Logo IC Project
best project management tools

50 najlepszych programów do zarządzania projektami w 2023 roku

Spis treści

Coraz więcej firm i specjalistów przechodzi na model biznesowy oparty na projektach. Jeśli chcesz, żeby Twój zespół był efektywny, potrzebujesz wydajnego narzędzia, które pozwoli współpracować, planować i dzielić się efektami swojej pracy. Narzędzie do zarządzania projektami pomoże Ci zorganizować przepływ informacji, zapewnić terminowe wykonywanie zadań i odpowiednie rozmieszczenie zasobów. Rynek jest pełen takich narzędzi, dlatego zgromadziliśmy listę tych wartych największej uwagi. Przedstawimy w skrócie każde z nich, abyście mogli wybrać to najbliższe potrzebom.

Wszystkie z systemów posiadają podstawowe, bazowe funkcje, dlatego wyłuszczymy ich mocne strony oraz te cechy, które je wyróżniają na tle reszty. Część z nich ma 30-dniowy okres próbny w którym można za darmo przetestować system, jednak coraz więcej z nich decyduje się oferować użytkownikom jedynie 14 dni lub jeszcze mniej. Każdy z programów ma wersję dostępną w języku angielskim. Jeśli chcecie pracować tylko w języku polskim, to niestety grupa narzędzi się zawęzi.

Jeśli szukasz programu do zarządzania projektami, to jesteś w dobrym miejscu.

1. IC Project

IC Project, program do zarządzania projektami, narzędzie do zarządzania po polsku
System do zarządzania projektami, zarządzanie projektami program

 

Praktycznie wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania projektem w jednym miejscu. Zarządzanie zadaniami odbywa się na tablicach Kanban, w widoku terminarza lub w formie listy, a wbudowany komunikator pozwala rozmawiać na różne sposoby. Możesz śledzić swój czas pracy, a jej przebieg zobaczyć na wykresie Gantta. Czas pracy łączy się z finansami projektowymi, wyliczając automatycznie koszty projektowe.

Kalendarz pozwala zarządzać urlopami pracowników, a Wiki dodawać ogłoszenia i instrukcje, czyli zarządzać wszystkimi plikami w jednym miejscu. Do tego zarządzanie kontrahentami, wystawianie faktur, kontrola budżetu, poczta i zgłoszenia serwisowe. Możesz planować i zarządzać zadaniami, a potem odczytywać raporty.

To kompleksowy program do zarządzania projektami, a przy tym intuicyjny. Jeśli chcesz, aby klient był zawsze informowany o postępie projektu, możesz pozwolić mu zalogować się do ICP i wyświetlić wybrane obszary. Bardzo szybko przyswoi prosty interfejs programu, a Ty usprawnisz współpracę w firmie.

Wielką zaletą programu jest fakt, że IC Project to w 100% polskie narzędzie do zarządzania projektami. Dzięki temu możesz pracować w języku polskim, masz dostęp do polskiego supportu oraz do wszystkich materiałów szkoleniowych w rodzimym języku. Dodatkowym atutem jest możliwość uzyskania darmowej prezentacji narzędzia. Specjaliści z IC Project pomogą również szybko i sprawnie wdrożyć narzędzie do Twojej firmy.

Główne korzyści:

 • narzędzie, które jest idealnym połączeniem między wieloma funkcjonalnościami, a łatwością w użytkowaniu
 • elastyczny program, który daje możliwość stworzenia własnej struktury pracy
 • cała komunikacja firmowa w jednym programie
 • sprawne zarządzanie projektami oraz zadaniami z intuicyjnym systemem powiadomień
 • narzędzie wspierające pracę zdalną
 • w 100% polski program do zarządzania projektami – możliwość pracy w języku polskim oraz dostęp do sprawnego supportu

Jeśli chcesz, możesz całkowicie za darmo przetestować pełną funkcjonalność IC Project albo od razu umówić się na dedykowaną i darmową prezentację możliwości tego narzędzia. Kliknij tutaj, aby umówić się na prezentację, a tym samym zaoszczędzić własne czasu na poszukiwanie odpowiedniego programu.

2. GanttPRO

Gantt Pro, wykres Gantta, program do zarządzania projektami

Z jego pomocą możesz budować harmonogramy projektów, śledzić postępy prac, kontrolować wydatki i organizować współpracę. Z GanttPRO zarządzasz zasobami, rozmawiasz z zespołem, dodajesz załączniki i otrzymujesz powiadomienia w czasie rzeczywistym. To program do zarządzania projektami, który został zbudowany na bazie diagramu Gantta. Jak sama nazwa wskazuje, wiele w tym programie dzieje się dookoła wykresu Gantta.

Masz dostępne również kamienie milowe i możliwość tworzenia szablonów projektów, co ułatwia pracę. Zaletą jest też intuicyjność systemu.

Główne korzyści:

 • dostęp do zaawansowanego wykresu Gantta
 • rozbudowane zarządzanie zasobami
 • możliwość budowania harmonogramu projektu
 • dostęp do narzędzi, które umożliwiają śledzenie wielu procesów firmowych

3. LiquidPlanner

Liquid Planner, oprogramowanie do projektów

Narzędzie o ogromnych możliwościach. System może pomagać w ustalaniu priorytetów pracy, przypisywaniu zasobów ludzkich, a następnie szacowaniu godzin potrzebnych do ukończenia, co pozwala śledzić projekt, biorąc pod uwagę godziny poświęcone przez wyznaczoną siłę roboczą. I odwrotnie, funkcja zarządzania zasobami może wyświetlać godziny wprowadzone przez każdego pracownika i śledzić, kto jest dostępny, aby przypisać do następnego projektu.

Wszystkie te dane są przesyłane do łatwych do odczytania pulpitów, które można zintegrować z finansami i trendami. Wadą jest cena, która jest jedną z najwyższych na rynku.

Główne korzyści:

 • narzędzie dostosowane pod kątem zarządzania zasobami
 • kompleksowy program program do zarządzania projektami z dostępem do wielu funkcjonalności
 • rozbudowane narzędzia ułatwiające bieżąco śledzenie i kontrolowanie projektów

4. Workzone

Workzone, program zarządzanie projektami, oprogramowanie do projektów

Tworzenie zadań, spersonalizowanych list rzeczy do zrobienia i udostępnianie plików ułatwi Ci współpracę, a to tylko niektóre z jego funkcji. Możesz ustawiać różny zakres uprawnień dla różnych użytkowników, a w tym klientów, którzy mogą współpracować razem z Tobą w systemie.

Posiada wykresy Gantta i możliwość tworzenia szablonów projektów.

Główne korzyści:

 • duże możliwości współpracy zespołowej
 • rozwinięte opcje pod kątem planowania pracy
 • możliwość dostosowania workflow pod Twoje potrzeby

5. Cyfe

Cyfe, program do projektów

Cyfe może pomóc w śledzeniu wszystkich zadań zespołu, kamieni milowych projektu i sprintów. Dashboard pokazuje listy zadań, kalendarze, wykresy Gantta, cele, śledzenie postępu, raporty, wątki dyskusyjne i inne.

Program oferuje ponad 50 konfigurowalnych widżetów, a co więcej możesz także tworzyć własne niestandardowe. Możesz też otrzymywać powiadomienia mobilne i powiadomienia SMS za każdym razem, gdy Twoje wskaźniki przekroczą wybrane przez Ciebie progi.

Główne korzyści:

 • narzędzie w dużym stopniu dostosowane pod pracę mobilną
 • wiele funkcjonalności w jednym programie
 • duże możliwości pod względem monitorowania wszystkich procesów biznesowych

6. Celoxis

Celoxis, oprogramowanie do zarządzania projektami

Pomaga w planowaniu i śledzeniu projektów, zadań, zasobów, kart czasu pracy, problemów i zagrożeń. Posiada rozbudowane funkcje współpracy, a w tym konfigurowalny portfel klienta.

Udostępnianie plików, dyskutowanie i komentarze oraz możliwość raportowania to tylko część jego funkcji. Jest intuicyjny i konfigurowalny.

7. Zoho Projects

Zoho, projekty, system

Możliwość zarządzania zadaniami, kalendarz i komunikator. Plusem jest śledzenie czasu pracy, zarządzanie dokumentami, faktury i śledzenie wydatków, a tym samym kontrolowanie budżetu projektu. Bardzo duży i rozbudowany program do zarządzania projektami.

System pozwala tworzyć wykresy Gantta. Wadą jest ograniczona liczba szablonów projektów.

8. Mavelink

Mavelink, system do zarządzania projektami

Zarządzanie projektami, obsługa harmonogramów projektu, tworzenie szablonów.

Mavelink pozwoli Ci zwinnie zarządzać projektami, ułatwi współpracę z zespołem oraz zarządzanie zasobami. Przejrzysty i wygodny interfejs.

9. Vidu PM

Zarządzanie zadaniami i kamieniami milowymi prosto z dashbordu. Możesz generować różnego rodzaju raporty. Ciekawą funkcjonalnością jest Menedżer haseł w którym możesz zapisywać ważne hasła w zdefiniowanym projekcie oraz zarządzanie linkami, które pomagają nadzorować SEO.

Ponadto, śledzenie czasu pracy, dodawanie plików, faktury oraz wiele innych możliwości jest dostępnych w systemie.

10. Apollo

Apollo, program do zarządzania projektami

Apollo pozwala priorytetyzować zadania, organizować projekty i współpracować z zespołem. Dzięki listom zadań, kamieniom milowym, harmonogramom i możliwości śledzenia czasu będziesz zawsze na bieżąco.

Jest również funkcja CRM, która pozwala kontrolować kontakty i potencjalnych klientów. Integracjia poczty elektronicznej, powtarzające się zadania oraz szybka i przyjazna obsługa.

11. Worksection

WorkSection, program do projektów

Stworzony z myślą o doskonałej współpracy ze współpracownikami i klientami. Rozbudowany system komentowania, który pozwala omówić wszystkie zadania i podzadania, a do tego kalendarz, śledzenie czasu, narzędzie do księgowania i wykresy Gantta.

System powiadomień e-mail pozwala poinformować innych o zmianach.

12. Basecamp

Basecamp, narzędzie do zarządzania

Pozwala tworzyć plansze zespołów do zarządzania poszczególnymi zadaniami i działaniami, obsługi harmonogramów i spotkań. Planowanie kalendarza za pomocą Basecamp jest proste – dzięki integracji z osobistym kalendarzem istnieje możliwość porównania twoich planów z innymi członkami zespołu i sprawnego wykonywania zadań. To stosunkowo popularny program do zarządzania projektami.

Koncentruje się również na komunikacji między członkami zespołu za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego i wbudowanego czatu.

13. nTask

nTask, program do zadań

Zarządzanie zadaniami i projektami w prosty sposób. Przejrzysty interfejs. Ponadto, ciekawą funkcjonalnością jest zarządzanie ryzykiem: możesz użyć macierzy ryzyka, aby zidentyfikować i ocenić potencjalne ryzyko oraz częstotliwość jego występowania.

Do tego śledzenie czasu pracy, zarządzanie budżetem projektu i wykres Gantta. Jedno z najbardziej kompleksowych narzędzi.

14. Paymo

Paymo, zarządzanie projektami

Aplikacja koncentruje się na kompleksowym zarządzaniu projektami, umożliwiając śledzenie powiązanych zasobów, wydatków i faktur. Dzięki Paymo zyskasz możliwość planowania i prioretyzowania zadań, etapów związanych z projektem i zarządzania powiązanymi zasobami.

Jest to także maszyna do zarządzania czasem, która monitoruje i raportuje czas spędzony na poszczególnych zadaniach i mierzy wydajność zespołu.

15. Jira

Jira, zaawansowane oprogramowanie do zarządzania

Jira to popularne oprogramowanie do zarządzania projektami wykorzystywane przez duże zespoły projektowe. Jest to narzędzie zaprojektowane i używane przez zwinne zespoły.

Tworzenie historii, planowanie sprintu, śledzenie problemów to niektóre z funkcjonalności, użytkownicy mogą również generować raporty, które pomagają ulepszać zespoły i tworzyć własne przepływy pracy. W większości przypadków Jira to program do zarządzania projektami, który najczęściej wykorzystywany jest w branży IT przy tworzeniu systemów informatycznych.

16. Microsoft Project

MS Project, Microsoft, oprogramowanie do zarządzania projektami w języku polskim

Jedno z najstarszych narzędzi do zarządzania projektami oferowanych na rynku. Jego funkcje to: tworzenie zadań i podzadań, planowanie i przydzielanie zasobów, szacowanie kosztów. Dostępne są szablony projektów, wykres Gantta, ścieżka krytyczna i kamienie milowe. To flagowy produkt firmy Microsoft, który stanowi bardzo zaawansowany program do zarządzania projektami.

Żeby opanować ten program trzeba poświęcić trochę więcej czasu, za to sprawdza się przy skomplikowanych projektach.

17. Asana

Asana, program do projektów

Pozwala tworzyć listy rzeczy do zrobienia, przypisywać je poszczególnym członkom zespołu i jednocześnie dyskutować na temat zadania. Dzięki powiadomieniom każda akcja lub zmiana statusu jest natychmiast przekazywana innym członkom zespołu.

Ponadto istnieje możliwość wyświetlania podglądu wszystkich zadań z kalendarza. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów tego typu.

18. Workbook

Workbook to rozbudowany pakiet oprogramowania do zarządzania projektami i zasobami, CRM, współpraca, udostępnianie plików, prognozowanie i księgowość. Możesz wybrać dokładnie według swoich wymagań i zapłacić tylko za to.

Interfejs dość skomplikowany.

19. Redbooth

Możesz zorganizować cały zespół, dopasowując go i zawsze zgodnie z harmonogramem. Łatwo stworzysz projekty i zadania i przypiszesz je do odpowiednich osób, a także porozmawiasz z nimi za pomocą video.

Przyjazny i prosty interfejs, możliwość raportowania. Dostępna jest również aplikacja mobilna.

20. Trello

Trello, tablice z zadaniam, program do zadań

Pozwala organizować projekty na tablicach Kanban, komunikować się z zespołem oraz udostępniać pliki. Jest niezwykle intuicyjny i łatwy do dostosowania.

Z Trello możesz organizować karty, które mogą być Twoimi przemyśleniami, rozmowami i listami spraw do załatwienia i być umieszczone na tablicy dla wszystkich do współpracy. Bliższe prawdy dla Trello będzie określenie, że to narzędzie do zarządzania zadaniami niż program do zarządzania projektami.

21. Volerro

Volerro, program do zarządzania projektami

Zarządza zmieniającymi się priorytetami, zapewnia lepszą widoczność projektu i zwiększoną wydajność. Oferuje czat i możliwość konferencji. Na tablicach Kanban przedstawia różne etapy projektu.

Volerro koncentruje większość swoich funkcji na współpracy zespołu. Jest to proste i intuicyjne narzędzie.

22. Workfront

workfront, program do zarządzania projektami

Pozwala na pracę w sprintach, jak i w klasyczny sposób. Zapewnia pełną widoczność projektu wraz z funkcjami raportowania. Polecane szczególnie dla zespołów z branży takich, jak marketing i IT, które wymagają rozległej współpracy.

Możesz korzystać z funkcji zarządzania zasobami, aby dystrybuować pracę do zespołów, grup lub osób indywidualnych na podstawie priorytetu, dostępności i wymagań umiejętności. Z Workfront łatwo zautomatyzujesz wiele działań.

23. Smartsheet

Smartsheet, program do zarządzania zespołem

Smartsheet pomaga zespołom współpracować, śledzić czas, raportować, zarządzać zasobami i planować zadania, które znajdują się na tablicy Kanban. Jest dostępny również wykres Gantta.

Ze Smartsheet będzie Ci łatwiej zarządzać budżetem i rozliczeniami.

24. Monday.com

Monday.com, narzędzie do zarządzania, zadania

Możesz tworzyć dowolną ilość tablic na których możesz zarządzać projektami. Możesz tworzyć dashboardy na których będziesz obserwować, co dzieje się na projektach oraz dla każdego projektu tworzyć tablice, gdzie wyszczególnisz zaplanowane rzeczy.

Możesz dodawać dokumenty więc nie umkną Ci istotne umowy, notatki, czy pomysły. Ważną funkcjonalnością jest możliwość zaproszenia klientów do współpracy na wyznaczonych tablicach.

25. Wrike

Wrike, program dla firmy

Możesz ustalać priorytety i organizować zadania w foldery i podfoldery. Łatwo śledzić pracę w wielu projektach jednocześnie. Dzięki wykresowi Gantta możesz zobaczyć wszystkie swoje zadania i projekty w jednym widoku. Możesz także dołączać pliki do swoich zadań.

Jeśli chcesz zaprosić zewnętrznych partnerów, takich jak freelancerzy lub klienci, do przeglądu lub wniesienia wkładu w określone zadania, jest to możliwe. Mogą zobaczyć tylko te informacje, które zdecydujesz się im udostępnić.

26. Teamwork Projects

Podobnie jak w przypadku wielu innych podobnych narzędzi, Teamwork umożliwia automatyzację różnych działań, zarówno w samej aplikacji, jak i przy użyciu zewnętrznych narzędzi i usług. Zadania są widoczne jako tablice Kanban lub na tradycyjnych listach.

Na czacie możesz omówić wszelkie kwestie. Wstępna konfiguracja wymaga trochę uwagi. Interfejs aplikacji jest prosty i łatwy w użyciu.

27. ProofHub

Najważniejsze funkcje to: tworzenie projektów i zadań, przypisywanie ról użytkownikom, dodawanie plików, tworzenie wykresów Gantta oraz możliwość rozmawiania poprzez wbudowany czat. Dostępna jest również aplikacja mobilna.

28. Redmine

Narzędzie typu open source, które może być instalowane i zarządzane przez samego klienta. Można w nim obsługiwać wiele projektów jednocześnie, tworzyć zadania, śledzić postępy prac oraz dodawać dokumentację.

System posiada proste śledzenie czasu pracy oraz wykresy Gantta, a także wiki projektu oraz forum.

29. ZenTao

ZenTao to narzędzie do zarządzania projektami typu open source dla zespołów pracujących zwinnie. To najpopularniejsze narzędzie do zarządzania projektami w Chinach.

Różnica między ZenTao a innymi systemami polega na tym, że ZenTao dzieli złożony proces zarządzania projektami na cztery główne elementy: historię, zadanie, błąd i przypadek, a następnie obsługuje zarządzanie przepływem w ramach tych czterech elementów.
[CTA]

30. Priority Matrix

Opiera się ma metodzie Eisenhowera w której każdy projekt, zwłaszcza krytyczny i działający obecnie, powinien mieć swoją własną matrycę poszczególnych zadań, które należy wykonać, aby doprowadzić ją do końca.

Zadania organizowane są w kwadrantach, w oparciu o wagę i pilność wykonania. Priority Matrix pozwala przesyłać pliki, przeciągać i upuszczać wiadomości z Outlooka i poczty Apple, żeby śledzić istotne rozmowy. Nowe projekty można tworzyć z szablonów, co ułatwia pracę.

31. Flock

Zarządzanie zadaniami, wbudowany czat, harmonogram projektu i konfigurowalne przypomnienia. Jeśli chcesz śledzić przebieg projektu to Flock prześle Ci podsumowanie.

Możesz połączyć się z wieloma aplikacjami dostępnymi w App Store.

32. Scoro

To jeden z najbardziej wszechstronnych narzędzi do zarządzania firmą. Możesz organizować pracę zespołu na poszczególnych zadaniach, zarządzać czasem i klientami oraz dostawać automatyczne raporty. Dostępna jest również mobilna aplikacja.

33. Freedcamp

Ogromna liczba funkcjonalności. Dzięki temu narzędziu komunikacja z zespołem, śledzenie czasu pracy, tworzenie zadań staje się przyjemnością.

Program posiada tablicę Kanban, wykresy Gantta, kamienie milowe, wiki, możliwość wystawiania faktur, zarządzanie hasłami, błędami oraz kontrahentami. Prosty i funkcjonalny.

34. Hive

Hive łączy komunikację w zespole, zarządzanie zadaniami i plikami w jednym miejscu. Zespoły mogą rozmawiać o projektach, udostępniać gify i cokolwiek innego, co trzeba przedyskutować.

Jeśli ktoś poprosi Cię o zrobienie czegoś w wiadomości, wystarczy przeciągnąć tę wiadomość na listę zadań. Posiada też wykresy Gantta.

35. Hitask

Twórz nowe projekty i zadania, spotkania, udostępniaj bibliotekę plików i kalendarz dla innych członków zespołu. Przydzielaj zadania, śledź czas ich wykonania i generuj z tego raporty.

Możesz omówić wszystkie zadania na wbudowanym czacie lub komentować je w projekcie. Hitask jest bardzo łatwy w obsłudze.

36. Yodiz

Oprogramowanie skierowane do zespołów pracujących w sprintach oraz do branży IT. To narzędzie Scrum wraz z trackerem problemów, który oferuje zestaw funkcji do współpracy zespołowej.

Pozwala na śledzenie problemów i błędów, zarządzanie portfelem produktów i współpracę na tablicach Kanban.

37. ActiveCollab

To stosunkowo duży program do zarządzania projektami. Oferuje funkcje wspierające współpracę zespołu, zarządzanie zadaniami, śledzenie czasu i kosztów. Jednym z atutów ActiveCollab jest to, że oferuje funkcję fakturowania. Raportowanie pozwala na bieżąco śledzić postępy w projektach.

Ustaw stawki godzinowe dla typów zadań oraz czasu śledzenia dla wszystkich zadań i projektów.

38. Twoodo

To narzędzie do współpracy zespołowej, które umożliwia łatwe tworzenie przepływów pracy. Cała komunikacja i zadania są organizowane w ramach rozmów. Możesz wstawiać zadania, wydarzenia i terminy bezpośrednio do rozmów.

Obejmuje wiadomości zespołu i prywatne, zarządzanie zadaniami, wspólny kalendarz, poziomy ważności, dodawanie plików oraz tagowanie.

39. Nutcache

Nutcache to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania całym cyklem życia projektu. Narzędzie skupia się na śledzeniu i rozliczaniu czasu, planowaniu, zatwierdzaniu, mierzeniu i kontrolowaniu postępów w projekcie.

Zaprojektowane dla zwinnych zespołów. Ma prosty i intuicyjny interfejs użytkownika.

40. ClickUp

To uniwersalna platforma o intuicyjnej konstrukcji w której stworzysz projekty, zadania i prześledzisz czas ich wykonania. Współpraca w zespole zyskuje nową jakość. Możesz prioretyzować zadania, tworzyć zależności między nimi, tworzyć szablony checklist. W ostatnim czasie ten program do realizacji projektów zyskuje sporą popularność przez szybki rozwój.

Jeśli pracujesz w sprintach to ClickUp na pewno przypadnie Ci do gustu, to jego mocna strona. Clickup znany jest z dużej ilości różnych widoków przedstawiania zadań, więc można ten produkt określić również jako narzędzie do zarządzania zadaniami.

41. Avaza

Avaza w skrócie to: zarządzanie projektami, śledzenie czasu pracy, wyceny / szacunki, zarządzanie wydatkami i faktury. Możesz tworzyć raporty biznesowe, a także zapraszać do swoich projektów współpracowników.

Zadania są widoczne na tablicy Kanban lub na wykresie Gantta, możesz je przenosić między projektami. Prosty i intuicyjny interfejs.

42. Bitrix24

Oferuje: CRM, zarządzanie projektami, zarządzanie czasem oraz plikami. Bardzo ciekawą funkcjonalnością jest wbudowany intranet, który obejmuje udostępnianie treści, komunikatory, komentowanie, polubienia itp.

Możesz komunikować się za pomocą czatu i video, tworzyć zadania prosto z maila oraz zarządzać zespołem.

43. Infinity

Szeroka gama funkcji pozwoli Ci zarządzać projektami, efektywnie współpracować i organizować. Prosty i elastyczny, można go używać do organizowania dosłownie wszystkiego, od codziennych zadań po duże projekty firmowe.

Zarządzanie zadaniami odbywa się poprzez tablicę Kanban. Możesz tworzyć listy rzeczy do zrobienia, dodawać pliki, zarządzać zespołem i śledzić czas. Niestety nie ma wykresów Gantta.

44. AllDone.io

Narzędzie oparte o metodykę Scrum, przez co na tle innych wypada nieszablonowo. Pomaga w kwestiach takich jak: planowanie sprintu, zarządzanie zaległościami i szacowanie.

Posiada również wykres prędkości oraz wykres wypalenia, a także zarządzanie użytkownikami. Z zadaniami można pracować w Kanbanie. Historia użytkownika może być mapowana, aby ustalić priorytety i punkty krytyczne, a tym samym, żeby lepiej planować długoterminowe cele.

45. Clarizen

Narzędzie pozwala kontrolować aspekty projektu, takie jak zarządzanie zadaniami, ryzykiem i żądaniami, śledzenie czasu i wydatków. Możesz utworzyć harmonogram, który pozwala łatwo śledzić i aktualizować postępy w projekcie.

Możesz w nim przechowywać pliki. Posiada intuicyjny interfejs.

46. Evernote

Popularny ze względu na jego elastyczność i ogromną liczbę integracji. Możesz tworzyć projekty i zadania, a także dodawać grafiki, notatki, tworzyć listy rzeczy do zrobienia i przesyłać dokumenty.

Dzięki niemu możesz zarządzać terminami, klientami i spotkaniami. Polecany szczególnie do prywatnego użytku.

47. Orangescrum

Proste i skuteczne oprogramowanie do zarządzania projektami i zadaniami. Pozwala na planowanie pracy w sprintach, wyznaczanie zadań i przypisywanie do nich ludzi, a także na śledzenie czasu pracy.

Interaktywny wykres Gantta umożliwia monitorowanie postępu zadań w czasie rzeczywistym i mapowanie zależności. Orangescrum ma również możliwość fakturowania. Jedno z tańszych dostępnych narzędzi.

48. Twproject

Planuj działania, rejestruj czas, zarządzaj budżetami projektów i monitoruj koszty w całym cyklu życia projektów. Jeśli lubisz pracować w sprintach oraz na tablicy Kanban to Twproject jest dla Ciebie.

Z nim możesz śledzić postępy w pracach, współpracować z klientami, przechowywać dokumenty i tworzyć wykresy Gantta. Interfejs podobny do programu Excel, przejrzysty.

49. Daylite

Łączy w sobie CRM i aplikację do zarządzania projektami. Dzięki niemu organizacja sprzedaży stanie się wygodna i efektywna. Wszelkie zadania, kontakty, maile i notatki będą w jednym miejscu.

Mocną stroną Daylite jest rozbudowany CRM. Możesz korzystać z niego w trybie offline. Niestety jest dostępny jedynie na urządzenia z systemem iOS.

50. Agilean

Zasadniczo stworzone do użytku przez przedsiębiorstwa IT. Główne cechy Agilean obejmują planowanie projektu, jego wykonanie i monitorowanie, tablice Scrum i Kanban, plany utrudnień i odpowiedzi, automatyzację spotkań, zarządzanie wydaniami, analizę i raporty.

Jest to konfigurowalne narzędzie, które może ustawić zautomatyzowany proces przepływu pracy Kanban w ciągu 2 minut dzięki 50 wbudowanym szablonom.

Facebook
Twitter
LinkedIn