Wdrożenie IC Project na przykładzie

Nazbud

Logo Nazbud

Nazbud to renomowana pracownia projektowa, która specjalizuje się w wykonywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych w branży konstrukcyjnej realizowanych na terenie Polski oraz w Unii Europejskiej. Zespół projektuje w oparciu o nowoczesne technologie, które umożliwiają spełnienie wysokich wymagań stawianych przez Architektów i Inwestorów oraz realizację nawet najbardziej skomplikowanych form. Spółka Nazbud może się pochwalić realizacją wielu znanych i ciekawych projektów, m.in. wieżowca ING Banku Śląskiego przy Pl. Unii Lubelskiej, Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie czy rewitalizację dworca kolejowego we Wrocławiu.

Wypróbuj za darmo

Wyzwanie

Nazbud to pracownia projektowa, która realizuje mnóstwo zaawansowanych i skomplikowanych projektów budynków. Bardzo ważnym elementem w funkcjonowaniu całej pracowni było efektywne zarządzanie projektami i delegowanie zadań dla poszczególnych pracowników. Pracownia potrzebowała narzędzia, które zaoferuje nowoczesne i skuteczne mechanizmy do pracy projektowej, a także intuicyjne sposoby na zarządzanie pracą zadaniową. Ponadto, ważnym procesem do usprawnienia pozostawało określanie realnej czasochłonności projektów, co wpływało na wycenę projektu.

Wdrożenie
IC Project

Wdrożenie IC Project do firmy Nazbud przebiegło bardzo płynnie. Dużą rolę w procesie wdrożeniowym odegrał właściciel całej pracowni, Pan Wojciech Naziębło. Z pełną opieką i pomocą zespołu wdrożeniowego IC Project, pozyskał wszelkie kluczowe informacje, które następnie przekazał swojemu zespołowi. Cała pracownia w krótkim czasie została organizacyjnie oparta na IC Project, a każdy z pracowników jest otoczony regularną opieką i wsparciem ze strony zespołu IC Project. W razie pytań, potrzeby opinii lub sugestii, firma ma dedykowanego konsultanta IC Project do bieżącego wsparcia klienta.

Korzyści

Wdrożenie IC Project zdecydowanie pomaga na co dzień zarządzać projektami, które w branży architektonicznej są kluczowym elementem funkcjonowania całej pracowni. Przy tym każdy z pracowników wie jakie ma zadania do wykonania, a narzędzie oferuje wiele mechanizmów, które pomagają komunikować się w obrębie projektów i zadań. System w bardzo dużym stopniu pomaga również określać czasochłonność projektów. Każdy z pracowników raportuje czas pracy na oddelegowanych zadaniach, a osoby zarządzające otrzymują kluczowe informacje projektowe, które pozwalają lepiej zarządzać czasem pracowników poświęconym na projekt oraz monitorować ewentualne nieścisłości i niedoszacowania.