Poznaj zarządzanie zadaniami w IC Project

Zarządzanie zadaniami
nigdy nie było tak proste

Zarządzaj zadaniami w swojej firmie za pomocą ICP i miej wszystko pod kontrolą. W IC Project zarządzanie zadaniami odbywa się za pomocą intuicyjnych tablic Kanban, a pozostałe udogodnienia systemowe sprawią Twoją pracę jeszcze łatwiejszą. Przekonaj się.

Wypróbuj za darmo

Zyskaj wiele możliwości zadaniowych

Skutecznie kontroluj przebieg każdego zadania

W IC Project wszystkie zadania w projekcie widoczne są na specjalnych tablicach Kanban. Dzięki czemu Twój zespół zawsze będzie wiedział jakie zadania są do wykonania, nad którymi praca już trwa, a które zostały już wykonane. Za pomocą narzędzia zawsze zobaczysz, jaki jest postęp zadania, a także skomunikujesz się szybko i sprawnie z osobami, które dane zadanie realizują.

Wykorzystaj intuicyjność narzędzia

Zarządzaj zadaniami w sposób prosty i intuicyjny

Z wykorzystaniem IC Project Twoje zarządzanie zadaniami wejdzie na wyższy poziom. Narzędzie oferuje wiele przydatnych funkcjonalności, które sprawią Twoją pracę łatwiejszą. W IC Project znajdziesz specjalne miejsce, gdzie możesz kontrolować produktywność własną oraz innych. Zobaczysz tam wszystkie swoje zadania, ale również zadania, które realizuje konkretna osoba.

Poznaj możliwości pracy zespołowej

Pracuj na zadaniach razem ze swoim zespołem

Praca zespołowa na zadaniach to kluczowa kwestia w sprawnym działaniu. W IC Project w szybki i intuicyjny sposób możesz delegować zadania konkretnym osobom. Wystarczy, że przeciągniesz ikonę danej osoby nad zadanie, a następnie upuścisz. Zadanie zostało przypisane, a osoba, której zostało ono oddelegowane otrzymała automatyczne powiadomienie z którego może przejść do zadania i błyskawicznie rozpocząć pracę. Szybko, prosto i intuicyjnie.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze
Wypróbuj za darmo

Zobacz, jaki potencjał ma IC Project

Wykorzystaj dodatkowe funkcjonalności i spraw swoją pracę przyjemniejszą

Każde zadanie w IC Project kryje w sobie wiele nieodkrytych funkcjonalności. Wchodząc w wewnątrz zadania, możesz między innymi dyskutować ze swoim zespołem, oznaczać osoby czy załączać pliki. Każde zadanie możesz stworzyć cyklicznym, dzięki czemu będzie powtarzało się dokładnie wtedy, kiedy tego będziesz potrzebować. Priorytet, typ zadania, kolorowe etykiety czy dodatkowe przypomnienia to kwestie, które wprowadzą Cię na wyższy poziom.

Wykorzystaj elastyczność IC Project

Dostosuj zarządzanie zadaniami pod swoje potrzeby

IC Project to niezwykle uniwersalne narzędzie, które możesz dostosować pod swoje potrzeby. W każdej grupie zadań zarządzasz zadaniami na tablicach Kanban, gdzie możesz indywidualnie dostosować statusy. Potrzebujesz własnej ścieżki dla zadań? Zrób to! W każdym zadaniu określaj jego typ, a opcjami do wyboru zarządzaj w ustawieniach systemu.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności