Logo IC Project

Zostań mistrzem produktywności

w zarządzaniu zadaniami.

IC Project to narzędzie, które zwiększy Twoją produktywność i pozwoli zyskać nowe możliwości do skutecznego zarządzania zadaniami. Pracuj mądrze i skutecznie.

Zapanuj nad organizacją pracy zadaniowej.

Zyskaj skuteczną kontrolę nad wszystkimi Twoimi zadaniami.

Jeśli masz dużo zadań do wykonania, musisz zorganizować swoją pracę. Zyskuj wizualizację Twojej pracy zadaniowej. Dodaj zadanie, określ jego termin i pracuj w bliskim związku z technologią. Nie zapomnisz nigdy więcej o żadnym zadaniu.

Zarządzanie zadaniami na tablicy Kanban
Zarządzanie zadaniami w widoku listy
Postaw na intuicyjność pracy zadaniowej.

Zarządzaj zadaniami w
prosty i intuicyjny sposób.

Praca zadaniowa obecna jest w życiu każdego. Kluczem do sukcesu jest proste i intuicyjne zarządzanie wszystkimi Twoimi obowiązkami. Pracuj tak, jak podpowiadają Twoje realnie wypracowane nawyki. Prostota i intuicyjność, tak to działa.

Połącz pracę zadaniową z Twoim zespołem.

Współpracuj i komunikuj się
z zespołem w pracy zadaniowej.

Zadania w Twojej firmie to praca zespołowa. Zadbaj o poprawny obieg informacji i skuteczną komunikację na poziomie realizacji Waszych wspólnych obowiązków. Wykorzystaj możliwości i pracuj niezwykle skutecznie.

Komentarze na zadaniu
84%

Wyższa produktywość

Skuteczna praca z zadaniami,
to dużo wyższa produktywność.

87%

Efektywna praca zespołowa

Zespołowa praca zadaniowa,
to wyższa skuteczność Waszej pracy.

92%

Wizualizacja realizacji zadań

Z wykorzystaniem wielu widoków,
wizualizujesz proces realizacji zadań.

Umów się na dedykowaną prezentację IC Project.

Prezentacja to najlepsza forma na poznanie możliwości IC Project. Podczas tego darmowego spotkania online porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy działanie programu.

Wykorzystuj bogactwo funkcjonalności.

Spraw swoją pracę przyjemniejszą
z bogactwem funkcji zadaniowych.

Każde zadanie w IC Project kryje w sobie wiele ciekawych funkcjonalności. Wyznaczaj terminy, ustalaj warunki realizacji zadania, dołączaj pliki, ustawiaj priorytety czy rozmawiaj zespołowo. Multum funkcji sprawi Twoją pracę łatwiejszą.

Zadania w IC Project
Zarządzanie projektami
Skonfiguruj i dostosuj pod własne potrzeby

Buduj swoją pracę zadaniową dokładnie pod własne potrzeby.

Praca zadaniowa w ICP to ogromne możliwości konfiguracyjne. Wykorzystaj elastyczne tablice Kanban do zbudowania własnych procesów. Odwzoruj dokładnie to, co wymaga w Twoim środowisku sprawnego zarządzania.

Wejdź na wyższy poziom pracy zadaniowej.

Zapomnij o opóźnieniach, błędach komunikacyjnych czy dopytywaniu.

Praca zadaniowa w IC Project to lepsze trzymanie terminów, niezwykle skuteczna komunikacja zespołowa i bardzo poprawny obieg informacji. W tym środowisku nie ma miejsca na Wasze błędy – biznes i technologia na to nie pozwoli.

Czas pracy w IC Project

Wysoka intuicyjność

IC Project to narzędzie zaprojektowane z największą dbałością o intuicyjność po stronie użytkownika. Poznaj środowisko przyjazne i intuicyjne na co dzień.

Dedykowane
wsparcie

Wsparcie to drugie imię IC Project. Zapewnij sobie bieżącą pomoc na wiele sposobów. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po każde pytanie podczas Twojej pracy.

Nowoczesny
interfejs

ICP to program zbudowany na najnowszej możliwej technologii. Jeśli szukasz narzędzia, które współgra z nowymi trendami, jesteś w bardzo dobrym miejscu.