Logo IC Project

Zintegruj IC Project

ze swoimi ulubionymi

narzędziami

Pracujesz obecnie razem z innymi narzędziami? Nie przejmuj się. IC Project pozwala Ci się zintegrować z usługami bez których obecnie nie potrafisz sobie wyobrazić pracy. Za pomocą kilku prostych kliknięć zintegrujesz się dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Trello

Pracujesz w Trello i chcesz połączyć narzędzie z IC Project Żaden problem. Zleć import danych za pomocą kilku kliknięć, a IC Project wszystko wykona za Ciebie.

Google Drive

Przechowujesz pliki w Google Drive? Dobrze się składa. Wszystkie pliki możesz załączyć do IC Project bezpośrednio z Google Drive bez żadnych ograniczeń dyskowych.

Dropbox

Znasz Dropbox? My też. W IC Project w bardzo prosty sposób możesz zintegrować się z Dropboxem i tym samym wszystkie pliki załączać automatycznie do naszego narzędzia.

Google Calendar

Na co dzień korzystasz z kalendarza Google? To znakomicie! IC Project oferuje specjalną dwustronną integrację, dzięki której zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkimi obowiązkami.

Poczta e-mail

Szukasz sposobu na wykorzystanie wiadomości e-mail przy zarządzaniu projektami? Mamy na to rozwiązanie. Prześlij wiadomość wraz z załącznikami i wykorzystaj w IC Project.

Box.com

Przechowujesz pliki w usłudze box.com? Wykorzystaj naszą integrację i dołączaj pliki do środowiska IC Project bezpośrednio z dysku box.com. To bardzo proste!

Apple iOS Kalendarz

Pracujesz na co dzień w środowisku Apple? To dobry wybór. Połącz kalendarze na swoim Macu lub iPhone z kalendarzem w IC Project. To znakomita synchronizacja danych. 

Microsoft Teams

Połącz IC Project z jedną z największych aplikacji komunikacyjnych, MS Teams. Wykorzystaj integrację do automatycznego tworzenia spotkań w Microsoft Teams.

Zoom

Wideokonferencje na wyciągnięcie ręki. Wykorzystaj dedykowaną integrację Zoom z IC Project na automatyczne tworzenie wydarzeń video w połączeniu z pracą zadaniową. 

Skype

Na co dzień korzystasz z narzędzia Skype do wideokonferencji? Znakomicie. Wykorzystaj naszą integrację do tworzenia automatycznych spotkań w połączeniu z zadaniami.

One Drive

Wykorzystujesz dysk One Drive do przechowywania plików? Mamy na to rozwiązanie. Postaw na naszą integrację i błyskawicznie przenieść pliki do środowiska IC Project.

Google Meet

Jeśli wykorzystujesz Google Meet do spotkań video, mamy dla Ciebie dedykowaną integrację, która pozwoli połączyć pracę zadaniową z Google Meet. Poznaj szczegóły integracji.