Logo IC Project

Bądź znakomitym menadżerem

z możliwościami systemu raportowego.

IC Project to narzędzie, które gwarantuje wiele wskaźników biznesowych połączonych z systemem raportowym. Znajdziesz tutaj mnóstwo konfigurowalnych raportów. 

Wykorzystaj szablonowość raportów.

Wyciągaj kluczowe dane w szablonowych raportach.

W środowisku IC Project nie musisz się gimnastykować, aby wyciągać istotne dane w przyjaznej formie. Skorzystaj z wielu szablonowych raportów i analizuj dane niezwykle skutecznie.

Finanse projektowe w IC Project
Timesheet
Wszystko połączone w całość.

Projekty, zadania, finanse, czasy pracy i wiele więcej w raportach.

IC Project to połączenie wielu danych na przeróżnych płaszczyznach. Wygeneruj raporty na podstawie projektów, pracy zadaniowej, zaraportowanych czasów pracy czy wskaźników finansowych. Multum opcji do wykorzystania.

Ty decydujesz, czego potrzebujesz.

Każdy widok systemu
połączony z raportami.

Elastyczność to podstawa. Ty decyduj, jakie dane chcesz wyciągać z programu. Każdy widok w IC Project możesz dostosować względem danych, a te dane wygenerować z programu w dowolnym formacie. Raport? Proszę bardzo.

Raport w IC Project
87%

Wyższa świadomość biznesowa

Znając wskaźniki biznesowe,
wiesz dużo więcej o swoim biznesie.

82%

Ogromna elastyczność raportów

Ty decydujesz, czego potrzebujesz
w każdym pojedynczym raporcie.

92%

Wszystko połączone w całość

IC Project to kompleksowe rozwiązanie,
które gwarantuje multum informacji.

Umów się na dedykowaną prezentację IC Project.

Prezentacja to najlepsza forma na poznanie możliwości IC Project. Podczas tego darmowego spotkania online porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy działanie programu.

Wykorzystaj specjalne mechanizmy.

Zapisz swój raport w systemie i generuj dane błyskawicznie.

System raportowy w IC Project posiada wiele mechanizmów, które pozwalają bardzo szybko generować dane. Każdy z raportów na określonych warunkach możesz zapisać, a to spowoduje szybkie dotarcie i analizę danych.

Widok projektów w ICP
Pulpit menadżerski
Kontroluj wszystkie dane na jednym widoku.

A co powiesz na specjalne pulpity menadżerskie w IC Project?

System raportowy w IC Project to potężny moduł, który wyciąga multum informacji. To jednak nie wszystko, bo w ICP znajdziesz także specjalne pulpity nawigacyjne, które będą wizualizować dane w jednym, a zarazem wspólnym miejscu.

Zyskaj bieżącą kontrolę biznesową.

Wizualizuj sytuację w swojej firmie
na przejrzystych wykresach.

Każdy lubi wykresy i wizualizację procesów. Zadbaliśmy o to w IC Project, aby wiele danych pokazywać na przejrzystych wykresach. To kierunek, który obraliśmy w IC Project, aby menadżer miał system dostosowany do jego potrzeb.

Harmonogram Gantta

Wysoka intuicyjność

IC Project to narzędzie zaprojektowane z największą dbałością o intuicyjność po stronie użytkownika. Poznaj środowisko przyjazne i intuicyjne na co dzień.

Dedykowane
wsparcie

Wsparcie to drugie imię IC Project. Zapewnij sobie bieżącą pomoc na wiele sposobów. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po każde pytanie podczas Twojej pracy.

Nowoczesny
interfejs

ICP to program zbudowany na najnowszej możliwej technologii. Jeśli szukasz narzędzia, które współgra z nowymi trendami, jesteś w bardzo dobrym miejscu.