Trzy w jednym

AI & ICP

Powiedz ‘Cześć!’ Asystentowi Sztucznej Inteligencji w IC Project!

Spis treści

Z wielką przyjemnością informujemy, że oddajemy w Twoje ręce Asystenta AI, którego możesz wykorzystać na multum sposobów podczas Twojej codziennej pracy w IC Project. Tym samym, wychodzimy na krok do przodu w świecie programów zarządzania pracą, by sztuczna inteligencja wspierała to, co zabiera Twój cenny czas. Powiedz ‘Cześć!’ dla nowych możliwości sztucznej inteligencji w Twoim ulubionym narzędziu.

Sztuczna inteligencja rysuje niezwykle interesującą przyszłość dla naszej codziennej pracy, biznesu, edukacji czy jakichkolwiek standardowych działań. Z tygodnia na tydzień możliwości sztucznej inteligencji się rozwijają, a to buduje niesamowite możliwości dla Ciebie bądź Twojego biznesu. Zdecydowanie jesteśmy świadomi tego, co się dzieje na świecie i błyskawicznie reagujemy na zmiany rynkowe. Dlatego też ogłaszamy wszem i obec… już teraz możesz wykorzystać specjalnego Asystenta AI podczas swoich codziennych zadań w IC Project. To jednak tylko początek wielkich rzeczy. W IC Project powołaliśmy specjalny dział, który skupia się tylko i wyłącznie na możliwościach oferowanych przez sztuczną inteligencję. My obieramy kierunek przyszłości, a Ty musisz zrobić to razem z nami.

 

Czym jest Asystent AI w IC Project?

Asystent AI w IC Project to pełne możliwości sztucznej inteligencji podczas Twojej pracy zadaniowej. Już teraz możesz z ogromną łatwością tworzyć opisy do zadań, a także dodawać nowe komentarze z wykorzystaniem tekstu generowanego przez sztuczną inteligencję. Asystent AI to opcja do wpisania dowolnej komendy na podstawie której zostanie wygenerowany dla Ciebie tekst. Po każdej odpowiedzi na Twoją komendę, możesz odpowiedź zaakceptować, odrzucić lub wygenerować ponownie. Jeśli chcesz, nie ma również żadnej przeszkody, aby połączyć treść wygenerowaną z własną koncepcją.

Sztuczna inteligencja ma to do siebie, że trzeba umieć z nią rozmawiać, aby uzyskiwać najlepsze możliwe opowiedzi. My natomiast chcemy Ci w tym maksymalnie pomóc i dlatego też stworzyliśmy gotowe komendy, które możesz wykorzystać z wielką łatwością.

 

Gdzie i jak mogę znaleźć Asystenta AI w ICP?

Asystent AI to magiczna ikona robota, która dodatkowo została oznaczona czerwoną etykietą. Asystenta znajdziesz na każdym zadaniu podczas pisania opisu lub komentarza.

Przejdź do zadania, kliknij w edycję opisu, a pod oknem opisowym na pewno zauważysz naszego nowego robota od sztucznej inteligencji. Przejdź dalej i zacznij pisać dowolny komentarz na zadaniu, a po lewej stronie ukaże się ponownie ten sam jegomość.

 

AI & ICP

 

Mamy propozycję. Przejdź teraz razem z nami przez naszego asystenta, by wiedzieć raz na zawsze, gdzie on się znajduje. Następnie przeczytaj o jego możliwościach i przetestuj, jak działa w Twojej codziennej pracy. Gwarantujemy, że nie pożałujesz.

 

Wykorzystaj gotowe podpowiedzi, by oszczędzić swój czas.

Sztuczna inteligencja ma to do siebie, że trzeba umieć z nią rozmawiać, aby uzyskiwać najlepsze możliwe opowiedzi. My natomiast chcemy Ci w tym maksymalnie pomóc i dlatego też stworzyliśmy gotowe komendy, które możesz wykorzystać z wielką łatwością.

Gotowe komendy to coś, co pomoże w ogromnym stopniu generować dokładnie taką treść, jaką chcesz otrzymać. Generując opis, możesz kliknąć gotową opcję ‘Wygeneruj opis na podstawie informacji w zadaniu’ a sztuczna inteligencja wykorzysta to, co ma, aby opis uzupełnić o najważniejsze informacje z Twojego zadania. Nie poświęcaj więcej czasu na pisanie czy uzupełnienie dokumentacji. Jedno kliknięcie i gotowe.

 

Przejdźmy jednak dalej, a więc do Twojej codziennej komunikacji zadaniowej. Na każdym zadaniu w zakładce komentarze otrzymujesz również do wykorzystania Asystenta AI. W tym miejscu masz opcje do otwartego generowania dowolnej treści, ale znajdziesz także wiele gotowych komend, które stanowią najczęstsze komentarze wśród użytkowników w ICP.

Znajdziesz tutaj gotowe komendy, jak:

  • Potwierdź, że pracujesz nad zadaniem
  • Potwierdź wykonanie zadania
  • Poinformuj, że praca nad zadaniem została wstrzymana
  • Poinformuj, że obecnie nie masz możliwości do wykonania zadania

No i teraz siądźmy, i zastanówmy się. Ile rzeczywiście tego typu komentarzy musisz pisać każdego dnia? To zdecydowanie konieczne, ale my dążymy do tego, aby oszczędzać Twój czas, a IC Project ma w tym wspierać na wielu płaszczyznach. Dlatego też teraz wystarczy jedno kliknięcie, a komentarz o konkretnej treści wygeneruje się automatycznie. Jesteśmy przekonani, że będzie to wielkie wsparcie w Twojej codziennej pracy.

 

Dostosuj każdą odpowiedź względem formy, stylu i długości.

Każda odpowiedź musi być perfekcyjna, my to wiemy i znamy Twoje oczekiwania. Dlatego też w naszym Asystencie AI znajdziesz dodatkowe możliwości do przeformułowania odpowiedzi, zmiany jego stylu, a także długości. Wszystko tak, jak tego chcesz.

Po wygenerowaniu odpowiedzi przez sztuczną inteligencję, u dołu znajdziesz pierwszą opcję o nazwie ‘Przeformułuj’ co pozwala napisać ponownie treść, ale w inny sposób. Jeśli nie masz pomysłu na konkretną zmianę stylu, przeformułowanie będzie świetną opcją.

 

AI Assistant w ICP

 

Drugie rozwiązanie na dostosowanie odpowiedzi to oczywiście jej długość. W tym miejscu wystarczy, że klikniesz opcję ‘Zmień długość’ a z ogromną łatwością wybierzesz, czy chcesz odpowiedź dłuższą… a może krótszą? Totalna dowolność, Ty decydujesz, a sztuczna inteligencja pracuje w tym aspekcie za Ciebie generując treść.

Ostatnie z dostosowań to zmiana stylu odpowiedzi. Czasami potrzebujesz odpowiedzi bardziej formalnej do przełożonego na zadaniu, a czasami bardziej luźna forma będzie lepszym rozwiązaniem. Spokojnie, wszystko możesz zrobić dwoma kliknięciami. Klikasz opcję ‘Zmień styl’ i widzisz następujące podpowiedzi:

  • bardziej profesjonalny
  • bardzej swobodny
  • bardziej formalny
  • bardziej zabawny

Jak widzisz, to bardzo proste. Każdą odpowiedź możesz dostosować na wiele sposobów, od ogólnej formy odpowiedzi, przez długość, aż po styl. A i uważaj, styl zabawny czasami może Cię zaskoczyć, ale i wywołać uśmiech u wszystkich osób na Twoim zadaniu 😉

AI + ICP to dopiero początek!

Tak, to prawda. AI Asystent w przedstawionej formie to dopiero początek. Zespół AI w IC Project pracuje nad kolejnymi rozwiązaniami, które będą następnym etapem nowości w Twoim ulubionym narzędziu do zarządzania pracą. Pamiętaj, że Twój feedback jest dla nas na wagę złota, więc śmiało możesz przesłać nam informację o wykorzystaniu Asystenta AI w Twojej codziennej pracy, a może nawet w życiu prywatnym? My nie możemy się doczekać tego, co przyniesie nam przyszłość. A gwarantujemy, przyniesie wiele dobrego.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Załóż darmowe konto

Bez karty płatniczej • Darmowy na zawsze