Wyjedź z IC Project na majówkę!

20%
w rozliczeniu rocznym dla min. 10 użytkowników

Logo IC Project

Update 12/2023: Grudniowy przegląd nowości ?

Strona główna / IC Project Blog / Update 12/2023: Grudniowy przegląd nowości ?

Spis treści

Grudzień w IC Project to nie tylko zakończenie roku, ale także inauguracyjny moment dla nowych funkcji, które podniosą efektywność do nowego poziomu. Pragniemy zaprezentować kilka przełomowych zmian, które z pewnością ułatwią codzienną pracę i uczynią ją jeszcze bardziej satysfakcjonującą ? Jakie rewolucyjne zmiany czekają tym razem? Zapraszamy do wspólnego ich odkrywania! ?

 

Wprowadzamy do gry nowy edytor tekstowy! ??

Teraz możesz kształtować swoje teksty jak nigdy wcześniej. Nagłówki, kolory, rozmiary czcionki, wszystko na wyciągnięcie ręki. Edytor jest dostępny wszędzie tam, gdzie przewidziana jest edycja tekstu, co przynosi dodatkowe możliwości i zwiększa komfort pracy ? Umożliwia swobodne formatowanie tekstu, obejmując funkcje takie jak określanie nagłówków, zmiana rozmiaru czcionki, użycie kolorów czy cofanie do poprzednich wersji tekstu. ?

A to dopiero początek, przygotuj się na jeszcze większe szaleństwo w kolejnych aktualizacjach! ?

 

Więcej sztucznej inteligencji w ICP! ?

Stawiamy kolejny krok w świat sztucznej inteligencji, prezentując udoskonalonego Asystenta AI, gotowego poprawić każdą treść kontekstowo. To prawdziwy przełom, który umożliwia przekształcanie, korygowanie, zmianę długości czy stylu tekstu za pomocą zaledwie dwóch kliknięć. Nasz Asystent AI zrealizuje to za Ciebie w mgnieniu oka ?

 

Proces jest prosty. Wystarczy zaznaczyć interesujący Cię fragment tekstu, a przy ikonach formatowania pojawi się nowa ikona Asystenta AI. W specjalnym oknie sztucznej inteligencji zobaczysz zaznaczony tekst, który może obejmować jedynie akapit, wybrane zdanie lub kilka słów. Poproś o przeformułowanie, poprawienie błędów, skrócenie czy wydłużenie. To doskonałe rozwiązanie, aby pozbyć się ewentualnych błędów gramatycznych czy literówek. A co powiesz na zmianę stylu? Profesjonalny, swobodny, formalny czy nawet zabawny – wybór należy do Ciebie. A czasami przy tej ostatniej opcji nawet uśmiech się pojawi na twarzy ?

 

Przesyłaj pliki jeszcze szybciej i łatwiej w IC Project! ? 

Wprowadziliśmy możliwość dodawania plików do komunikatora i komentarzy zadaniowych za pomocą opcji kopiuj/wklej. Teraz wystarczy skorzystać ze skrótów klawiszowych (CTRL+C i CTRL+V), aby błyskawicznie przesłać plik w wybranym miejscu, eliminując potrzebę dodatkowego klikania i wyszukiwania ⌨️

Wystarczy, że wejdziesz w dowolny wątek na naszym komunikatorze, najedziesz kursorem na pole wpisywania tekstu, a następnie po prostu wkleisz plik. Bez zbędnego wyszukiwania czy dodatkowych kliknięć, plik automatycznie zostanie przesłany w ramach wątku. To nowoczesne rozwiązanie możesz również wykorzystać podczas dodawania komentarza do zadania. Wystarczy przejść do okna dodawania komentarza i wkleić plik. Oszczędzamy Twój czas, uczyniliśmy proces jeszcze bardziej intuicyjnym.

 

Otwieramy drogę do linkowania plików! ?

Teraz możesz linkować dowolne pliki między ich miejscem źródłowym, a IC Project. Zmieniliśmy formę dołączania plików poprzez opcję 'Link’, co pozwala na powiązanie pliku z miejscem docelowym na zasadzie tradycyjnego linku. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zachować pliki w jednym miejscu.

Jeśli posiadasz pliki, które nie wymagają bezpośredniego dołączania do IC Project, skorzystaj z opcji linkowania. Plik nadal pozostanie w swoim oryginalnym miejscu, a Ty automatycznie otrzymasz przekierowanie do niego z poziomu projektu, zadania, komunikatora czy Wiki ?

 


Od nowego edytora tekstu po linkowanie plików z dowolnych źródeł, wprowadziliśmy funkcje, które mają za zadanie ułatwić Ci pracę i uczynić ją jeszcze bardziej efektywną. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Tobą kolejnymi innowacjami w nadchodzącym roku ? Trzymaj rękę na pulsie, bo najciekawsze rzeczy dopiero przed nami! ??

Facebook
Twitter
LinkedIn

Załóż darmowe konto

Bez karty płatniczej • Darmowy na zawsze

Załóż darmowe konto i przetestuj możliwości IC Project

Umów się na darmową prezentację z naszym specjalistą