Wyjedź z IC Project na majówkę!

20%
w rozliczeniu rocznym dla min. 10 użytkowników

Logo IC Project
System szablonowy

Odkryj najnowszy system szablonowy w ICP! ?

Strona główna / IC Project Blog / Odkryj najnowszy system szablonowy w ICP! ?

Spis treści

Z wielką dumą i uśmiechem na twarzy, mamy przyjemność ogłosić, że oddaliśmy w Twoje ręce nasz najnowszy twór, którym jest specjalny system szablonowy. To wyjątkowy projekt, który realizowaliśmy dłuższy czas, a wiedzę do niego pozyskiwaliśmy latami. Wszystko to, co udało nam się wypracować przez lata, pozyskując wiedzę wdrożeniową z przeróżnych branż, przekazujemy teraz w otwartym dla Was systemie szablonowym. To specjalne centrum szablonów, które oferuje dziesiątki szablonów dostosowanych do różnych branż i procesów projektowych. Każdy z nich do wdrożenia po jednym kliknięciu ?

 

Czym jest nasze nowe centrum szablonów?

Centrum szablonów projektowych to nowe rozwiązanie w IC Project, które oferuje multum różnorodnych szablonów projektowych skierowanych do różnych branż i procesów w świecie zarządzania projektami. To specjalny produkt, który pozwoli dodawać projekty w mgnieniu oka bez konieczności budowania ich wedle własnej wiedzy i swoich pomysłów. W naszym centrum szablonów znajdziesz kilkanaście różnych branż, które oferują wyjątkowe szablony projektowe, a każdy z nich stworzony z maksymalną i należytą starannością, by oferować najwyższą możliwą jakość projektów ?

Każdy z tych szablonów możesz odkryć w większej szczegółowości, aby przeczytać, jak funkcjonuje i do czego został stworzony. Co więcej, przy szczegółach szablonu możesz z łatwością odkryć jego widoki, by sprawdzić, czy to szablon, którego poszukujesz. Jeśli chcesz, możesz zapisać gotowy szablon jako ulubiony, aby nie ukrył się w gąszczu pozostałych, ale przede wszystkim po jednym kliknięciu możesz dodać nowy projekt z wykorzystaniem gotowego szablonu. Centrum szablonów znajdziesz na lewym menu (moduł: Szablony), a ponadto łatwo możesz dodać nowy szablon błyskawicznie z wykorzystaniem szablonu, ponieważ obok tradycyjnego przycisku dodawania projektu, teraz masz dodatkową opcję dodania projektu z szablonu. Wyobraź to sobie, jedno kliknięcie i cała struktura projektu gotowa ?

 

System szablonowy

 

Co zawiera każdy z szablonów?

Każdy szablonów został zbudowany w strukturze IC Project, by ułatwić prowadzenie projektów w środowisku narzędzia. W centrum szablonów znajdziesz projekty bardziej i mniej zaawansowane, a także dostosowane stricte do prostej pracy zadaniowej. Wiele projektów zostało zbudowanych z etapów, tablic zadaniowych i poszczególnych zadań. Sporo tablic Kanban zostało dostosowanych do konkretnych procesów biznesowych, by szablon oferował dokładnie to, czego oczekujesz. W odpowiednich miejscach znajdziesz nawet specjalne zadania, które posiadają dodatkowy opis i zbudowaną checklistę. Pamiętaj, że każdy z szablonów może być automatycznie do wykorzystania, ale też zawsze jest otwarty, by po dodaniu projektu dostosować całość do tego, jak to przebiega u Ciebie w projekcie ?

 

Przekazujemy całe nasze know-how i doświadczenie!

To, co widzisz w systemie szablonowym to absolutnie nie jest przypadek. Zbudowanie szablonów dla wielu procesów projektowych w przeróżnych branżach bez wątpienia jest dużym wyzwaniem. My przygotowywaliśmy się do tego projektu latami, by pozyskać odpowiednią wiedzę wdrożeniową i doświadczenie. W tym momencie wszystko to, co udało nam się wypracować w ostatnich latach przekuwamy w system szablonowy w pełni otwarty dla każdego użytkownika. Wszystko po to, by Twoja praca była łatwiejsza, a proces zarządzania projektami uproszczony do minimum. Z wykorzystaniem nowego systemu szablonowego, nie musisz już spędzać multum czasu na główkowaniu i budowaniu własnych procesów projektowych. Po prostu wybierz swój szablon, zainspiruj się i zarządzaj projektami ?

 

Jesteśmy niezwykle ciekawi Twoich doświadczeń z naszym systemem szablonowym. My jesteśmy wręcz pewni, że centrum szablonów powinno być dla Ciebie dużym ułatwieniem w codziennej pracy, a przede wszystkim w procesie tworzenia i budowania projektów. Twój feedback jednak dla nas zawsze jest kluczowy, więc jeśli chcesz nam go przekazać, śmiało odezwij się do swojego opiekuna handlowego, dedykowanego konsultanta, bądź po prostu wyślij do nas wiadomość. Gwarantujemy, że trafi ona do działu produktowego, a tutaj.. zawsze dzieją się małe cuda ? Już niebawem odkryjemy dla Ciebie kolejne szablony w nowych branżach, a także szablony dla poszczególnych etapów, tablic i zadań. Zaczęliśmy od kluczowego elementu, czyli projektu, ale nie zatrzymujemy się w tym miejscu ?

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Załóż darmowe konto

Bez karty płatniczej • Darmowy na zawsze

Załóż darmowe konto i przetestuj możliwości IC Project

Umów się na darmową prezentację z naszym specjalistą