Logo IC Project

Współpracuj z klientami lub podwykonawcami

na prowadzonych projektach i innych zasadach.

Odejdź od maila i telefonu, a postaw na współpracę z Twoimi klientami lub podwykonawcami w środowisku organizacyjnym. Wykorzystaj dedykowane możliwości. 

Zyskaj kontrolę nad kontrahentami.

Zbuduj bazę kontrahentów w specjalnym module CRM.

Wykorzystaj specjalny moduł CRM do zbudowania bazy wszystkich Twoich kontrahentów. Klient? Podwykonawca? Dowolność. Zyskasz wszelkie kluczowe informacje o kontrahentach wraz z istotną historią projektową. 

Zarządzanie kontrahentami
Dane o kontrahencie
Wpuść zewnętrzne osoby do środowiska.

Dodaj osoby kontaktowe do kontrahentów i pracujcie razem.

Postaw na dedykowane możliwości w IC Project. Dodaj osoby kontaktowe do kontrahentów i wpuść je do Twojego środowiska projektowego. To technologiczne podejście do zwiększenia efektywności Waszej udanej współpracy.

Postaw na współpracę w IC Project.

Pracuj z klientami albo podwykonawcami na projektach.

Jeśli w Twoich projektach uczestniczy klient lub podwykonawca, nie znajdziesz lepszego rozwiązania. Dodaj osobę kontaktową do części projektu i pracujcie razem. Delegowanie zadań, komunikacja, wymiana plików?

Zarządzanie zadaniami na tablicy Kanban
91%

Minimum luk komunikacyjnych

Współpraca technologiczna
to minimum luk w komunikacji.

87%

Wszystkie informacje na miejscu

Przepływ informacji przez ICP
to inne podejście do współpracy.

88%

Pozytywnych zmian metody pracy

Aż 88% naszych klientów pozytywnie
ocenia zmianę metody współpracy na ICP.

Umów się na dedykowaną prezentację IC Project.

Prezentacja to najlepsza forma na poznanie możliwości IC Project. Podczas tego darmowego spotkania online porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy działanie programu.

Skorzystaj z bogatego systemu uprawnień

Wyznacz uprawnienia, a będzie widział to, co ma zobaczyć.

Wpuszczenie zewnętrznej osoby do własnego środowiska musi być powiązane z pełnym bezpieczeństwem, a bezpieczeństwo to nasz priorytet. Wyznacz dowolnie uprawnienia dla osób zewnętrznych i gotowe. 

Dodawanie osoby kontaktowej
Zarządzanie projektami w IC Project
Malutki wycinek? Czemu nie?

Pracuj nawet na najmniejszej części całego projektu.

Wykorzystując możliwości IC Project, dla osoby zewnętrznej możesz przygotować nawet tylko małą część projektu, jak wspólną tablicę zadaniową. Dzięki temu, zobaczy tylko malutki wycinek całego projektu i to będzie jego praca.

Wyjdź z maili i telefonów.

Zbuduj całą komunikację na zadaniach i projektach.

Doskonale znasz multum telefonów i wysłanych maili w celu pewnych ustaleń? Odejdź od tego systemu pracy i postaw na pełną komunikację w środowisku IC Project. Pamiętaj, że tutaj zostaje istotna podkładka z każdego ustalenia. 

Komunikacja w IC Project

Wysoka intuicyjność

IC Project to narzędzie zaprojektowane z największą dbałością o intuicyjność po stronie użytkownika. Poznaj środowisko przyjazne i intuicyjne na co dzień.

Dedykowane
wsparcie

Wsparcie to drugie imię IC Project. Zapewnij sobie bieżącą pomoc na wiele sposobów. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po każde pytanie podczas Twojej pracy.

Nowoczesny
interfejs

ICP to program zbudowany na najnowszej możliwej technologii. Jeśli szukasz narzędzia, które współgra z nowymi trendami, jesteś w bardzo dobrym miejscu.