Poznaj możliwości bazy wiedzy firmowej

Zarządzaj wiedzą firmy w jednym miejscu

Potrzebujesz miejsca w Twojej firmie, gdzie zbierzesz wszystkie najważniejsze instrukcje, procedury czy regulaminy? Wiemy co robić. Skorzystaj z naszego modułu zarządzania wiedzą i umieść tam najważniejsze pliki firmowe. Cała wiedza firmowa zawsze dostępna z każdego miejsca na świecie dla wybranych przez Ciebie osób.

Uporządkuj swoje pliki jak tylko chcesz

Instrukcje. Procedury. Regulaminy. Wszystko w jednym miejscu

Wszystkie najważniejsze pliki firmowe w jednym miejscu? Perfekcyjnie. Dodawaj, co tylko chcesz i stwórz prosty dostęp do dokumentów dla Twoich pracowników Wszystkie pliki, załączniki i Twoje dokumenty tekstowe na bezpiecznych i szyfrowanych serwerach.

My dajemy możliwości. Wybór należy do Ciebie

Załączaj pliki, jakie tylko chcesz

Wiki to nie tylko pliki i załączniki, ale również pełny edytor tekstowy. W związku tym możesz oczywiście załączać pliki w dowolnym formacie, ale masz również możliwość do tworzenia całkowicie nowym wpisów tekstowych. To duża zaleta i wygoda. Śmiało, korzystaj.

Podziel bazę wiedzy Twojej firmy na swój sposób

Twórz kategorie i podkategorie. Dostosuj strukturę pod własne potrzeby

Nie chcesz się pogubić w natłoku plików i dokumentów? Nie musisz się o to martwić. W naszym module Wiki, który służy do zarządzania wiedzą firmową możesz tworzyć przeróżne foldery, a nawet podfoldery. Dzięki temu wszystko będzie podzielone, a pracownik zawsze będzie wiedział, gdzie musi kliknąć, aby znaleźć konkretny dokument, którego poszukuje.

Wypróbuj za darmo

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Wykorzystaj zaawansowany system zarządzania uprawnieniami

Dostosuj, kto ma mieć dostęp do wiedzy firmowej

Masz w swojej firmie pracowników o różnym poziomie uprawnień? Dostęp do Wiki możesz dostosować każdemu pracownikowi. Jeśli chcesz, daj osobie dostęp tylko do podglądu katalogów oraz plików, ale bez możliwości edycji. Możesz również dać opcję pełnego zarządzania wiedzą lub w ogóle wyłączyć widoczność całego modułu. Ty wybierasz, a narzędzie się samo dostosuje.

Zobacz co zyskasz dzięki IC Project

Poznaj pozostałe funkcjonalności