Trzy w jednym

Logotyp VOX Meble

Wdrożenie VOX Meble

Vox Meble, jedna z najbardziej innowacyjnych firm z branży meblarskiej w Polsce. Marka wnętrzarska działająca na rynku od 1989 r. posiadająca unikatowe i uzupełniające się produkty oraz usługi związane z urządzaniem mieszkań i domów.

Wyzwanie

Jako firma z branży meblarskiej tworzymy szerokie i zaawansowane kolekcje. Każdy nowy produkt to skomplikowany proces, który wymaga podejścia projektowo-zadaniowego. Współpraca wielu osób powinna być bardzo dobrze skoordynowana. Potrzebowaliśmy narzędzia, które usprawni organizację pracy nad projektami, obieg plików, a także komunikację w naszej firmie.

Proces wdrożenia

Pierwsze kroki z system IC Project nie sprawiły nam większego problemu. Dzięki temu, że narzędzie jest intuicyjne, szybko i sprawnie zaczęliśmy korzystać z jego możliwości. Cieszy nas fakt, że możemy liczyć na pełne wsparcie dedykowanego konsultanta. Intuicyjność systemu i wsparcie IC Project wystarczyły do kompleksowego wdrożenia możliwości narzędzia IC Project w naszej firmie.

Korzyści

System stanowi bardzo duże wsparcie przy projektowaniu nowych mebli i całych kolekcji. Proces projektowy mamy pod pełną kontrolą wraz z oceną czasochłonności prac. Wspólnie pracując na projektach i zadaniach, zdecydowanie usprawniamy współpracę zespołową, a także całą komunikację firmową. Bardzo cenimy również moduł Wiki, który stanowi bazę plików i dokumentów w firmie.

Grzegorz Łyskawiński

Dyrektor Techniczny, VOX Meble

IC Project to system wykorzystywany na każdym szczeblu organizacyjnym firmy. Z jego pomocą wizualizujemy cały proces projektowo-zadaniowy i dbamy o skuteczną komunikację zespołów.

Załóż darmowe konto

Bez karty płatniczej • Darmowy na zawsze

Umów się na dedykowaną prezentację ICP.

Nie trać czasu i umów się na darmowe spotkanie online z naszym specjalistą.
Podczas spotkania porozmawiamy o Twoich potrzebach, zaprezentujemy możliwości IC Project i odpowiemy na wszystkie pytania.