Logo IC Project
Deante logo

Wdrożenie Deante

Deante od ponad 30 lat produkuje wyposażenie łazienkowe i kuchenne oraz eksportuje je do blisko 60 krajów na całym świecie. Tak dynamiczny rozwój polskiej firmy jest możliwy dzięki połączeniu najwyższej jakości produktów, inspirującego wzornictwa, dbałości o klienta, rzetelności oraz innowacyjnego podejścia nie tylko do oferty produktowej, ale również procesów zachodzących w organizacji.

Wyzwanie

Co roku firma wprowadza na rynek wiele nowych kolekcji produktów. Każde wdrożenie to skomplikowany proces, który wymaga podejścia projektowego, stworzenia harmonogramu, pracy zadaniowej, a także współpracy wielu osób i działów. Dotychczas firma korzystała z kilku różnych systemów komputerowych oraz narzędzi, co skutkowało utrudnieniami w pracy zadaniowej.

Proces wdrożenia

Program IC Project został dotychczas wdrożony w działach Product Managerów oraz Marketingu. Samo wdrożenie przebiegł bardzo płynnie, dzięki pomocy działu wsparcia Klienta oraz dostępie do materiałów szkoleniowych. Zespół szybko poznał sposób działania programu oraz jego funkcjonalności, określając narzędzie jako intuicyjne i proste w obsłudze, a przy tym spełniające nasze potrzeby.

Korzyści

Wdrożenie programu IC Project pomogło ujednolicić i usprawnić zarządzanie nowymi projektami wdrożeniowymi. Projekty są szczegółowo rozplanowane pod kątem konkretnych zadań do zrealizowania, harmonogramów, odpowiedzialności, przy wykorzystaniu narzędzi ułatwiających współpracę oraz wymianę informacji, ważnych plików i dokumentów.

Michał Kubus

Product Manager, Deante

Polskie narzędzie do zarządzania projektami IC Project okazało się idealnym rozwiązaniem dla naszej firmy. Mamy jedną, wspólną platformę z dostępem do wszystkich kluczowych informacji.