Logo IC Project

Wdrożenie Nazbud

Nazbud to renomowana pracownia projektowa, która specjalizuje się w wykonywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych w branży konstrukcyjnej realizowanych na terenie Polski oraz w Unii Europejskiej. Spółka Nazbud może się pochwalić realizacją wielu znanych i ciekawych projektów, m.in. wieżowca ING Banku Śląskiego przy Pl. Unii Lubelskiej, Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie czy rewitalizację dworca kolejowego we Wrocławiu.
Wyzwanie

Bardzo ważnym elementem w funkcjonowaniu całej pracowni było efektywne zarządzanie projektami i delegowanie zadań dla poszczególnych pracowników. Pracownia potrzebowała narzędzia, które zaoferuje nowoczesne i skuteczne mechanizmy do pracy projektowej, a także intuicyjne sposoby na zarządzanie pracą zadaniową w połączeniu z wyliczaniem czasu pracy.

Proces wdrożenia

Wdrożenie IC Project do firmy Nazbud przebiegło bardzo płynnie. Cała pracownia w krótkim czasie została organizacyjnie oparta na IC Project, a każdy z pracowników jest otoczony regularną opieką i wsparciem ze strony zespołu IC Project. W razie pytań, potrzeby opinii lub sugestii, firma ma dedykowanego konsultanta IC Project do bieżącego wsparcia klienta. To model wsparcia niezwykle skuteczny.

Korzyści

Wdrożenie IC Project zdecydowanie pomaga na co dzień zarządzać projektami, które w branży architektonicznej są kluczowym elementem funkcjonowania całej pracowni. Każdy pracownik wie, jakie ma zadania do wykonania, a narzędzie oferuje wiele mechanizmów, które pomagają komunikować się w obrębie projektów i zadań. System wspiera także określanie realnego czasu pracy.

Wojciech Naziębło

CEO, Nazbud

IC Project to znakomity program dla pracowni projektowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ jest to rozwiązanie, które w ogromnym stopniu pomaga zarządzać projektami i pracą zadaniową.