Automatyka pracy na najwyższym poziomie

Zautomatyzuj swoją pracę
razem z IC Project

Automatyzacja narzędzia to podstawowa kwestia, która sprawi, że system będzie wykonywać pracę za Ciebie. W IC Project to wiemy i mamy pod to przygotowane wiele ciekawych rozwiązań. Poznaj narzędzia automatyzacji w IC Project, które ułatwią, a nawet zastąpią Twoją pracę.

Wypróbuj za darmo

Poznaj możliwości systemu szablonowego

Wykorzystaj specjalny system szablonów i nie powielaj swojej pracy

Zautomatyzuj swoją pracę za pomocą dedykowanego systemu szablonów, który znajdziesz w IC Project. Masz projekty lub zadania, które się powtarzają lub są podobne strukturalnie? Nie wykonuj pracy, która została już zrobiona. Zapisz szablon, dostosuj jego warunki i sięgaj po korzyści.

Zobacz funkcjonalność: Zarządzanie projektami

Wykorzystaj automatyczne przeliczanie czasu pracy na pieniądze

Kontroluj rentowność Twoich projektów, dzięki niezwykłej automatyzacji w IC Project

Kontrolowanie kwestii finansowych jest niezwykle ważne, żeby umiejętnie i skutecznie zarządzać całą firmą. Rentowność realizowanych projektów to duży krok do sukcesu. W IC Project znajdziesz specjalne rozwiązanie, które pozwoli automatycznie przeliczać koszta i opłacalność Twoich projektów. Wystarczy, że przypiszesz stawkę godzinową dla Twojego pracownika, a system automatycznie będzie przeliczał jego zaraportowany czas na pieniądze w Twoim projekcie.

Zobacz funkcjonalność: Finanse

Zaufaj sztucznej inteligencji

Zajmij się pracą, o ważnych obowiązkach przypomni IC Project

W IC Project znajdziesz trójstronny system powiadomień, który zadba, żeby nikt z Twojego zespołu nie zapomniał o ważnych obowiązkach. Każdy pracownik będzie regularnie otrzymywał przypomnienia o zbliżających się wydarzeniach czy terminach wykonania zadania. Informacja pojawi się w trzech źródłach - w skrzynce odbiorczej na mailu, na smartfonie i w systemie.

Zobacz funkcjonalność: Powiadomienia

Poznaj możliwości zadań cyklicznych

Zarządzaj skuteczniej zadaniami z funkcjami automatyzacji

Każde zadanie w IC Project posiada wiele funkcjonalności, które sprawią, że Twoje zarządzanie zadaniami wejdzie na zdecydowanie wyższy poziom. Masz zadania, które regularnie musisz wykonywać? Mamy na to rozwiązanie. Ustaw zadanie cyklicznym, dostosuj kiedy ma się powtarzać, a także w jakiej formie. To wszystko, gotowe.

Zobacz funkcjonalność: Zarządzanie projektami

Zobacz, jak automatycznie monitorować postęp prac

Monitorowanie i kontrolowanie postępu. System zrobi to za Ciebie

Kontrolowanie postępu danego projektu to kwestia kluczowa, żeby dany projekt został oddany w ustalonych ramach czasowych. W IC Project możesz ustawić funkcję automatycznego monitorowania dla każdej grupy zadań - wyznaczasz termin, a także określasz jaki chcesz mieć procentowy postęp wykonanej pracy. Jeśli Twój zespół nie osiągnie ustalonego postępu w zakładanym terminie, Ty otrzymasz specjalną informację i zareagujesz.

Zobacz funkcjonalność: Raporty