Zyskaj znakomite narzędzie do wizualizacji projektów

Planuj i kontroluj projekty za pomocą wykresu Gantta

Wykorzystaj zaawansowany wykres Gantta, żeby tworzyć harmonogramy, planować oraz na bieżąco kontrolować wszystkie Twoje projekty. W prosty i przystępny sposób dostosujesz wszystko w Twoim projekcie pod kątem terminów, a także zareagujesz na wszelkie niepokojące zmiany.

Poznaj możliwości planowania projektów

Twórz harmonogramy. Planuj swoje projekty

Wykres Gantta to znakomite narzędzie w którym możesz tworzyć harmonogram Twojego projektu. W bardzo prosty i przystępny sposób zaplanujesz krok po kroku wszystkie elementy projektowe. Przesuwając grupy zadań i zadania na osi czasu, dostosujesz całą terminowość projektu w zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Wykorzystaj dodatkowe opcje na wykresie Gantta

Dodawaj kamienie milowe i linie bazowe. Kontroluj ścieżki krytyczne

Wykorzystaj dodatkowe, zaawansowane funkcjonalności, które znajdziesz na wykresie Gantta w IC Project. Chcesz zaznaczyć ważne zdarzenie w harmonogramie Twojego projektu? Skorzystaj z kamienia milowego. A może potrzebujesz skontrolować plan projektu z rzeczywistym czasem realizacji? W tej sytuacji idealnie sprawdzą się linie bazowe. Pamiętaj, że na naszym wykresie Gantta zawsze możesz też odnaleźć ścieżkę krytyczną dla Twojego projektu.

Zautomatyzuj pracę w IC Project

Twórz zależności między zadaniami w Twoim projekcie

Znasz sytuacje, kiedy w Twoim projekcie jedno zadanie opóźnia kolejne? My mamy na to rozwiązanie. W IC Project możesz tworzyć sztywne zależności między grupami zadań oraz zadaniami. Dzięki temu, jeśli Twój zespół spóźni się z wykonaniem danego zadania, automatycznie przesunie się również termin startu zadania, które jest od niego zależne.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Pracuj na wykresie tak, jak tylko chcesz

Dostosuj tryb widoku pod własne potrzeby

W IC Project masz możliwość dostosowania tryb widoku wykresu Gantta pod swoje potrzeby. Zawsze możesz spojrzeć na cały Twój projekt w przeróżnym trybie – dziennym, tygodniowym, miesięcznym, kwartalnym lub rocznym. Jeśli chcesz, mamy również rozwiązanie, żeby kontrolować na wykresie Gantta realizację wszystkich projektów równoległych w Twojej firmie.

Nie zatrzymuj się w działaniu. Bądź na bieżąco

Reaguj bezpośrednio z poziomu wykresu Gantta

Wykres Gantta w IC Project to narzędzie idealne do planowania Twoich projektów, jednak znakomicie sprawdza się również pod kątem kontrolowania i bieżącej reakcji na zmiany. Z poziomu Gantta masz możliwość zarządzania osobami na projekcie, dodawania nowych zadań czy bieżącego reagowania na wszelkie niepokojące oznaki, które zobaczysz na wykresie. Nie czekaj. Reaguj.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności