Logo IC Project

Wykorzystaj wbudowany komunikator

do spójnej komunikacji z projektami i zadaniami.

Postaw na wbudowany komunikator w IC Project i połącz komunikację zespołową z prowadzonymi projektami i realizowanymi zadaniami. Wszystko w jednym miejscu.

Rozmawiaj tak, jak tylko chcesz.

Komunikuj się na wspólnym komunikatorze w dowolnej formie.

Wbudowany komunikator w IC Project pozwala komunikować się na dowolny sposób. Rozmawiaj indywidualnie, stwórz dowolne grupy, a jeśli chcesz to komunikuj się na temat zadań i prowadzonych projektów. 

Komunikacja w ICP
Komentarze na zadaniu
Zapomnij o lukach komunikacyjnych.

Połącz swoją komunikację w całość z projektami i zadaniami.

Postaw na kompleksowość Waszej komunikacji zespołowej. Wykorzystaj jedno kliknięcie do stworzenia konwersacji projektowych lub zadaniowych. System automatycznie przypnie wątek do części pracy i przypisze wybrane osoby.

Multum opcji do zarządzania plikami.

Komunikuj się z interaktywnie z wymianą plików i dokumentów.

Dołączaj pliki do konwersacji i połącz automatycznie wysłany plik z dokumentacją projektową. Wykorzystaj możliwość załączenia pliku z dysku lokalnego, pomóż sobie bogactwem integracji, dołącz notatkę głosową lub zrzut ekranu. 

Zarządzanie zadaniami na tablicy Kanban
87%

Brak luk komunikacyjnych

Komunikacja w połączeniu projektów
i zadań to brak luk komunikacyjnych.

93%

Automatyczna dokumentacja

Dołączenie plików do wątków projektowych,
to budowanie automatycznej dokumentacji.

88%

Szybkość tworzenie wątków

Jedno kliknięcie, a wątek projektowy
jest gotowy z całym zespołem projektu.

Umów się na dedykowaną prezentację IC Project.

Prezentacja to najlepsza forma na poznanie możliwości IC Project. Podczas tego darmowego spotkania online porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy działanie programu.

Komunikacja mobilna to podstawa.

Komunikuj się mobilne
z wykorzystaniem aplikacji.

W obecnych czasach mamy potrzebę szybkiego i łatwego dostępu mobilnego. To zdecydowanie przewidzieliśmy, a tym samym gwarantujemy pełną funkcjonalność komunikatora również w intuicyjnej aplikacji mobilnej. To co, pobieramy?

Widok projektów w ICP
Zadania w IC Project
Historia komunikacji w jednym miejscu.

Zbuduj pełną historię
komunikacji w Twojej firmie.

Historia komunikacja to bardzo ważny element szczególnie w momencie potencjalnych zmian. Wbudowany komunikator w ICP zapewnia historię każdego wątku. Jedno kliknięcie i docierasz do archiwum pełnego szczegółów.

Emoji to podstawa pokazania emocji.

Rozmawiaj interaktywnie z emoji,
reakcjami czy odpowiedziami.

Komunikator w ICP został zbudowany w zgodzie z najnowszymi standardami. Pokazuj emocję swojego przekazu za pomocą emoji, w podobnym sposób reaguj na wiadomości lub odpowiadaj dla poprawnej komunikacji.

Zarządzanie projektami w IC Project

Wysoka intuicyjność

IC Project to narzędzie zaprojektowane z największą dbałością o intuicyjność po stronie użytkownika. Poznaj środowisko przyjazne i intuicyjne na co dzień.

Dedykowane
wsparcie

Wsparcie to drugie imię IC Project. Zapewnij sobie bieżącą pomoc na wiele sposobów. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po każde pytanie podczas Twojej pracy.

Nowoczesny
interfejs

ICP to program zbudowany na najnowszej możliwej technologii. Jeśli szukasz narzędzia, które współgra z nowymi trendami, jesteś w bardzo dobrym miejscu.