Postaw na kompleksowe rozwiązanie

Zarządzaj urlopami i nieobecnościami w Twojej firmie za pomocą IC Project

Już teraz nie potrzebujesz dodatkowych programów do zarządzania nieobecnościami. Możesz to robić za pomocą IC Project razem z Twoim kalendarzem, projektami, zadaniami czy komunikacją. Zarządzaj wszystkimi wnioskami urlopowymi, a także dostosuj ilość dni urlopowych, które dostępne będzie miał każdy z Twoich pracowników. Automatycznie, bez Twojej pracy.

Nie potrzebujesz dodatkowych programów. Pracuj w IC Project

Zarządzaj wszystkimi nieobecnościami w firmie w jednym programie

Wykorzystaj specjalny moduł do zarządzania nieobecnościami i kontroluj wszelkie urlopy, a także nieobecności w Twojej firmie. Każdy z pracowników w dowolnym momencie może złożyć wniosek urlopowy, a wszystko widoczne jest w naszym interaktywnym kalendarzu.

Zarządzaj i kontroluj urlopy w Twojej firmie

Dostosuj ilość dostępnych dni urlopowych dla każdego pracownika

Chcesz dostosować ilość dni urlopowych dla każdego z Twoich pracowników? Nic prostszego. W IC Project jest specjalny panel, gdzie możesz to zrobić. Po każdym zaakceptowanym urlopie system będzie automatycznie przeliczał ilość dostępnych dni urlopowych. Nie generuj sobie pracy, zarządzaj nieobecnościami w Twojej firmie razem z IC Project.

Ostatecznie to Ty decydujesz

Komentuj, akceptuj lub odrzucaj każdy z wniosków urlopowych

Podejmuj decyzję odnośnie wniosku urlopowego bezpośrednio z poziomu systemu. Pracownik zgłosił chęć urlopu? Nie czekaj, podejmij od razu decyzję. Zaakceptuj lub odrzuć prośbę o urlop. W każdym momencie możesz również zostawić dedykowany komentarz, który wyjaśni Twoją decyzję.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Bądź na bieżąco

Otrzymuj powiadomienia o nowych wnioskach lub decyzji przełożonego

Szybki obieg informacji to kluczowa kwestia w działaniu każdej firmy. Osoba odpowiedzialna za zarządzanie nieobecnościami błyskawicznie dostanie powiadomienie o nowym wniosku urlopowym. Jeśli przełożony podejmie decyzję, pracownik również zostanie automatycznie poinformowany o akceptacji lub odrzuceniu jego wniosku urlopowego.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności