Integracje

Zintegruj IC Project ze swoimi ulubionymi narzędziami

Pracujesz obecnie razem z innymi narzędziami? Nie przejmuj się. IC Project pozwala Ci się zintegrować z usługami bez których obecnie nie potrafisz sobie wyobrazić pracy. Za pomocą kilku prostych kliknięć zintegrujesz się dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Na co dzień korzystasz z kalendarza Google? Nie przejmuj się. IC Project oferuje specjalną dwustronną integrację, dzięki której zawsze będziesz na bieżąco z wszystkimi obowiązkami.
Szukasz sposobu na wykorzystanie wiadomości e-mail przy zarządzaniu projektami? Mamy na to dedykowane rozwiązanie. Prześlij dowolną wiadomość wraz z załącznikami i wykorzystaj w IC Project.
Znasz DropBox? My też. W IC Project w bardzo prosty sposób możesz zintegrować się z DropBoxem i tym samym wszystkie pliki załączać automatycznie do naszego narzędzia.
Przechowujesz pliki w Google Drive? Dobrze się składa. Wszystkie pliki możesz załączyć do IC Project bezpośrednio z Google Drive bez żadnych ograniczeń dyskowych.
Pracujesz w Trello i chcesz połączyć narzędzie z IC Project? Żaden problem. Zleć import, a IC Project wszystko wykona za Ciebie.