Poznaj zarządzanie projektami w ICP

Zarządzaj skutecznie wszystkimi projektami

IC Project to narzędzie, które zostało stworzony by skutecznie i sprawnie zarządzać projektami. IC Project oferuje wiele przydatnych funkcjonalności, które sprawią, że zarządzanie projektami i zadaniami w Twojej firmie wejdzie na wyższy poziom organizacyjny. Sprawdź, co możesz zyskać.

Wykorzystaj specjalny podział projektu

Podziel projekt na etapy oraz grupy zadań.

W ICP projekt możesz podzielić na etapy oraz grupy zadań. Każdy z elementów projektu możesz dostosować pod kątem terminów, odznaczyć kolorem czy oddelegować konkretnym osobom. Dzięki temu zawsze wiesz, gdzie odnaleźć konkretne obowiązki, jakie mają terminy i kto je realizuje.

Dostosuj terminy w Twoim projektach

Planuj i kontroluj terminowość projektu

Projekt podzielony na etapy i grupy zadań możesz dostosować pod kątem terminów. Każdy etap oraz grupa zadań ma swoje indywidualne ramy czasowe, które budują cały Twój projekt. Dzięki narzędziu możesz dokładnie kontrolować terminy dla każdego elementu w projekcie.

Poznaj możliwości pracy zespołowej

Pracuj zespołowo na projektach

Praca zespołowa na projektach to podstawa. W IC Project możesz skutecznie połączyć cały swój zespół. W praktyce cały projekt realizuje wiele osób, więc w IC Project masz możliwość przypisania konkretnych osób do wybranych grup zadań. Oczywiście w ten sam sposób możesz pracować podczas zarządzania zadaniami w Twoim projekcie.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Kontroluj kwestie finansowe w jednym miejscu

Zarządzaj budżetem Twoich projektów

Finanse to podstawowa kwestia w funkcjonowaniu każdej firmy. W IC Project możesz kontrolować budżet wszystkich Twoich projektów. Przed rozpoczęciem konkretnego projektu masz możliwość wykonania całej prognozy finansowej. Podczas trwania projektu dodajesz koszty, kontrolujesz i analizujesz na bieżąco cały wynik finansowy.

Śledź postęp i reaguj na bieżąco

Kontroluj wizualnie postęp projektów

Kontrolowanie postępu projektu to niezbędna kwestia do skutecznej jego realizacji. W IC Project znajdziesz wiele możliwości, żeby w intuicyjny i przystępny sposób podglądać postęp projektów. Wykorzystaj specjalny widok postępu projektu lub jeden z wielu wizualnych wykresów, które pokażą Ci dokładny poziom realizacji Twoich projektów.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności