Logo IC Project

Zarządzaj urlopami i nieobecnościami

z wykorzystaniem specjalnego modułu.

Poznaj moduł do zarządzania urlopami i obecnościami w IC Project, który pozwoli na technologiczne podejście do organizacji całego procesu. Planuj pracę jeszcze skuteczniej.

Wszystkie nieobecności pod kontrolą.

Zarządzaj nowocześnie wszystkimi urlopami i nieobecnościami.

Wykorzystaj specjalny moduł w IC Project i zarządzaj nieobecnościami w sposób technologiczny. Akceptuj lub odrzucaj wnioski urlopowe, generuj plany urlopowe, a dzięki temu planuj niezwykle skutecznie pracę w Twojej firmie.

Urlopy w IC Project
Kalendarz w IC Project
Projekty i zadania połączone z urlopami.

Połącz pracę projektową i zadaniową z urlopami w zespole.

IC Project to narzędzie, które gwarantuje połączenie zarządzanie projektami i zadaniami z urlopami w Twojej firmie. Dzięki takiemu połączeniu planowanie pracy staje się dużo prostsze, a obieg informacji dużo skuteczniejszy. 

Jednorazowa praca, koniec dopytywania.

Wygeneruj plany urlopowe
i panuj nad ilością dni urlopowych.

Moduł do zarządzanie urlopami i nieobecnościami w firmie pozwala wygenerować plany urlopowe dla całego Twojego zespołu. Jednorazowo definiujesz ilość dni urlopowych dla każdego z pracowników, a system wszystko wylicza.

Plany urlopowe
88%

Lepsze planowanie pracy

Połączenie urlopów i zadań
to skuteczniejsze planowanie pracy.

95%

Informacja dla każdego

Definiowanie planów urlopowych
to informacja o ilości dni dla pracownika.

93%

Automatyzacja procesu

Zarządzanie statusem wniosku urlopowego
to technologiczna automatyzacja procesu.

Umów się na dedykowaną prezentację IC Project.

Prezentacja to najlepsza forma na poznanie możliwości IC Project. Podczas tego darmowego spotkania online porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy działanie programu.

Akceptuj, odrzucaj lub anuluj każdy wniosek.

Zarządzaj szybko i skutecznie
każdym wnioskiem urlopowym.

Pracownika składa wniosek urlopowy w systemie, a osoba przełożona błyskawicznie akceptuje, odrzuca lub anuluje wniosek. To łączy się z systemem powiadomień i bieżącą informacją. To wielka automatyzacja całego procesu. 

Zarządzanie wnioskiem urlopowym
Komunikacja w ICP
Moduł urlopów pozwala wszystko dostosować.

Skonfiguruj dowolnie każdy aspekt modułu pod własne potrzeby.

IC Project to narzędzie wysoko konfigurowalne, wykorzystaj elastyczność w module urlopowym. Dostosuj wiele kwestii, zdefiniuj typy urlopów, wyznacz uprawnienia, zarządzaj na bieżąco dodatkową ilością dni urlopowych. Jak tylko chcesz.

Papier również potrzeby? Żaden problem.

Pobieraj zaakceptowane wnioski i zapanuj nad papierologią w firmie.

Zarządzanie wnioskami urlopowymi w wielu firmach odbywa się w formie papierowej. Spokojnie, rozumiemy to. Przejdź na technologię, a każdy zaakceptowany wniosek pobierz w formie PDF i dostarcz odpowiedniej osobie w firmie. 

Wniosek urlopowy

Wysoka intuicyjność

IC Project to narzędzie zaprojektowane z największą dbałością o intuicyjność po stronie użytkownika. Poznaj środowisko przyjazne i intuicyjne na co dzień.

Dedykowane
wsparcie

Wsparcie to drugie imię IC Project. Zapewnij sobie bieżącą pomoc na wiele sposobów. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po każde pytanie podczas Twojej pracy.

Nowoczesny
interfejs

ICP to program zbudowany na najnowszej możliwej technologii. Jeśli szukasz narzędzia, które współgra z nowymi trendami, jesteś w bardzo dobrym miejscu.