Logo IC Project

Stwórz bazę wiedzy firmowej

i zapanuj nad całą dokumentację firmy.

Czy wiesz, czym jest Wiki? To specjalny moduł w IC Project, który pozwala stworzyć własną bazę plików i dokumentów. Stwórz dowolne foldery, dołącz pliki i gotowe. 

Konfigurowalna baza wiedzy firmowej.

Zbuduj własną bazę wiedzy
firmowej dla całego zespołu.

Wszystkie standardowe dokumenty pod kontrolą, co Ty na to? Wykorzystaj dedykowane miejsce w IC Project, aby zbudować pełną bazę plików w Twojej firmie. To wspólne miejsce dla całego zespołu z mnóstwem istotnych informacji.

Baza folderów
Zarządzanie plikami
Maksymalna elastyczność Wiki.

Stwórz bazę z własnych
kategorii i folderów.

Każda firma jest inna, a tym samym procesy biznesowe. Wiki tworzysz tak, jak tylko chcesz. Wystarczy dowolnie stworzyć foldery i kategorie, a następnie w odpowiednie miejsca dołączyć pliki. Wszystko ze skuteczną nawigacją. 

Wszystkie rodzaje plików i mnóstwo opcji

Dołącz pliki dowolnym sposobem
i każdym możliwym formacie.

Zarządzanie plikami i dokumentami w IC Project oferuje wiele możliwości. Żadnych ograniczeń względem formatów pliku, a przy tym mnóstwo opcji, jak możesz dokument dołączyć do folderu. Dysk lokalny, integracja zewnętrzna, a może screen?

Zadania w IC Project
95%

Minimum dopytywania

Baza wiedzy firmowej Wiki
gwarantuje minimum dopytywania.

92%

Dostęp do plików

Wiki to gwarancja bieżącego
dostępu do wszystkich plików.

86%

Znakomita nawigacja pracownika

Budując własną bazę folderów,
tworzysz świetną nawigację dla pracownika.

Umów się na dedykowaną prezentację IC Project.

Prezentacja to najlepsza forma na poznanie możliwości IC Project. Podczas tego darmowego spotkania online porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy działanie programu.

Miejsce na standardowe dokumenty

Umowy, briefy, procedury...
Wiki to Wasze miejsce.

Jeśli zastanawiasz się, jak możesz wykorzystać Wiki w Twojej firmie to musisz wiedzieć, że masz multum możliwości. W większości przypadków to znakomite rozwiązanie dla dokumentów standardowych, często wykorzystywanych.

Artykuł w Wiki
Zarządzanie projektami w IC Project
Hierarchia w firmie, hierarchia w Wiki.

Zarządzaj dostępem w stosunku
do każdego folderu w Wiki.

Hierarchia w firmie to naturalny aspekt, bierzemy to pod uwagę również w module Wiki. Zarządzaj dowolnie każdym folderem i zadecyduj, kto będzie miał dostęp do zamieszczonych w tym miejscu plików. Totalna dowolność. 

Wiki to nie tylko pliki...

A może wykorzystasz edytor tekstowy w każdym folderze?

Wiki to nie tylko pliki i dokumenty w formie załącznika. Postaw na edytor tekstowy, który dostępny jest w każdym folderze. Zbuduj i rozpisz wizualnie procedury lub inne istotne informacje. To co, masz już pomysł na Wiki w Twojej firmie?

Komunikacja w IC Project

Wysoka intuicyjność

IC Project to narzędzie zaprojektowane z największą dbałością o intuicyjność po stronie użytkownika. Poznaj środowisko przyjazne i intuicyjne na co dzień.

Dedykowane
wsparcie

Wsparcie to drugie imię IC Project. Zapewnij sobie bieżącą pomoc na wiele sposobów. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po każde pytanie podczas Twojej pracy.

Nowoczesny
interfejs

ICP to program zbudowany na najnowszej możliwej technologii. Jeśli szukasz narzędzia, które współgra z nowymi trendami, jesteś w bardzo dobrym miejscu.