FAQ

Systemowe
FAQ

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Poznasz w tym miejscu wiele ważnych informacji na temat IC Project.

Jeśli nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie porozmawiamy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Nie wstydź się... :)

Skontaktuj się z nami

Jasne! IC Project posiada aplikację mobilną dostępną na systemach Android oraz iOS. Wejdź do Sklepu Play lub App Store, ściągnij darmową aplikację i pracuj na IC Project z poziomu smartfona.

Oczywiście. Jeśli ściągniesz aplikację i zalogujesz się na swoje konto, zobaczysz tam wszystkie informacje, które na co dzień widzisz w wersji chmurowej. Wszystko jest ze sobą połączone oraz aktualizuje się w czasie rzeczywistym.

Nic nie jest tak proste jak dodawanie projektu w naszym narzędziu. Wystarczy kilka sekund, aby dodać projekt, dalsza konfiguracja jest również prosta i intuicyjna. Nie musisz się tym martwić.

Absolutnie. IC Project oferuje zaawansowany system zarządzania uprawnieniami, dzięki czemu każdemu z pracowników możesz dostosować indywidualnie uprawnienia i jego widok w systemie.

Oczywiście. W IC Project znajdziesz trójstronny system powiadomień, który poinformuje każdego z pracowników o nowym zadaniu czy wydarzeniu w trzech różnych miejscach - w systemie, jako wiadomość e-mail na skrzynkę odbiorczą, a także powiadomieniem na smartfona.

Czym byłoby nasze narzędzie bez odpowiednich przypomnień? Z wykorzystaniem IC Project możesz w pełni skupić się na pracy, a system zawsze przypomni o zbliżającym się terminie wykonania zadania czy nadchodzącym wydarzeniu. Co więcej, poinformuje Cię o wszelkich zmianach, które Ciebie dotyczą, np. o dodaniu nowego pliku w zadaniu, które realizujesz. Świetnie, prawda?

Każdy z projektów zawsze składa się z pojedynczych elementów. W IC Project dzielisz projekt na etapy, grupy zadań, a także pojedyncze zadania. Każdy z tych elementów możesz dostosować pod kątem terminów i oddelegować konkretnym osobom. Dzięki temu, zawsze wiesz na jakim etapie jest obecnie Twój projekt, a także w którym miejscu szukać konkretnych obowiązków. Warto zaznaczyć, że każdy z projektów możesz również dostosować pod kątem jego zaawansowania - dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Oczywiście. W IC Project możesz połączyć całą swoją firmę. Każdy z pracowników będzie miał swoje indywidualne konto, ale będziecie pracować we wspólnej przestrzeni. Wyobraź sobie to, wszystkie projekty, zadania, komunikacja firmowa czy pliki w jednym, wspólnym miejscu.

To pierwsza i najważniejsza rzecz, na którą postawiliśmy tworząc IC Project. Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane, a dostęp do nich dodatkowo jest autoryzowany. Regularnie zapewniamy również backup danych. Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet.

Tak! W IC Project znajdziesz specjalny moduł CRM, który dostosowany jest pod zarządzanie projektami. Jeśli realizujesz projekty zewnętrzne dla swoich klientów, jest to idealne rozwiązanie, aby organizacja Twojej pracy weszła na zdecydowanie wyższy poziom.

Oczywiście. Z pomocą IC Project całą komunikację firmową możesz przenieść do naszego narzędzia z wykorzystaniem wbudowanego komunikatora. Na czacie możesz dowolnie rozmawiać z każdym z pracowników, ale masz możliwość tworzenia również konwersacji zadaniowych, projektowych lub takich, jakie tylko chcesz. Komunikator znajdziesz również w aplikacji mobilnej.

Tak! W IC Project możesz tworzyć szablony dla projektu, grupy zadań czy pojedynczego zadania. Dodatkowo każdy szablon możesz indywidualnie dostosować na własne potrzeby. Jest to świetna funkcjonalność, która zautomatyzuje Twoją pracę.

Dlaczego nie? W naszym narzędziu znajdziesz interaktywny kalendarz w którym odkryjesz wiele ciekawych funkcjonalności. Z wykorzystaniem kalendarza w IC Project możesz m.in dodawać wydarzenia oraz zadania, podglądać kalendarz współpracowników czy zarządzać nieobecnościami.

Absolutnie. Największą zaletą IC Project jest jego intuicyjność w użytkowaniu. Nasi klienci na co dzień powtarzają, że jest to bardzo proste narzędzie w obsłudze z niezwykle przyjaznym interfejsem. My im wierzymy, a Ty?

W IC Project nigdy nie będziesz tego robić. Przy każdym płatnym pakiecie zaawansowany support i pełne wsparcie masz w cenie. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji - możesz się z nami skontaktować za pomocą live chatu, poprzez wiadomość e-mail lub po prostu zadzwonić. Chętnie usłyszymy Twój głos i z Tobą porozmawiamy :)

Oczywiście. Nie kupuj kota w worku. Bardzo chętnie umówimy się z Tobą na prezentację online, gdzie porozmawiamy o potrzebach Twojej firmy, a także zaprezentujemy możliwości narzędzia. Lubimy rozmawiać, to nasza duża zaleta :)

No coś Ty! W IC Project w każdym pakiecie płatnym dajemy dostęp do pełnych możliwości naszego narzędzia. Żadnych ukrytych kosztów.

Oczywiście. W IC Project znajdziesz wiele przydatnych integracji, które pozwolą Ci się połączyć z narzędziami bez których nie wyobrażasz sobie obecnie pracy. Sprawdź, co możemy zaoferować.

Tak, raz dziennie tworzymy kopie zapasowe wszystkich danych. Nie musisz się więc martwić. W razie problemów, skontaktuj się z nami, a my odzyskamy dla Ciebie utracone dane.

Hasło dla swojego możesz zmienić tylko przed zalogowaniem się do systemu. Na ekranie logowania kliknij opcję zresetowania hasła, a następnie podaj swój e-mail. Za pomocą specjalnego linku, który przyjdzie na Twoją skrzynkę odbiorczą zmień swoje obecne hasło.

Zmiana języka dostępna jest dla każdego konta - kliknij na swoje zdjęcie w prawym górnym rogu, przejdź do ustawień i wybierz język na którym chcesz pracować. Zapisz zmiany i gotowe.

Oczywiście, że to prawda. W IC Project znajdziesz moduł, dzięki któremu możesz wystawiać faktury dla swoich klientów. Dużą zaletą jest połączenie fakturowania z naszym modułem CRM oraz pełnym zarządzaniem projektami. Przetestuj i się przekonaj.

Tak, dajemy taką możliwość. Wystarczy, że wejdziesz w ustawienia, a tam dostosujesz numerację, która będzie obowiązywała przy dodawaniu nowych projektów. Dzięki temu szybko i łatwo znajdziesz wszystkie projekty po konkretnym numerze.

Skrót widok to bardzo ciekawa opcja, która zdecydowanie ułatwi Twoją pracę. Wyobraź sobie, że masz w naszym narzędziu konkretne widoki, które najczęściej wykorzystujesz. Dla przykładu, regularnie pracujesz w konkretnym projekcie i chcesz szybko do niego przechodzić, żeby nie tracić zbędnego czasu. Ustaw skrót do tego widoku i przejdź jednym kliknięciem. Fajne, prawda?

Tak, narzędzie daje wiele możliwości w tej kwestii. Każdy z pracowników może raportować czas pracy na każdym, konkretnym zadaniu. Sposobów na raportowanie jest kilka - po wykonanej pracy, za pomocą stopera, który sam zliczy Twój czas lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej.

Tak, to wielka zaleta naszego narzędzia. Możesz wpuścić do systemu swojego klienta i pracować razem z nim na projektach, zadaniach lub komunikować się za pomocą naszego czatu. Nie musisz się martwić, że zobaczy niepożądane informacje. Dostosujesz dokładnie jego uprawnienia.

Absolutnie. IC Project to rozwiązanie chmurowe, więc potrzebujesz tylko komputer z dostępem do internetu. Jeśli chcesz, możesz również pracować z wykorzystaniem aplikacji mobilnej na swoim smartfonie.

Na licencję użytkownika w IC Project wpływa każdy pracownik lub osoba kontaktowa od klienta z włączonymi uprawnieniami do logowania. Możesz zatem dodać dowolną ilość pracowników lub swoich klientów, a dzięki naszemu systemowi masz możliwość sprawnego zarządzania licencjami.

Oczywiście. W IC Project znajdziesz specjalne rozwiązanie, które pozwoli Ci generować wiele szablonowych raportów z których możesz wyciągnąć wiele kluczowych informacji.

W celu usunięcia konta skontaktuj się z naszym działem supportu. Przemyśl to jednak dobrze... ;)

Tak! W ustawieniach firmowych możesz załadować logo Twojej firmy i wykorzystywać w wielu miejscach naszego systemu np. pojawi się ono na wystawianych fakturach lub na formularzu zgłoszenia serwisowego. Branding to ważna kwestia - my o tym wiemy.

Brak elementów