Poznaj IC Project

Nasze poradniki

Krótkie samouczki wideo prezentują podstawy pracy i przybliżają metody ich efektywnego zastosowania w konkretnych zadaniach. Proponujemy abyś obejrzał wszystkie w kolejności jak poniżej. Jeśli nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, śmiało zadaj je poprzez formularz lub wyślij maila na adres support@icproject.com
Odtwórz wideo

Poradnik

02:47

Jak dodać projekt, grupę zadań oraz zarządzać osobami w projekcie?

Postaw pierwsze kroki w IC Project! Dodaj razem z nami swój pierwszy projekt oraz grupę zadań. Poznaj również sposób na zarządzanie osobami w projekcie. Rozpocznijmy wspólnie pracę w ICP.
Odtwórz wideo

Poradnik

3:28

Jak dodać zadanie i zarządzać zadaniami na tablicach Kanban?

W tym poradniku dowiesz się zdecydowanie więcej o zadaniach. Przejdź razem z nami przez dodawanie zadań oraz pełne zarządzanie tymi zadaniami na tablicach Kanban. To proste, a przy tym bardzo skuteczne.
Odtwórz wideo

Poradnik

5:55

Jakie funkcjonalności kryje każde zadanie w IC Project?

Czy wiesz, że każde z zadań w IC Project ma mnóstwo funkcjonalności, które sprawią Twoją pracę łatwiejszą? Poświęć chwilę i sprawdź jakie konkretne funkcjonalności kryje każde zadanie i w jaki sposób je wykorzystać!
Odtwórz wideo

Poradnik

3:36

Jak stworzyć projekt zaawansowany i w jaki sposób wykorzystać jego możliwości?

W IC Project Ty decydujesz jak rozbudowany system pracy potrzebujesz. Sprawdź w jaki sposób stworzyć projekt zaawansowany i jakie dodatkowe korzyści może przynieść taki projekt w Twojej pracy.
Odtwórz wideo

Poradnik

5:48

Jak dodać pracowników do IC Project i ustalić struktury firmowe?

Praca zespołowa to podstawa. W IC Project możesz dodać wszystkich pracowników, dostosować ich uprawnienia, a także ustalić stawki godzinowe. Możesz podzielić również pracowników na działy oraz przyporządkować do stanowisk. Sprawdź w jaki sposób!
Odtwórz wideo

Poradnik

4:12

Jak zarządzać finansami na projektach?

Finanse to podstawowa kwestia w funkcjonowaniu każdej firmy. W IC Project możesz w pełni kontrolować budżet Twoich projektów – szacujesz koszty, planujesz przychód, a podczas trwania projektu aktualizujesz jego koszty. Jak to robić? Zerknij.
Odtwórz wideo

Poradnik

10:14

Jak dostosować uprawnienia pracowników w IC Project?

W IC Project znajdziesz zaawansowany system zarządzania uprawnieniami za pomocą którego dostosujesz indywidualnie uprawnienia dla każdego z Twoich pracowników. Zobacz, jakie to proste i elastyczne. Idealne pod Twoje potrzeby.
Odtwórz wideo

Poradnik

3:44

Jak zarządzać plikami i dokumentami w module Wiki?

Poszukujesz rozwiązania na poprawny obieg plików i dokumentów w Twojej firmie? Wykorzystaj idealne rozwiązania, a więc moduł Wiki. Jest to wspólna przestrzeń dla Twojego zespołu z przeróżnymi załącznikami i informacjami.
Odtwórz wideo

Poradnik

7:06

Poznaj wbudowany moduł CRM i odkryj jego zastosowanie w praktyce

Czy wiesz, że IC Project posiada wbudowany moduł CRM, który dostosowany jest pod zarządzanie projektami? Odkryj jego praktycznie zastosowanie i poznaj sposób na zorganizowanie pracy z Klientami w IC Project.
Odtwórz wideo

Poradnik

9:18

Poznaj moduł zgłoszeń serwisowych i znajdź sposób na serwis w Twojej firmie

IC Project to również sposób na zorganizowanie serwisu w Twojej firmie. Zobacz, jak działa specjalny moduł serwisowy, a także jak możesz wykorzystać rozwiązanie, aby usprawnić pracę serwisową lub reklamacyjną z Klientami.
Odtwórz wideo

Poradnik

6:05

Jak działa moduł fakturowy w IC Project?

W IC Project możesz wystawiać faktury! W narzędziu został zaimplementowany specjalny moduł fakturowy, który pozwala fakturować projekty, a także Twoich kontrahentów. Zobacz, jak to działa.
Odtwórz wideo

Poradnik

6:35

Zobacz, w jaki sposób dodawać i zarządzać kosztami firmowymi w IC Project

IC Project posiada specjalny moduł finansowy, który pozwala zarządzać wszelkimi kosztami zewnętrznymi. Zobacz, w jaki sposób dodawać i kontrolować wszelkie koszty finansowe w Twojej firmie.
Odtwórz wideo

Poradnik

7:22

Poznaj funkcjonalności dashboardu w IC Project i odkryj korzyści w codziennej pracy

Dashboard to niezwykle funkcjonalny widok w IC Project. Z jego pomocą Twój zespół otrzyma szybki zastrzyk informacji z przeróżnych modułów systemu – jest on indywidualny dla każdego pracownika i możliwy do dostosowania.
Odtwórz wideo

Poradnik

5:44

Poznaj działanie wbudowanego komunikatora i usprawnij komunikację w Twojej firmie

Zarządzanie projektami i zadaniami bez możliwości komunikacyjnych? Na pewno nie w IC Project. W naszym narzędziu został zaimplementowany funkcjonalny komunikator, który pozwala rozmawiać projektowo i zadaniowo. Zobacz, jak działa.