Wyjedź z IC Project na majówkę!

20%
w rozliczeniu rocznym dla min. 10 użytkowników

Logo IC Project

Update 11/2023: Fala nowości w ICP! ?‍♀️

Strona główna / IC Project Blog / Update 11/2023: Fala nowości w ICP! ?‍♀️

Spis treści

Listopad był dla nas czasem intensywnej pracy i kreatywności, a efekty są naprawdę godne uwagi ? Dlatego z dumą prezentujemy Wam zestawienie nowości, które wzbogacają funkcjonalność IC Project. Odkrywaj z nami najnowsze funkcje i ciesz się jeszcze bardziej zaawansowanym doświadczeniem w zarządzaniu projektami! ?‍?

 

Kolejne nowości w module obłożenia pracą ?

Wprowadziliśmy możliwość zmiany widoku z czasowego na zadaniowy, aby skupić się nie tylko na ilości przepracowanych godzin, ale także na liczbie zadań przydzielonych danemu pracownikowi w konkretnym dniu ?️ To rewolucyjne rozwiązanie pozwala kontrolować zadania w sposób ilościowy, jednocześnie umożliwiając bieżące zarządzanie pracą zadaniową. ?

Obłożenie zadaniowe

Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy przejść do modułu obłożenia, a następnie wybrać, czy chcesz zarządzać wykresem po godzinach czy po zadaniach. Wprowadzenie maksymalnej ilości zadań na dzień dla danego użytkownika pozwala na precyzyjne monitorowanie obłożenia pracy. Każde nowe zadanie przypisane do użytkownika wpływa na wykres, a rozwinięcie wykresu pozwala zobaczyć te zadania na osi czasu. Wykres po zadaniach to nie tylko narzędzie do zarządzania obciążeniem pracownika, ale także doskonałe rozwiązanie do bieżącego monitorowania zadań w zespole. ?

 

Pobieraj faktury i pliki finansowe błyskawicznie w formacie ZIP! ?

Prezentujemy nowe rozwiązanie, które umożliwia błyskawiczne pobieranie wybranych faktur i plików finansowych w formacie ZIP ?️ Nie musisz już tracić czasu na pobieranie każdej faktury osobno ani plików związanych z kosztami czy przychodami. Zaznacz, kliknij, i gotowe!

Aby sprawdzić działanie, przejdź do zakładki finansowej z lewego lub z górnego menu na konkretnym projekcie. Tutaj znajdziesz sekcje obejmujące faktury, koszty i przychody. Każdą fakturę możesz teraz pobrać jako plik PDF, ale to jeszcze nie wszystko! Zaznacz wybrane faktury po lewej stronie, kliknij przycisk 'Pobierz pliki’, a wszystkie faktury zostaną automatycznie spakowane i pobrane za jednym razem w formie pliku ZIP. ?

ZIP PL

Ta nowa funkcja działa również przy dołączaniu plików do dodawanych kosztów i przychodów w IC Project, zapewniając szybkość i skuteczność w każdym aspekcie zarządzania finansami. ?

 

Intuicyjny mechanizm wpisywania czasu! ⏱️

Nasz zupełnie nowy mechanizm, stworzony z myślą o szybkości i łatwości, ma na celu przyspieszenie procesu wpisywania czasu, eliminując zbędne kroki. ⏰

Ten innowacyjny element znajdziesz wszędzie, gdzie wprowadzasz lub raportujesz czas pracy, zapewniając nie tylko efektywność, ale także wygodę ? Nie musisz już męczyć się z wybieraniem godzin i minut – po prostu wpisz to, co jest dla Ciebie najbardziej naturalne, a nasz mechanizm dokładnie przeliczy to na czas. ? Po kliknięciu w pole czasu, zobaczysz zupełnie nowe rozwiązanie, pozwalające swobodnie wprowadzać czas w dowolnej formie ? Na przykład, wprowadź 1h, 1 (=1h), 1h20 (=1h 20 minut), 1 20 (=1h 20 minut), 1h20m (=1h 20 minut), lub użyj formy liczbowej, takiej jak 1.5 (=1h 30 minut), 1,5 (=1h 30 minut) lub po prostu 1 (=1h). Nasz inteligentny algorytm samodzielnie przekształci wprowadzone dane na zrozumiały format godzin i minut. ⏳

czas pracy

Wiedzieliśmy, że istnieją łatwiejsze sposoby raportowania czasu, dlatego prezentujemy teraz rozwiązanie, które zaspokoi Twoje potrzeby i oszczędzi cenny czas. ?

 

Sortuj ulubione projekty i ustawiaj je od samej góry! ?

Teraz masz pełną kontrolę nad kolejnością swoich ulubionych projektów w IC Project! Dzięki naszej nowej funkcji sortowania, możesz poukładać projekty od góry do dołu lub od dołu do góry, zależnie od Twoich preferencji ? To proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne rozwiązanie, które pozwala dostosować kolejność projektów do ich ważności dla Ciebie.

Przechodząc na widok wszystkich projektów, w prawym górnym rogu znajdziesz opcję sortowania widoku. Po kliknięciu tej opcji, na samym dole dostępna jest nowe rozwiązanie sortowania 'Ulubiony projekt’. Pamiętaj, że każdy z projektów możesz z łatwością dodać do ulubionych za pomocą gwiazdki obok nazwy tej projektu. System wszystko zapamięta. ?

 


 

? Teraz możesz kontrolować obciążenie pracą poprzez nowy widok zadaniowy, błyskawicznie pobierać faktury i pliki finansowe w formacie ZIP, a także korzystać z intuicyjnego mechanizmu wpisywania czasu. Dodatkowo, sortowanie ulubionych projektów daje pełną kontrolę nad organizacją pracy. Z dumą prezentujemy te ulepszenia, które sprawią, że zarządzanie projektami stanie się jeszcze bardziej efektywne i wygodne! ?

 

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Załóż darmowe konto

Bez karty płatniczej • Darmowy na zawsze

Załóż darmowe konto i przetestuj możliwości IC Project

Umów się na darmową prezentację z naszym specjalistą