Poznaj możliwości naszego wbudowanego komunikatora

Rozmawiaj z zespołem

Przenieś całą komunikację firmową do IC Project i komunikuj się za pomocą wbudowanego czatu. Rozmawiaj interaktywnie na kilka sposobów – w trybie prywatnym, w kontekście wybranego zadania lub projektu. Załączaj pliki i korzystaj z komunikatora również w aplikacji mobilnej.

Przenieś całą komunikację firmową do ICP

Komunikuj się z każdym za pomocą wbudowanego komunikatora

Wbudowany komunikator w IC Project to wielka wartość dodana do usprawnienia komunikacji firmowej. Na czacie w IC Project możesz dowolnie rozmawiać z każdym z pracowników, ale także z klientami zewnętrznymi, którzy mają dostęp do systemu. Komunikator dostępny jest również w naszej aplikacji mobilnej.

Wykorzystaj różne tryby rozmowy

Rozmawiaj na temat zadania, projektu lub w dostosowanej konwersacji

Wielką zaletą komunikatora w IC Project jest możliwość rozmowy nie tylko z każdym z pracowników indywidualnie. Tutaj możesz rozmawiać o każdym zadaniu, projekcie lub w dostosowanej konwersacji. Jednym kliknięciem tworzysz np. konwersację zadaniową. System automatycznie stworzy grupę osób, które realizują zadanie.

Poznaj potencjał naszego komunikatora

Załączaj pliki i dyskutuj interaktywnie

Oczywiście na czacie w IC Project możesz dzielić się plikami ze swoimi współpracownikami. Masz możliwość wysyłania załączników w przeróżnym formacie. Wszystkie przesyłane pliki w szybki sposób odnajdziesz w konkretnej zakładce. Interaktywność komunikatora to jego duża zaleta.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Cała komunikacja firmowa w jednym narzędziu

Wykorzystaj połączenie między komunikatorem, a zadaniami

Czy wiesz jak działa połączenie komunikatora z zarządzaniem zadaniami? To świetne rozwiązanie! Jeśli stworzysz konwersację zadaniową i wyślesz tam plik to nie musisz przeszukiwać wątku, a tym samym poszukiwać wysłanego załącznika. Każdy plik wyląduje również w zadaniu na temat którego wspólnie rozmawialiście. Świetnie, prawda?

Zachowaj całą historię rozmów i wątków

Wróć do historii całej komunikacji firmowej

W IC Project żaden rozpoczęty wątek nie zaginie. Zawsze masz do dyspozycji pełną historię komunikacji. Całą historię możesz przeszukiwać w kontekście projektów, zadań, zakresu dat czy też osób z którymi była dyskusja. Co więcej, konwersacje przeszukasz również pod kątem treści.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności