Wdrożenie IC Project na przykładzie

Deante

Logo Deante

Deante od ponad 30 lat produkuje wyposażenie łazienkowe i kuchenne oraz eksportuje je do blisko 60 krajów na całym świecie. Tak dynamiczny rozwój polskiej firmy jest możliwy dzięki połączeniu najwyższej jakości produktów, inspirującego wzornictwa, dbałości o klienta, rzetelności oraz innowacyjnego podejścia nie tylko do oferty produktowej, ale również procesów zachodzących w organizacji.

Wypróbuj za darmo

Wyzwanie

Co roku firma wprowadza na rynek wiele nowych kolekcji produktów. Każde wdrożenie to skomplikowany proces, który wymaga podejścia projektowego, stworzenia harmonogramu, pracy zadaniowej, a także współpracy wielu osób i działów. Dotychczas firma korzystała z kilku różnych systemów komputerowych oraz narzędzi, co niekiedy powodowało utrudnienia w bieżącej aktualizacji zrealizowanych zadań.

Wdrożenie
IC Project

Program IC Project został dotychczas wdrożony w działach Product Managerów oraz Marketingu. am proces wdrożenia przebiegł bardzo płynnie, m.in. dzięki pomocy działu wsparcia Klienta oraz materiałów szkoleniowych, które dostępne są m.in. na stronie IC Project lub na platformie YouTube. Zespół szybko poznał sposób działania programu oraz jego funkcjonalności, określając narzędzie jako intuicyjne i proste w obsłudze, a jednocześnie spełniające kluczowe potrzeby, zarówno te podstawowe, jak i bardziej zaawansowane.

Korzyści

Wdrożenie programu IC Project pomogło ujednolicić i usprawnić zarządzanie nowymi projektami wdrożeniowymi. Projekty są szczegółowo rozplanowane pod kątem konkretnych zadań do zrealizowania, harmonogramów, odpowiedzialności, przy wykorzystaniu narzędzi ułatwiających współpracę oraz wymianę informacji, ważnych plików i dokumentów.

"Deante to firma, która rozwija się od ponad 30 lat i nieustannie rozszerza swoją ofertę produktową. Przy wprowadzaniu nowości produktowych, bardzo ważne jest skuteczne zarządzanie takim projektem i to właśnie kontrolowanie całego procesu było kluczem w poszukiwaniu odpowiedniego programu. Polskie narzędzie do zarządzania projektami IC Project okazało się idealnym rozwiązaniem. Mamy jedną, wspólną platformę z dostępem do wszystkich kluczowych informacji. To był dobry wybór."