Szaleństwo Black Week w IC Project! 50% taniej! Przejdź do promocji

IC Project – narzędzie wręcz stworzone dla biura architektonicznego.

Zarządzaj projektami i zadaniami, twórz harmonogramy, komunikuj się z całym zespołem.

IC Project to narzędzie, które idealnie wpisuje się w specyfikę pracy obecną w biurach architektoniczno-projektowych. Duży natłok obowiązków, masa zadań, harmonogramy, praca projektowa – to wszystko załatwia nasze rozwiązanie pozwalając odpowiednio zarządzać projektami, a także sprawnie dzieląc i delegując zadania. W ramach pracy projektowo-zadaniowej w IC Project cały zespół otrzyma nowe możliwości komunikacyjne – wszystko w jednym miejscu z pełną historią, a także dokumentacją projektową. Jedna, intuicyjna platforma dla Twojej pracowni.

Jak opanować chaos zadaniowy w pracowni architektonicznej?

Podziel swoje projekty na zadania, oddeleguj pracownikom, zyskaj pełną kontrolę.

Praca zadaniowa w biurze architektoniczno-projektowym jest na tyle zaawansowana, że zdecydowanie wymaga bieżącej kontroli. Praca architektów, projektantów, pozyskiwanie przeróżnych dokumentów – to zadania, które trzeba oddelegować, ustalić terminy i kontrolować ich wykonanie. W IC Project otrzymasz wizualne tablice Kanban, a także wiele dodatkowych mechanizmów do skutecznej pracy zadaniowej, co wprowadzi produktywność Twojego zespołu na wyższy poziom.

Dlaczego zespół projektowy musi mieć swoje środowisko?

Zapewnij środowisko komunikacyjne zespołowi - jedna platforma, wszystkie informacje.

Pracując zespołowo na bardzo dużej ilości zadań w architekturze, kluczowe, aby Twój zespół otrzymał środowisko, które zapewni poprawny obieg informacji, a także zaoferuje możliwości komunikacyjne. W tej branży, nie ma miejsca na dopytywanie. W IC Project każde zadanie to masa możliwości komunikacyjnych – system automatycznych powiadomień, komentarze, przypomnienia, terminy, czy nawet wbudowany komunikator dostosowany do pracy zadaniowo-projektowej.

Harmonogram projektu - święty Graal dla biura architektoniczno-projektowego.

Zarządzaj harmonogramem Twoich projektów na najwyższym poziomie.

Harmonogram projektu to coś, co w pracownicy architektonicznej jest świętym Graalem. Dla całości prac jest to kluczowy odnośnik czasowy, dlatego też kluczowe, aby był on odpowiednio dostosowany. Korzystając z możliwości IC Project, każdy projekt jest automatycznie podzielony i połączony z harmonogramem Gantta. To Ty decydujesz, jakie masz etapy, grupy zadaniowej w projekcie i całością projektu zarządzasz w sposób prosty i intuicyjny na osi czasu. Tworzysz, planujesz i kontrolujesz.

Umów się na prezentację dla pracowni projektowej

Kliknij i wybierz dogodny termin prezentacji.
Porozmawiamy o Twoich procesach i zaprezentujemy możliwości IC Project.

W jaki sposób lepiej panować nad plikami i dokumentami?

Zyskaj nowe możliwości na zarządzanie dokumentacją projektową w Twojej pracowni.

Specyfika pracy w biurze projektowym zawsze zakłada funkcjonowania na dużej ilości plików oraz dokumentów – kluczowe więc, aby odpowiednio zarządzać dokumentacją projektową. Dzięki IC Project, otrzymasz masę mechanizmów, które pozwolą dołączać i odgórnie organizować obieg plików i dokumentów w Twojej pracowni. Począwszy od specjalnych zakładek projektowych, przez dołączenie plików do zadań, aż po ogólną bazę Wiki dla szablonowych dokumentów dla firmy. Oczywiście zawsze możesz też korzystać z dysków zewnętrznych, czyli integracji IC Project.

Zyskaj możliwości do mierzenia czasu pracy i zarządzania kosztami na projektach.

Czas pracy architektów? Koszty zewnętrzne? Kontroluj to w najlepszy z możliwych sposobów.

