Logo IC Project

Poznaj realną czasochłonność prac

z mierzeniem i raportowaniem czasu pracy.

IC Project to narzędzie, które gwarantuje połączenie Twoich projektów i zadań z możliwościami do mierzenia oraz raportowania czasu pracy. Poznaj realną czasochłonność realizowanych projektów bez żadnych dodatkowych wtyczek ani aplikacji.

Poznaj realne i prawdziwe dane.

Poznaj realną czasochłonność zadań i projektów w Twojej firmie.

Wskaźnik czasochłonności obowiązków stanowi bardzo ważną informację na poziomie planowania i wyceny projektowej. Realne dane nie są możliwe do analizy bez odpowiedniego narzędzia. Postaw na technologię i pracuj dokładniej.

Zarządzanie projektami w ICP
Zadania w ICP
Wszystko połączone w całość.

Połącz mierzenie czasu pracy
z zadaniami i projektami.

IC Project to połączenie prowadzonych projektów i realizowanych zadań z funkcjonalnościami do mierzenia czasu pracy. Nie potrzebujesz żadnych integracji ani dodatkowych systemów. Wszystko otrzymujesz połączone w całość.

Ty decydujesz, czego potrzebujesz

Raportuj i kontroluj czas pracy
na wiele elastycznych sposobów.

Elastyczność to podstawa. Ty decyduj, jak chcesz zaraportować czas pracy. Możesz wykorzystać specjalny time tracker, a także zaraportować ręcznie po wykonanej pracy. Pamiętaj także o aplikacji mobilnej, która pozwala na bardzo dużo.

Czas pracy w IC Project
86%

Wyższa świadomość biznesowa

Znając realną czasochłonność prac,
wiesz dużo więcej o swoim biznesie.

83%

Bezbłędne wyceny projektowe

Jeśli znasz czas poświęcany na obowiązki,
nie mylisz się przy wycenach projektowych.

92%

Wysoka intuicyjność pracy

Zespół realizujący projekty w ICP,
może również mierzyć swój czas pracy.

Umów się na dedykowaną prezentację IC Project.

Prezentacja to najlepsza forma na poznanie możliwości IC Project. Podczas tego darmowego spotkania online porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy działanie programu.

Wykorzystaj połączenie czasów pracy i finansów.

Poznaj realne koszty projektowe na podstawie czasochłonności.

Mierzenie czasu pracy w IC Project zostało autorsko połączone z modułem finansowym. Wystarczy, że wyznaczysz stawkę godzinową pracownika, a każdy zaraportowany czas automatycznie przeliczy się na realne koszty projektowe.

Finanse projektowe w IC Project
System powiadomień
Pracuj z funkcjonalną i intuicyjną aplikacją mobilną.

Wykorzystaj aplikację mobilną
i kontroluj czas pracy w terenie.

Dostęp mobilny w obecnych czasach stanowi prawdziwy obowiązek, dlatego też IC Project posiada bardzo funkcjonalną i intuicyjną aplikację. Wykorzystaj to do mierzenia i raportowania czasu pracy z poziomu smartfonu.

Zyskaj bieżącą kontrolę biznesową.

Wizualizuj sytuację w swojej firmie
z raportami czasowymi.

Wszystkie dane dotyczące czasów pracy automatycznie system wizualizuje na raportach czasowych. Do wyboru masz wiele opcji. Postaw na widok dynamiczny ukazujący sytuację w wybranym tygodniu lub wygeneruj własny raport.

Timesheet

Wysoka intuicyjność

IC Project to narzędzie zaprojektowane z największą dbałością o intuicyjność po stronie użytkownika. Poznaj środowisko przyjazne i intuicyjne na co dzień.

Dedykowane
wsparcie

Wsparcie to drugie imię IC Project. Zapewnij sobie bieżącą pomoc na wiele sposobów. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po każde pytanie podczas Twojej pracy.

Nowoczesny
interfejs

ICP to program zbudowany na najnowszej możliwej technologii. Jeśli szukasz narzędzia, które współgra z nowymi trendami, jesteś w bardzo dobrym miejscu.