Logo IC Project

Święto Niepodległości 2018

Spis treści

Już niedługo obchodzić będziemy 100-lecie odzyskania niepodległości. Po 123 latach zaborów Polska odzyskała władzę we własnym kraju. Nie oznaczało to spokoju i bezpieczeństwa, ale pozwalało zacząć odbudowywać na nowo nasz kraj. Wolny kraj.

Ten długi czas, kiedy polskość była zakazana, nie złamał w ludziach ducha, nie pozwolił zapomnieć o swojej tożsamości, o przynależności do narodu polskiego. Teraz, w czasach szybkiego życia, szybkich projektów i globalizacji, 11 dzień listopada pozwala poczuć nostalgię za tym co minęło i dumę, że Polacy zdołali wydobyć się z niewoli. Ku pokrzepieniu serc rokrocznie świętujemy ten dzień, jednak w tym roku mija cały wiek od wyzwolenia się spod zaborów.

W związku z tym, że zbliżające się święto jest dla nas tak ważne przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Na 100 lat odzyskania niepodległości mamy 100 kodów rabatowych. Każdy daje 50% zniżki na pierwszą i kolejną płatność. Aby skorzystać z kodu wystarczy na swoim koncie w sekcji Płatności wpisać go w pole Kod rabatowy. Obniżka automatycznie naliczy się przy następnej płatności.

Jesteśmy z Polski i jesteśmy z tego dumni. Niech 100-lecie odzyskania niepodległości będzie dla Was chwilą wytchnienia od bieżących spraw i pozwoli razem z nami cieszyć się możliwościami rozwoju w naszym wolnym kraju. Więcej informacji znajdziecie już niedługo na Facebooku IC Project.

Facebook
Twitter
LinkedIn