Wyjedź z IC Project na majówkę!

20%
w rozliczeniu rocznym dla min. 10 użytkowników

Logo IC Project
Zniżka 20% na dowolny pakiet dla minimum 10 użytkowników.

Ruszyła wielka promocja

z IC Project!

Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowej promocji w IC Project i zgarnąć 20% rabatu na dowolny pakiet w rozliczeniu rocznym dla minimum 10 użytkowników. Ciesz się letnim czasem, mając pełen nadzór nad wszystkimi prowadzonymi projektami, gdziekolwiek jesteś 😎

20%

Oszczędność na poziomie 20%

to aż 20% taniej na wybrany pakiet
w rozliczeniu rocznym i specjalną promocją

90%

Zwiększenie efektywności

85% firm zauważyło wzrost efektywności
dzięki pracy w IC Project

95%

Zyskaj pełną organizację pracy

95% klientów potwierdza, że IC Project poprawiło
organizację pracy w ich firmie.

Jak to działa?

Krok numer 1

Wybierz swój pakiet w ICP

Na początek wybierz jeden z dostępnych pakietów w IC Project. Do wyboru masz pakiety Basic, Premium bądź Pro, a każdy z nich został specjalnie dostosowany funkcjonalnie, by zagwarantować maksymalną satysfakcję w pracy z ICP 🔥

Krok numer 2

Wybierz liczbę użytkowników

W tym kroku wybierz liczbę użytkowników, którzy będą na co dzień organizować swoją pracę za pomocą IC Project. Aby skorzystać z promocji, musisz wybrać min. 10 użytkowników dla wybranego wcześniej pakietu 😎

Co powiesz na dedykowane wdrożenie?

Wybierz odpowiednią formę wdrożenia!

Wdrożenie to najlepsze możliwe rozpoczęcie przyjaźni z IC Project. Wybierz odpowiednią dla siebie formę wdrożenia, a nasi specjaliści zadbają o każdy najmniejszy aspekt wejścia Twojego zespołu do ICP. Jak to wygląda w praktyce?

Wybierając wdrożenie wraz z subskrypcją, zyskujesz czas i wiedzę naszych specjalistów. Wykonamy całą pracę za Ciebie. Przeprowadzimy analizę Twoich procesów, przeszkolimy zespół, wypracujemy wspólnie projekty budując kluczowe nawyki, a do tego skonfigurujemy i dostosujemy technicznie Twoje konto w IC Project. Po wdrożeniu, otrzymujesz wsparcie dedykowanego konsultanta.

To co? Robimy to zdalnie czy mamy wpaść do Ciebie? 😉

Pierwsze podejście?
Umów się na prezentację ICP.

Nie znasz jeszcze możliwości programu? Tak być nie może. Koniecznie umów się na darmową i dedykowaną prezentację.

Na spotkaniu online poznamy Twoje potrzeby, a także zaprezentujemy, co może dla Ciebie i Twojej firmy zrobić IC Project. Prezentacja to najlepsza forma na poznanie ICP.

Albo po prostu...
Załóż bezpłatne konto w ICP.

Wejdź do świata IC Project i przestestuj pełne możliwości naszego programu. Dodaj swój zespół i poczuj współpracę zespołową w praktycznym wydaniu. Nie musisz podpinać karty, a sama rejestracja zajmie niespełna minutę czasu!

Zarezerwuj pakiet promocyjny.

Jeśli chcesz skorzystać z wyjątkowej promocji, koniecznie musisz się do nas odezwać, aby zarezerwować pakiet promocyjny dla siebie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz maila lub porozmawiasz na live czacie w lewym dolnym rogu.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości IC Project, a także wprowadzimy w szczegóły dotyczące promocji. Chociaż, tutaj wszystko jest jasne ;- )

Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Wyślij wiadomość e-mail – skontaktujemy się błyskawicznie!

Szczegółowe warunki promocji:

Promocja trwa od 1 lipca do 14 lipca 2024, lub do wyczerpania pakietów promocyjnych. Promocja jest skierowana tylko i wyłącznie do nowych klientów, którzy do tej pory nie subskrybowali płatnie IC Project. Aby wziąć udział w promocji, należy zakupić roczną subskrypcję IC Project w wybranym pakiecie dla minimum 10 użytkowników. Roczna subskrypcja zostanie pomniejszona o 20% promocyjnego rabatu. Promocja zawiera określoną liczbę pakietów promocyjnych. Rezerwacji pakietu można dokonać poprzez bezpośredni kontakt z działem sprzedaży.

Załóż darmowe konto

Bez karty płatniczej • Darmowy na zawsze

Umów się na dedykowaną prezentację ICP.

Nie trać czasu i umów się na darmowe spotkanie online z naszym specjalistą.
Podczas spotkania porozmawiamy o Twoich potrzebach, zaprezentujemy możliwości IC Project i odpowiemy na wszystkie pytania.

Załóż darmowe konto i przetestuj możliwości IC Project

Umów się na darmową prezentację z naszym specjalistą