Oferta wdrożeniowa IC Project

Wykorzystaj możliwość dedykowanego wdrożenia IC Project do Twojej firmy

Wdrożenie IC Project to dedykowana usługa, którą wybiera średnio 87% naszych Klientów. Co zyskujesz, korzystając ze specjalnego wdrożenia? Masz pewność, że narzędzie zostanie dostosowane i skonfigurowane dokładnie pod Twoje procesy firmowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, zyskasz czas wdrożeniowy, a także niezbędną wiedzę, która natychmiastowo usprawni procesy projektowe w Twojej firmie. Postaw na doświadczenie dewelopera systemu.

polecamy

Wdrożenie zdalne

Podczas wdrożenia zdalnego łączymy się za pomocą platformy Zoom - każdy z pracowników może uczestniczyć będąc w dowolnej lokalizacji.

Korzyści:

 • szkolenie teoretyczne z funkcjonalności
 • przekazanie korzyści w zastosowaniu narzędzia
 • wspólne modelowanie pracy projektowo-zadaniowej
 • szkolenie dla osób zarządzających firmą
 • wskazówki ułatwiające konfigurację konta w IC Project
 • dostosowanie uprawnień dla całego Twojego zespołu
 • status klienta Premium
 • możliwość dodatkowych konsultacji Premium powdrożeniowych

Czas trwania:

4h

Cena:

1999 PLN* 2499 PLN

Wdrożenie stacjonarne

Wdrożenie stacjonarne obejmuje przyjazd do siedziby Klienta, wspiera interakcję i jest opcją bardziej zaawansowaną.

Korzyści:

 • szkolenie teoretyczne z funkcjonalności
 • przekazanie korzyści w zastosowaniu narzędzia
 • wspólne modelowanie pracy projektowo-zadaniowej
 • szkolenie dla osób zarządzających firmą
 • wskazówki ułatwiające konfigurację konta w IC Project
 • dostosowanie uprawnień dla całego Twojego zespołu
 • status klienta Premium
 • możliwość dodatkowych konsultacji Premium powdrożeniowych

Czas trwania:

7h

Cena:

4999 PLN* 5499 PLN

Zobacz przykłady wdrożenia

Internet Media Polska

Internet Media Polska to firma, która zajmuje się kompleksową obsługą firm. W swojej ofercie firma posiada m.in. usługi ogólnego marketingu, pozycjonowania SEO, tworzenia responsywnych stron internetowych czy też copywritingu. Firma zlokalizowana jest w Gdańsku.

Gorycki & Sznyterman

Spółka Gorycki & Sznyterman od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem systemów scenotechnicznych oraz akustyki wnętrz i budowlanej w obiektach użyteczności publicznej, pomagając im funkcjonować na maksimum swoich technologicznych możliwości. Prace Gorycki & Sznyterman można znaleźć w budynkach kulturalnych o najwyższym standardzie, w telewizji, w obiektach sportowych i w wielu innych miejscach, którym czasem trudno nadać nazwę.

Lech Poznań

Lech Poznań to polski klub piłkarski występujący na co dzień w Ekstraklasie. Jest 7-krotnym Mistrzem Polski, 5-krotnym triumfatorem rozgrywek o Puchar Polski, 6-krotnym zdobywcą Superpucharu Polski. Obecnie zajmuje 5. miejsce w tabeli wszech czasów ekstraklasy.

Bongo Invest

Bongo Invest to firma deweloperska, która w wielu rejonach Polski jest zdecydowanym liderem budownictwa. Deweloper wykonał już wiele wymagających inwestycji.

Brand Assist

BrandAssist to jedna z największych firm, która udostępnia na co dzień outsorcingowe usługi Wirtualnych Asystentek oraz szkoleniowe dla osób chcących pracować w tej roli.

Great Gastro

Great Gastro to producent panierki i marynat do mięs, ryb, warzyw oraz owoców. Przedsiębiorstwo zajmuje się obsługą wszelkich lokali gastronomicznych.

Projekt Technika

Projekt Technika to firma zajmująca się kompleksową obsługą dużych inwestycji. Począwszy od realizacji dokumentacji projektowej, sprawowaniu nadzoru inwestorskiego, aż po kompleksowe wykonanie robót budowlanych.

Marcopol

Marcopol to wiodący europejski producent elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu. Od 35 lat dostarcza najwyższej jakości produkty dla firm z przeróżnych branż.

Idealia

Idealia to duża agencja interaktywna, która na co dzień obsługuje renomowanych klientów. Działania firmy skupiają pełną obsługę marketingową, konsulting oraz audyty wzornicze.

BiggerB

BiggerB to agencja social media, która na co dzień obsługuje największe europejskie marki jak FlixBus czy Paulaner w zakresie mediów społecznościowych.