Realne przykłady wdrożenia IC Project

Poznaj firmy z Twojej branży, które na co dzień
usprawniają pracę razem z IC Project

IC Project to uniwersalne narzędzie, które rozwiązuje problemy w wielu firmach konkurujących na co dzień w przeróżnych branżach. Przeczytaj o konkretnych przykładach.

Deante

Deante to firma, która rozwija się od ponad 30 lat i nieustannie rozszerza swoją ofertę produktową. Przy wprowadzaniu nowości produktowych, bardzo ważne jest skuteczne zarządzanie takim projektem i to właśnie kontrolowanie całego procesu było kluczem w poszukiwaniu odpowiedniego programu. Polskie narzędzie do zarządzania projektami IC Project okazało się idealnym rozwiązaniem. Mamy jedną, wspólną platformę z dostępem do wszystkich kluczowych informacji. To był dobry wybór.

Internet Media Polska

Internet Media Polska to firma, która zajmuje się kompleksową obsługą firm. W swojej ofercie firma posiada m.in. usługi ogólnego marketingu, pozycjonowania SEO, tworzenia responsywnych stron internetowych czy też copywritingu. Firma zlokalizowana jest w Gdańsku.

Gorycki & Sznyterman

Spółka Gorycki & Sznyterman od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem systemów scenotechnicznych oraz akustyki wnętrz i budowlanej w obiektach użyteczności publicznej, pomagając im funkcjonować na maksimum swoich technologicznych możliwości. Prace Gorycki & Sznyterman można znaleźć w budynkach kulturalnych o najwyższym standardzie, w telewizji, w obiektach sportowych i w wielu innych miejscach, którym czasem trudno nadać nazwę.

Lech Poznań

Lech Poznań to polski klub piłkarski występujący na co dzień w Ekstraklasie. Jest 7-krotnym Mistrzem Polski, 5-krotnym triumfatorem rozgrywek o Puchar Polski, 6-krotnym zdobywcą Superpucharu Polski. Obecnie zajmuje 5. miejsce w tabeli wszech czasów ekstraklasy.

Bongo Invest

Bongo Invest to firma deweloperska, która w wielu rejonach Polski jest zdecydowanym liderem budownictwa. Deweloper wykonał już wiele wymagających inwestycji.

Brand Assist

BrandAssist to jedna z największych firm, która udostępnia na co dzień outsorcingowe usługi Wirtualnych Asystentek oraz szkoleniowe dla osób chcących pracować w tej roli.

Great Gastro

Great Gastro to producent panierki i marynat do mięs, ryb, warzyw oraz owoców. Przedsiębiorstwo zajmuje się obsługą wszelkich lokali gastronomicznych.

Projekt Technika

Projekt Technika to firma zajmująca się kompleksową obsługą dużych inwestycji. Począwszy od realizacji dokumentacji projektowej, sprawowaniu nadzoru inwestorskiego, aż po kompleksowe wykonanie robót budowlanych.

Marcopol

Marcopol to wiodący europejski producent elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu. Od 35 lat dostarcza najwyższej jakości produkty dla firm z przeróżnych branż.

Idealia

Idealia to duża agencja interaktywna, która na co dzień obsługuje renomowanych klientów. Działania firmy skupiają pełną obsługę marketingową, konsulting oraz audyty wzornicze.

BiggerB

BiggerB to agencja social media, która na co dzień obsługuje największe europejskie marki jak FlixBus czy Paulaner w zakresie mediów społecznościowych.