Intuicyjność, elastyczność i nowoczesność. To nas wyróżnia

Postaw na intuicyjne, elastyczne,
a przy tym nowoczesne rozwiązanie

Tworząc IC Project, wiedzieliśmy, że musi być to narzędzie intuicyjne i proste w obsłudze. Chcieliśmy jednocześnie, aby było to rozwiązanie, które samo dopasuje się pod Twoje wymagania, a także będzie się wyróżniać na rynku przyjaznym interfejsem i nowoczesnością.

Wypróbuj za darmo

Intuicyjność i przejrzystość narzędzia to jego wielkie zalety

Wybierz intuicyjne rozwiązanie. Zyskaj czas na pracę, nie trać na naukę narzędzia

IC Project to narzędzie, które stanowi idealne połączenie między wysoką funkcjonalnością, a intuicyjnością w codziennym użytkowaniu. IC Project to program, który jest bardzo prosty i przyjemny w obsłudze. Nie potrzebujesz dodatkowego czasu na naukę - błyskawicznie stajesz się operatywny. Nie jest to nasze zdanie. To feedback od naszych klientów.

Rozpocznij efektywną pracę w IC Project w przeciągu kilku godzin

Skorzystaj z dedykowanego wdrożenia i błyskawicznie rozpocznij pracę w IC Project

Potrzebujesz dodatkowej pomocy, chcesz kompleksowo wdrożyć program do swojej firmy i przeszkolić swoich pracowników? Mamy na to rozwiązanie. Skorzystaj z naszego dedykowanego wdrożenia, dzięki któremu cała Twoja firma rozpocznie efektywną pracę w IC Project po zaledwie kilku godzinach. Postaw na sprawdzone rozwiązanie, zaufaj doświadczonym ekspertom.

Skorzystaj: Umów się na demo

Zobacz, czym jest elastyczność programu

Dostosuj narzędzie pod swoje potrzeby - dokładnie tak, jak chcesz.

Elastyczność narzędzia to jedna z jego największych zalet. To nie Ty musisz się dostosować do tego, co oferuje program. IC Project jest na tyle elastycznym rozwiązaniem, że wiele procesów z Twojego workflow błyskawicznie przełożysz na działanie i skuteczność Twojego IC Project.

Zobacz funkcjonalność: Zarządzanie zadaniami

Pracuj na nowoczesnym i przyjaznym narzędziu

Postaw na nowoczesne rozwiązanie z przyjaznym interfejsem.

Przejrzysty interfejs to warunek, który w obecnych czasach jest konieczny, aby sprawnie korzystać z narzędzia do zarządzania projektami. Dlatego właśnie stworzyliśmy IC Project - nowoczesne narzędzie z niezwykle prostym i przyjaznym interfejsem.

Zobacz: Wideo poradniki

IC Project to narzędzie zaprojektowane przez specjalistów

Modeluj procesy w swojej firmie, dzięki specjalnej metodologii projektowej

IC Project to narzędzie, które powstało w celu skutecznego zarządzania projektami. W IC Project znajdziesz specjalny model pracy top-down, który pozwala zaplanować cały proces projektowy od początku, aż po sam koniec. To zdecydowanie ograniczy chaos i bałagan w projekcie, ponieważ będziesz zarządzać projektami zgodnie z wszelkimi kanonami i metodologią projektową.

Zobacz funkcjonalność: Zarządzanie projektami