Poznaj możliwości na fakturowanie w IC Project

Wystawiaj faktury w IC Project

Fakturowanie to jeden z procesów, który obecny jest w każdej firmie. Skorzystaj z opcji wystawiania faktur w IC Project i przenieś najważniejsze aspekty prowadzenie firmy do jednego oraz kompleksowego narzędzia. Wyobraź sobie to, wszystko w jednym miejscu.

Wykorzystaj zalety kompleksowego narzędzia do zarządzania

Fakturowanie połączone z CRM i projektami? Perfekcyjnie

Dużą zaletą fakturowania w IC Project jest połączenie z zarządzaniem projektami oraz CRM. Każdą fakturę, którą wystawisz w IC Project możesz przypisać do projektu oraz klienta, dzięki czemu wszystko będzie ze sobą powiązane, a Ty zobaczysz fakturę w wielu miejscach w systemie.

Nie wykonuj dodatkowej pracy. Poznaj możliwości

Wysyłaj faktury pocztą e-mail do klienta prosto z IC Project

Każda wystawiona faktura w IC Project oferuje multum funkcjonalności do wykorzystania. Jedną z nich jest bezpośrednia wysyłka e-mail prosto z naszego systemu. Faktura została wystawiona? Wyślij więc dokument bezpośrednio do klienta prosto z IC Project. Prosto i intuicyjnie.

Wykorzystaj potencjał naszego modułu do fakturowania

Eksportuj, pobieraj i korzystaj z dodatkowych opcji

Każdą fakturę zawsze możesz pobrać w pliku, żeby zachować na dysku czy przedstawić klientowi. Chcesz wystawić korektę, edytować lub powielić? Żaden problem. W module fakturowania korzystaj z zaawansowanego wyszukiwania, żeby znaleźć tą fakturę, która Cię interesuje. Pamiętaj, że masz również możliwość wyeksportowania całej listy wybranych przez Ciebie faktur.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Bądź na bieżąco z kluczowymi informacjami kosztowymi

Oznaczaj na bieżąco opłacenie lub zaksięgowanie faktury

Z wykorzystaniem IC Project zawsze wiesz, na jakim etapie jest każda faktura. W dowolnym momencie możesz odznaczyć, jeśli została ona zapłacona lub zaksięgowana. Jak wiesz, są to bardzo ważne informacje, które musisz na bieżąco kontrolować.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności