Wyjedź z IC Project na majówkę!

20%
w rozliczeniu rocznym dla min. 10 użytkowników

Logo IC Project

FAQ

Systemowe FAQ

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Poznasz w tym miejscu wiele ważnych informacji na temat IC Project.

Jeśli nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie porozmawiamy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Nie wstydź się… 🙂

Jasne! IC Project posiada aplikację mobilną dostępną na systemach Android oraz iOS. Wejdź do Sklepu Play lub App Store, ściągnij darmową aplikację i pracuj na IC Project z poziomu smartfona.

Czy aplikacja IC Project jest połączona z wersją chmurową?

Oczywiście. Jeśli ściągniesz aplikację i zalogujesz się na swoje konto, zobaczysz tam wszystkie informacje, które na co dzień widzisz w wersji chmurowej. Wszystko jest ze sobą połączone oraz aktualizuje się w czasie rzeczywistym.

Czy dodawanie projektu w IC Project jest skomplikowane?

Nic nie jest tak proste jak dodawanie projektu w naszym narzędziu. Wystarczy kilka sekund, aby dodać projekt, dalsza konfiguracja jest również prosta i intuicyjna. Nie musisz się tym martwić.

Czy każda z osób w systemie będzie widziała wszystkie informacje?

Absolutnie. IC Project oferuje zaawansowany system zarządzania uprawnieniami, dzięki czemu każdemu z pracowników możesz dostosować indywidualnie uprawnienia i jego widok w systemie.

Czy system wysyła powiadomienia o nowych zadaniach lub wydarzeniach?

Oczywiście. W IC Project znajdziesz trójstronny system powiadomień, który poinformuje każdego z pracowników o nowym zadaniu czy wydarzeniu w trzech różnych miejscach - w systemie, jako wiadomość e-mail na skrzynkę odbiorczą, a także powiadomieniem na smartfona.

Czy mogę liczyć na przypomnienia o ważnych obowiązkach?

Czym byłoby nasze narzędzie bez odpowiednich przypomnień? Z wykorzystaniem IC Project możesz w pełni skupić się na pracy, a system zawsze przypomni o zbliżającym się terminie wykonania zadania czy nadchodzącym wydarzeniu. Co więcej, poinformuje Cię o wszelkich zmianach, które Ciebie dotyczą, np. o dodaniu nowego pliku w zadaniu, które realizujesz. Świetnie, prawda?

W jaki sposób mogę podzielić swój projekt?

Każdy z projektów zawsze składa się z pojedynczych elementów. W IC Project dzielisz projekt na etapy, grupy zadań, a także pojedyncze zadania. Każdy z tych elementów możesz dostosować pod kątem terminów i oddelegować konkretnym osobom. Dzięki temu, zawsze wiesz na jakim etapie jest obecnie Twój projekt, a także w którym miejscu szukać konkretnych obowiązków. Warto zaznaczyć, że każdy z projektów możesz również dostosować pod kątem jego zaawansowania - dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Czy w IC Project mogę pracować zespołowo?

Oczywiście. W IC Project możesz połączyć całą swoją firmę. Każdy z pracowników będzie miał swoje indywidualne konto, ale będziecie pracować we wspólnej przestrzeni. Wyobraź sobie to, wszystkie projekty, zadania, komunikacja firmowa czy pliki w jednym, wspólnym miejscu.

Czy dane w systemie są bezpieczne?

To pierwsza i najważniejsza rzecz, na którą postawiliśmy tworząc IC Project. Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane, a dostęp do nich dodatkowo jest autoryzowany. Regularnie zapewniamy również backup danych. Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet.

Czy w IC Project mogę zarządzać swoimi kontrahentami?

Tak! W IC Project znajdziesz specjalny moduł CRM, który dostosowany jest pod zarządzanie projektami. Jeśli realizujesz projekty zewnętrzne dla swoich klientów, jest to idealne rozwiązanie, aby organizacja Twojej pracy weszła na zdecydowanie wyższy poziom.

Czy w IC Project jest komunikator?

Oczywiście. Z pomocą IC Project całą komunikację firmową możesz przenieść do naszego narzędzia z wykorzystaniem wbudowanego komunikatora. Na czacie możesz dowolnie rozmawiać z każdym z pracowników, ale masz możliwość tworzenia również konwersacji zadaniowych, projektowych lub takich, jakie tylko chcesz. Komunikator znajdziesz również w aplikacji mobilnej.

Czy w programie mogę tworzyć szablony?

Tak! W IC Project możesz tworzyć szablony dla projektu, grupy zadań czy pojedynczego zadania. Dodatkowo każdy szablon możesz indywidualnie dostosować na własne potrzeby. Jest to świetna funkcjonalność, która zautomatyzuje Twoją pracę.

Czy w IC Project mogę korzystać z kalendarza?

Dlaczego nie? W naszym narzędziu znajdziesz interaktywny kalendarz w którym odkryjesz wiele ciekawych funkcjonalności. Z wykorzystaniem kalendarza w IC Project możesz m.in dodawać wydarzenia oraz zadania, podglądać kalendarz współpracowników czy zarządzać nieobecnościami.

Czy IC Project to narzędzie trudne w obsłudze?

Absolutnie. Największą zaletą IC Project jest jego intuicyjność w użytkowaniu. Nasi klienci na co dzień powtarzają, że jest to bardzo proste narzędzie w obsłudze z niezwykle przyjaznym interfejsem. My im wierzymy, a Ty?

Czy w IC Project muszę dodatkowo płacić za support i wsparcie?

W IC Project nigdy nie będziesz tego robić. Przy każdym płatnym pakiecie zaawansowany support i pełne wsparcie masz w cenie. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji - możesz się z nami skontaktować za pomocą live chatu, poprzez wiadomość e-mail lub po prostu zadzwonić. Chętnie usłyszymy Twój głos i z Tobą porozmawiamy 🙂

Czy przed zakupem pakietu mogę liczyć na dedykowaną prezentację możliwości IC Project?

Oczywiście. Nie kupuj kota w worku. Bardzo chętnie umówimy się z Tobą na prezentację online, gdzie porozmawiamy o potrzebach Twojej firmy, a także zaprezentujemy możliwości narzędzia. Lubimy rozmawiać, to nasza duża zaleta 🙂

Czy muszę płacić za dodatkowe funkcjonalności?

No coś Ty! W IC Project w każdym pakiecie płatnym dajemy dostęp do pełnych możliwości naszego narzędzia. Żadnych ukrytych kosztów.

Czy IC Project mogę zintegrować z innymi narzędziami?

Oczywiście. W IC Project znajdziesz wiele przydatnych integracji, które pozwolą Ci się połączyć z narzędziami bez których nie wyobrażasz sobie obecnie pracy. Sprawdź, co możemy zaoferować.

Czy zapewniacie backup danych?

Tak, raz dziennie tworzymy kopie zapasowe wszystkich danych. Nie musisz się więc martwić. W razie problemów, skontaktuj się z nami, a my odzyskamy dla Ciebie utracone dane.

Jak mogę zmienić hasło na swoim koncie?

Hasło dla swojego możesz zmienić tylko przed zalogowaniem się do systemu. Na ekranie logowania kliknij opcję zresetowania hasła, a następnie podaj swój e-mail. Za pomocą specjalnego linku, który przyjdzie na Twoją skrzynkę odbiorczą zmień swoje obecne hasło.

W jaki sposób mogę zmienić język na swoim koncie?

Zmiana języka dostępna jest dla każdego konta - kliknij na swoje zdjęcie w prawym górnym rogu, przejdź do ustawień i wybierz język na którym chcesz pracować. Zapisz zmiany i gotowe.

Czy to prawda, że w IC Project mogę wystawiać również faktury?

Oczywiście, że to prawda. W IC Project znajdziesz moduł, dzięki któremu możesz wystawiać faktury dla swoich klientów. Dużą zaletą jest połączenie fakturowania z naszym modułem CRM oraz pełnym zarządzaniem projektami. Przetestuj i się przekonaj.

Czy w IC Project mogę ustawić automatyczną numerację dla projektów?

Tak, dajemy taką możliwość. Wystarczy, że wejdziesz w ustawienia, a tam dostosujesz numerację, która będzie obowiązywała przy dodawaniu nowych projektów. Dzięki temu szybko i łatwo znajdziesz wszystkie projekty po konkretnym numerze.

Czym są skróty widoku w IC Project?

Skrót widok to bardzo ciekawa opcja, która zdecydowanie ułatwi Twoją pracę. Wyobraź sobie, że masz w naszym narzędziu konkretne widoki, które najczęściej wykorzystujesz. Dla przykładu, regularnie pracujesz w konkretnym projekcie i chcesz szybko do niego przechodzić, żeby nie tracić zbędnego czasu. Ustaw skrót do tego widoku i przejdź jednym kliknięciem. Fajne, prawda?

Czy w IC Project mogę mierzyć czas pracy?

Tak, narzędzie daje wiele możliwości w tej kwestii. Każdy z pracowników może raportować czas pracy na każdym, konkretnym zadaniu. Sposobów na raportowanie jest kilka - po wykonanej pracy, za pomocą stopera, który sam zliczy Twój czas lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej.

Czy w IC Project mogę pracować razem z moimi klientami?

Tak, to wielka zaleta naszego narzędzia. Możesz wpuścić do systemu swojego klienta i pracować razem z nim na projektach, zadaniach lub komunikować się za pomocą naszego czatu. Nie musisz się martwić, że zobaczy niepożądane informacje. Dostosujesz dokładnie jego uprawnienia.

Czy IC Project posiada wysokie wymaganie sprzętowe?

Absolutnie. IC Project to rozwiązanie chmurowe, więc potrzebujesz tylko komputer z dostępem do internetu. Jeśli chcesz, możesz również pracować z wykorzystaniem aplikacji mobilnej na swoim smartfonie.

Kto wpływa na licencję w moim pakiecie?

Na licencję użytkownika w IC Project wpływa każdy pracownik lub osoba kontaktowa od klienta z włączonymi uprawnieniami do logowania. Możesz zatem dodać dowolną ilość pracowników lub swoich klientów, a dzięki naszemu systemowi masz możliwość sprawnego zarządzania licencjami.

Czy w IC Project mogę generować raporty?

Oczywiście. W IC Project znajdziesz specjalne rozwiązanie, które pozwoli Ci generować wiele szablonowych raportów z których możesz wyciągnąć wiele kluczowych informacji.

Jak usunąć konto w IC Project?

W celu usunięcia konta skontaktuj się z naszym działem supportu. Przemyśl to jednak dobrze... 😉

Czy mogę dodać i wykorzystywać logotyp własnej firmy?

Tak! W ustawieniach firmowych możesz załadować logo Twojej firmy i wykorzystywać w wielu miejscach naszego systemu np. pojawi się ono na wystawianych fakturach lub na formularzu zgłoszenia serwisowego. Branding to ważna kwestia - my o tym wiemy.

Załóż darmowe konto

Bez karty płatniczej • Darmowy na zawsze

Umów się na dedykowaną prezentację ICP.

Nie trać czasu i umów się na darmowe spotkanie online z naszym specjalistą.
Podczas spotkania porozmawiamy o Twoich potrzebach, zaprezentujemy możliwości IC Project i odpowiemy na wszystkie pytania.

Załóż darmowe konto i przetestuj możliwości IC Project

Umów się na darmową prezentację z naszym specjalistą