Jak wyliczyć realny czas pracy architektów i pozostałych pracowników? Ze specjalnym rozwiązaniem IC Project dla pracowni architektoniczno-projektowej. Każdy z pracowników Twojego biura, jeśli tylko będzie miał oddelegowane zadanie może zaraportować czas pracy. Włączając stoper, który automatycznie wyliczy jego czas lub ręcznie po wypracowanym czasie na zadaniu. Ty natomiast, jeśli tylko wyznaczysz każdemu stawkę godzinową, automatycznie otrzymasz rentowność Twojego projektu, która wyliczy się z przepracowanego czasu pracy. Proste? Jeszcze prostsze będzie dodawanie kosztów zewnętrznych, których też masz całą masę. Na to również jest rozwiązanie.
“Pracownica architektoniczna to przede wszystkim zarządzanie projektami, zadaniami, dokumentacją projektową i przede wszystkim działania na harmonogramie. Jako deweloperzy IC Project i osoby wdrażające system, doskonale to wiemy, a tym samym mamy świadomość jak mocno IC Project jest rozwiązaniem dedykowanym dla pracowni architektonicznej. Wdrażając, wyciągamy feedback – mamy jeden wniosek, nasze narzędzie wpisuje się w tę specyfikę pracy praktycznie w 100%.”

Norbert Sinkiewicz, lider zespołu wdrożeniowego IC Project.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj o specyfice Twojej pracy.

Zobacz, jak wypowiadają się na temat IC Project osoby zarządzające z Twojej branży!

„IC Project to system na którym pracujemy już kilka lat. Dla nas stanowi ogromną wartość pod kątem zarządzania i organizacji pracy projektowej, wszystkie informacje mamy w jednym miejscu. Każdy pracownik ma pełną kontrolę nad zadaniami, program umożliwia stałą kontrolę oraz organizację zadań. Program jest bardzo pomocny w przypadku pracy zespołowej na projektach, wszyscy widzą wspólne ruchy prac własnych, zleceń zewnętrznych. Poprzez używanie IC Project pracownicy wiedzą, co mają do wykonania i w jakim czasie. Jest to narzędzie, które bez wątpienia sprawdza się praktycznie w każdej pracowni architektonicznej – idealnie wpisuje się specyfikę naszej pracy. ”

Łukasz Czerwik, Prezes Projekt-Technika

“IC Project to profesjonalne narzędzie do zarządzania projektami, które na cel obrało ciągły rozwój i wprowadzanie nowych funkcjonalności dla swoich klientów. W Nazbud korzystamy z IC Project już od ponad 3 lat. Począwszy od modułu zarządzania projektami, wdrażaliśmy dodatkowe moduły do zarządzania urlopami oraz fakturowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ jest to rozwiązanie, które w ogromnym stopniu pomaga sprawnie zarządzać projektami i pracą zadaniową. Dzięki współpracy z IC Project, otrzymaliśmy narzędzie do mierzenia i raportowania realnego czasu pracy skrojone pod nasz biznes – w naszej branży to klucz do sukcesu.”

Wojciech Naziębło, prezes Nazbud

„Maxberg to nowoczesne biuro architektoniczne, które zdecydowało się na wdrożenie IC Project, aby usprawnić zarządzanie projektami i rozliczanie finansowe wszystkich prac w firmie. Wybór IC Project to była bardzo dobra decyzja, ponieważ jest to rozwiązanie idealnie wpisujące się w specyfikę naszej branży. Pomaga w skutecznym zarządzaniu projektami, pozwala określać realną czasochłonność prac, a do tego oferuje praktyczne mechanizmy do rozliczania finansowego projektów.”

Anna Surma, PMO Manager w Maxberg

Wdrożenia IC Project - case studies.
Kliknij w logo firmy i poznaj proces wdrożenia

Poznaj realne procesy wdrożenia IC Project w pracowniach projektowych!

IC Project – narzędzie wręcz stworzone dla biura architektonicznego.

Przeczytaj, co piszą o nas portale z Twojej branży!

17.01.2022

Architektura & Biznes: Czy wiesz, jak usprawnić funkcjonowanie Twojej pracowni architektonicznej?

26.07.2021

Architektura.info: Jak zorganizować pracę w biurze architektoniczno-projektowym?