Poznaj nowe możliwości współpracy z Twoimi klientami

Pracuj razem z klientami w IC Project

Współpracujesz ze swoimi klientami? Rób to za pomocą IC Project. Skorzystaj ze specjalnych funkcjonalności, które oferuje Ci narzędzie i przenieś całą współpracę z klientem do nas. Dostosuj swojemu klientowi uprawnienia, a następnie pracujcie wspólnie w ICP.

Wejdź na wyższy poziom współpracy

Daj klientowi odpowiedni dostęp i pracujcie razem w ICP

Czy wiesz, że w IC Project możesz pracować razem ze swoimi klientami? Dodaj osobę kontaktową do narzędzia, daj jej uprawnienia do logowania i współpracujcie razem w ICP. Jest to idealne rozwiązanie, żeby w jednym narzędziu efektywnie współpracować z klientami.

Nie obawiaj się. Ty wybierasz, co widzi Twój klient

Dostosuj uprawnienia Twojego klienta. Pokaż tylko to, co chcesz, żeby widział

Dostosuj uprawnienia Twojego klienta i daj mu dostęp dokładnie do tych elementów projektu, które chcesz, żeby zobaczył. Nie musisz się martwić, że Twój klient zobaczy niepożądane rzeczy. Zobaczy tylko wybrany projekt, grupę zadań, a nawet pojedyncze zadania. Ty wybierasz.

Poznaj nowe możliwości komunikacyjne

Pracuj na zadaniach i rozmawiaj razem ze swoimi klientami

Pracuj w IC Project razem ze swoimi klientami na zadaniach oraz projektach. Potrzebujesz akceptacji niektórych Twoich wykonanych zadań ze strony klienta? A możesz chcesz się z nim skomunikować odnośnie prowadzonej pracy? Nic prostszego. Wykorzystaj zarządzanie zadaniami i wbudowany komunikator, żeby efektywnie współpracować ze swoim klientem w IC Project.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności