Poznaj możliwości na śledzenie czasu pracy

Kontroluj czas pracy

Kontrolowanie czasu pracy to kluczowy aspekt w monitorowaniu wielu procesów firmowych. Mierzenie czasu pracy w IC Project to nie tylko zwykła ewidencja czasu – to również automatyczne przełożenie na finanse w Twojej firmie, a także specjalne raporty ukazujące najważniejsze informacje.

Śledź czas pracy na zadaniach

Skorzystaj z raportowania czasu pracy na zadaniach i projektach

W IC Project każdy z pracowników może raportować czas pracy, który przeznaczył na konkretne zadanie. Wystarczy, że wykona dwa ruchy w systemie, uzupełni ilość czasu oraz dzień, a dane zostaną uzupełnione. To bardzo proste i intuicyjne, a niezwykle potrzebne przy zarządzaniu.

Wykorzystaj wiele możliwości raportowania

Raportuj czas na kilka sposobów

IC Project oferuje wiele sposobów na raportowanie czasu pracy. Każdy z pracowników może to robić indywidualnie, jednak w razie potrzeby manager ma możliwość raportowania za pozostałych. Jeśli chodzi o sposób raportowania, system jest bardzo elastyczny. Oferuje możliwość zapisywania czasu ręcznie po zakończonej pracy lub z wykorzystaniem stopera, który będzie pracował i mierzył w tle.

Poznaj możliwości automatyzacji w ICP

Kontroluj budżet projektów za pomocą raportowania czasu pracy

Jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie Ci się spodoba. Wystarczy, że każdemu z pracowników przypiszesz indywidualną stawkę godzinową, a każda zaraportowana godzina przez Twojego pracownika będzie się automatycznie przeliczała w finansach projektu na pieniądze. W ten sposób sprawnie zapanujesz nad rentownością Twoich projektów.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Wykorzystaj potencjał aplikacji mobilnej

Pracuj w terenie. Raportuj w aplikacji mobilnej

Pracujesz w terenie? Masz spotkania poza biurem? Nie martw się. W IC Project znajdziesz specjalną aplikację mobilną, dzięki której możesz między innymi raportować czas pracy. Nie musisz zatem nawet uruchamiać komputera, żeby zapisać co i kiedy zostało wykonane.

Generuj raporty w IC Project

Wygeneruj specjalny raport i reaguj na bieżąco

Kontrolowanie czasu pracy musi wiązać się ze specjalnymi raportami. W IC Project możesz wygenerować dowolny raport czasowy dostosowany pod własne potrzeby. Wybierasz projekty, osoby, zakres czasowy czy też widok raportu. Zawsze możesz również dostosować szczegółowość takiego raportu. Zobaczysz dokładnie to, co chcesz.

Zaplanuj czas i porównuj z czasem rzeczywistym

Planuj czas potrzebny każdemu pracownikowi na zadaniu

W IC Project przypisując osobę do zadania możesz zawsze określić, ile potrzebuje czasu na realizacje tego zadania. To bardzo ważne informacje, które są kluczowe dla osoby realizującej zadanie, ale także dla managera projektu

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności