywny kalendarz połączony ze specjalnym systemem powiadomień to wielka zaleta pracy w IC Project. Zawsze dostaniesz powiadomienie o nowym wydarzeniu lub spotkaniu w którym masz wziąć udział, ale także system będzie Ci na bieżąco o nim przypominał. System powiadomień działa również przy zadaniach, dzięki czemu powiadomi Cię o każdym zbliżającym się deadlinie.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności