Trzy w jednym

Wykorzystaj możliwość

dedykowanego wdrożenia

IC Project do Twojej firmy.

Wdrożenie IC Project to dedykowana usługa, którą wybiera ponad 80% naszych klientów. Co zyskujesz, korzystając ze specjalnego wdrożenia? Masz pewność, że narzędzie zostanie dostosowane i skonfigurowane dokładnie pod Twoje procesy firmowe.

Oszczędź sobie czasu, postaw na doświadczenie.

Co zyskasz z usługą wdrożeniową?

Wdrożenie to bezpośrednie wsparcie dewelopera systemu w postaci doświadczonego zespołu wdrożeniowego na każdym etapie pracy, od pierwszego kontaktu aż po weryfikację poprawności procesów w narzędziu. Nasi specjaliści podczas wdrożenia przekazują Twojemu zespołowi praktyczną wiedzę, wypracowane latami know-how, wskazówki i dobre praktyki korzystania z programu. Chcesz dowiedzieć się więcej? ; -)

Jak wdrożenie wygląda w praktyce?

Analiza procesów

Każde wdrożenie rozpoczyna się analizą Twoich procesów firmowych. Zespół wdrożeniowy poznaje specyfikę Twojej pracy. Podczas analizy identyfikujemy i zawężamy obszary wdrożeniowe do procesów, które wymagają udoskonalenia względem IC Project.

Szkolenie dla zespołu

Szkolimy Twój zespół i motywujemy korzyściami pracy w nowej metodologii. Korzystając z własnego doświadczenia, prezentujemy możliwości narzędzia na konkretnych przykładach z Twojej branży.

Warsztaty praktyczne

Wdrożenie to warsztaty praktyczne, a więc zespołowe budowanie i modelowanie projektów. Wspólnie pracujemy na Twoich realnych projektach, a zespół wdrożeniowy służy radą i szablonami projektów, które zostały wypracowane w dla Twojej branży i specyfiki pracy.

Konfiguracja techniczna + pełne wsparcie

A na koniec kilkugodzinnych intensywnych warsztatów odbywa się pełna konfiguracja techniczna i szkolenie praktyczne dla osób zarządzających, by wprowadzić w każdy szczegół narzędzia. Po wdrożeniu firma ma zapewnione wyjątkowe wsparcie dedykowanego konsultanta.

Polecamy

Wdrożenie zdalne

Podczas wdrożenia zdalnego łączymy się za pomocą platformy Zoom – każdy z pracowników może uczestniczyć będąc w dowolnej lokalizacji.

Korzyści:

Czas trwania: 4h

Cena: 2999 PLN*

3499 PLN

Pełne wsparcie Premium

Wdrożenie stacjonarne

Wdrożenie stacjonarne obejmuje przyjazd do siedziby klienta, wspiera interakcję i jest opcją bardziej zaawansowaną.

Korzyści:

Czas trwania: 7h

Cena: 6999 PLN*

7999 PLN

Pełne wsparcie Premium

Bądź Premium w ICP i zagwarantuj sobie wsparcie, jakiego świat nie widział.

Wykup wdrożenie i otrzymaj status Premium w prezencie.

Jeśli chcesz, aby Twój zespół był otoczony najlepszą opieką, a Twoja praca była maksymalnie efektywna, status Premium to najlepsze możliwe rozwiązanie. Postaw na wiedzę naszych specjalistów i nielimitowane wsparcie dla Twoich pracowników. Otrzymaj specjalny certyfikat, a także wpływ na kierunek dalszego rozwoju IC Project. Bądź Premium, po prostu.

I jak? Brzmi dobrze? Zobacz, czym jest Premium. 

Poznaj opinie

naszych klientów.

Wiktor BednarekMarketing Manager, Lech Poznań
Czytaj więcej
IC Project to narzędzie, które idealnie sprawdza się w Lechu Poznań. Pozwala nam sprawnie planować projekty, tworzyć harmonogramy i przypomina o ważnych zaplanowanych terminach.
Grzegorz ŁyskawińskiDyrektor Techniczny, VOX Meble
Czytaj więcej
IC Project to system wykorzystywany na każdym szczeblu organizacyjnym firmy. Z jego pomocą wizualizujemy cały proces projektowo-zadaniowy i dbamy o skuteczną komunikację zespołów.
Piotr PierowiczDyrektor Zarządzający, Marcopol
Czytaj więcej
IC Project to system, który ułatwił i zorganizował pracę w naszej firmie. To wpłynęło na wyższą efektywność prowadzenia projektów, a ostatecznie na wyższy serwis usług dla klientów.
Jarosław TwarowskiCEO, Idealia Digital Hub
Czytaj więcej
IC Project zdecydowanie usprawnił pracę w IDH. To kompleksowe narzędzie, które pomaga nam automatyzować procesy i sprawnie zarządzać projektami. Praca jest prostsza, a komunikacja szybsza.

Zobacz przykłady

wdrożenia.

GBD Architektura

Wdrożenie GBD Architektura GBD Architektura to biuro projektowe, które specjalizuje się w projektowaniu zarówno dla osób prywatnych, jak i sektora publicznego na terenie całego kraju.

Zobacz wdrożenie

Idealia Digital Hub

Wdrożenie Idealia Digital Hub Idealia Digital Hub – agencja interaktywna skupiająca kompetencje marketingowe, PR, web deweloperskie, graficzne oraz profesjonalne doradztwo biznesowe. Idealia pracuje w oparciu

Zobacz wdrożenie

Nazbud

Wdrożenie Nazbud Nazbud to renomowana pracownia projektowa, która specjalizuje się w wykonywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych w branży konstrukcyjnej realizowanych na terenie Polski oraz

Zobacz wdrożenie

Ruch Chorzów

Wdrożenie Ruch Chorzów Ruch Chorzów to polski klub piłkarski założony w 1920 roku, jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce. Jest to 14-krotny mistrz Polski,

Zobacz wdrożenie

Lech Poznań

Wdrożenie Lech Poznań Lech Poznań to polski klub piłkarski występujący na co dzień w Ekstraklasie. Jest 8-krotnym Mistrzem Polski, 5-krotnym triumfatorem rozgrywek o Puchar Polski,

Zobacz wdrożenie

Gorycki & Sznyterman

Wdrożenie Gorycki & Sznyterman Gorycki & Sznyterman od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem systemów scenotechnicznych oraz akustyki wnętrz i budowlanej

Zobacz wdrożenie

Załóż darmowe konto

Bez karty płatniczej • Darmowy na zawsze

Umów się na dedykowaną prezentację ICP.

Nie trać czasu i umów się na darmowe spotkanie online z naszym specjalistą.
Podczas spotkania porozmawiamy o Twoich potrzebach, zaprezentujemy możliwości IC Project i odpowiemy na wszystkie pytania.