Poznaj potencjał systemu raportowego w IC Project

Generuj raporty i wyciągaj najważniejsze informacje

IC Project to narzędzie, które jest idealne do monitorowania i kontrolowania wielu procesów w Twojej firmie. Dzięki odpowiedniemu mechanizmowi w prosty i przystępny sposób możesz wygenerować dowolny raport w którym wyciągniesz wiele kluczowych informacji.

Pracuj na intuicyjnym i kompleksowym systemie raportowym

Skorzystaj ze specjalnych, szablonowych raportów

Nie generuj sobie dodatkowej pracy, zapomnij o skomplikowanych plikach i raportach. W IC Project masz do wyboru wiele gotowych raportów, a każdy z nich możesz błyskawicznie wygenerować. Pozyskaj najważniejsze informacje w przejrzystej i czytelnej formie.

Wybierz, jaki chcesz raport

Dostosuj zakres i informacje jakie potrzebujesz w raporcie

W każdym raporcie możesz wybrać, jakich informacji potrzebujesz. Dostosuj zakres czasu, szczegółowość raportu oraz inne, dodatkowe kryteria i generuj raporty w wybranej przez siebie, przystępnej formie. Kilka kliknięć i Twój raport jest gotowy.

Korzystaj z wielu udogodnień w systemie raportowym

Pobieraj. Wysyłaj. Zapisuj.

Wygenerowany raport to wiele możliwości dla Ciebie i Twojej firmy. Każdy z raportów możesz pobrać w pliku, wybierając format pliku, który będzie dla Ciebie najbardziej użyteczny. Pamiętaj, że masz również możliwość wysyłki takiego raportu pocztą e-mail bezpośrednio z systemu do dowolnie wybranego adresata.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Wykorzystaj automatyzację Twojej pracy

Zaplanuj wysyłkę i otrzymuj gotowe raporty

Nie masz czasu na generowanie raportów? Nie przejmuj się. W IC Project tworzenie i wysyłkę każdego raportu możesz dowolnie zaplanować. Chcesz, żeby Twój szef na koniec każdego miesiąca dostawał specjalny raport na swoją skrzynkę e-mail? Zaplanuj to. Narzędzie automatycznie będzie generować i wysyłać wybrany przez Ciebie raport z dostosowanym zakresem danych.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności