INTEGRACJE

Zintegruj IC Project
ze swoimi ulubionymi
narzędziami

Pracujesz obecnie razem z innymi narzędziami? Nie przejmuj się. IC Project pozwala Ci się zintegrować z usługami bez których obecnie nie potrafisz sobie wyobrazić pracy. Za pomocą kilku prostych kliknięć zintegrujesz się dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Wypróbuj za darmo

Trello

Pracujesz w Trello i chcesz połączyć narzędzie z IC Project? Żaden problem. Zleć import, a IC Project wszystko wykona za Ciebie.

Zobacz jak zintegrować

Google Drive

Przechowujesz pliki w Google Drive? Dobrze się składa. Wszystkie pliki możesz załączyć do IC Project bezpośrednio z Google Drive bez żadnych ograniczeń dyskowych.

Zobacz jak zintegrować

DropBox

Znasz DropBox? My też. W IC Project w bardzo prosty sposób możesz zintegrować się z DropBoxem i tym samym wszystkie pliki załączać automatycznie do naszego narzędzia.

Zobacz jak zintegrować

Google Calendar

Na co dzień korzystasz z kalendarza Google? Nie przejmuj się. IC Project oferuje specjalną dwustronną integrację, dzięki której zawsze będziesz na bieżąco z wszystkimi obowiązkami.

Zobacz jak zintegrować

Poczta e-mail

Szukasz sposobu na wykorzystanie wiadomości e-mail przy zarządzaniu projektami? Mamy na to dedykowane rozwiązanie. Prześlij dowolną wiadomość wraz z załącznikami i wykorzystaj w IC Project.

Zobacz jak zintegrować