Wdrożenie IC Project na przykładzie

Vox Meble

Logo Vox Meble

Vox, jedna z najbardziej innowacyjnych firm z branży meblarskiej w Polsce. Marka wnętrzarska działająca na rynku od 1989 r. posiadająca unikatowe i uzupełniające się produkty oraz usługi związane z urządzaniem mieszkań i domów.

Wypróbuj za darmo

Wyzwanie

Jako firma z branży meblarskiej tworzymy kolekcje bazując na doświadczeniach specjalistów z różnych branż. Każdy nowy produkt to skomplikowany proces, który wymaga podejścia projektowo-zadaniowego. Współpraca wielu osób powinna być bardzo dobrze skoordynowana. Potrzebowaliśmy narzędzia, które usprawni organizację pracy nad projektami, obieg plików, a także komunikację w naszej firmie.

Wdrożenie
IC Project

Pierwsze kroki z system IC Project nie sprawiły nam większego problemu. Dzięki temu, że narzędzie jest intuicyjne, szybko i sprawnie zaczęliśmy korzystać z jego możliwości. Cieszy nas fakt, że możemy liczyć na pełne wsparcie dedykowanego konsultanta. Te dwa elementy – intuicyjność systemu i wsparcie IC Project – wystarczyły do kompleksowego wykorzystania wszystkich funkcjonalności narzędzia w naszej firmie.

Korzyści

  • System niezwykle pomocny jest przy projektowaniu nowych mebli. Wszelkie prace nad poszczególnymi projektami są znakomicie rozplanowane pod kątem zadań, harmonogramu oraz odpowiedzialności osób za konkretne zadania. Tutaj poprawie uległa wymiana informacji, a także obieg plików czy dokumentów.
  • Dzięki możliwości mierzenia i raportowania czasu pracy pracowników mamy możliwość oceny bardzo dokładnej czasochłonności poszczególnych projektów.
  • Nasza komunikacja wewnętrzna w końcu jest łatwa i przejrzysta. W jednej przestrzeni możemy porozmawiać wspólne pod kątem projektu, grupy zadań czy pojedynczego zadania, a z całej wymiany informacji w narzędziu zostaje zachowana pełna historia projektowa.
  • Dużym ułatwieniem dla naszego zespołu jest moduł Wiki. Dzięki niemu, w jednym miejscu możemy gromadzić wszystkie pliki, dokumenty czy notatki ze spotkań. Jest to jedna duża „firmowa biblioteka”.

“Vox Meble to bardzo innowacyjna firma, która wraz z rozwojem podjęła kroki w poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych w zarządzaniu i organizacji pracy. Tu z pomocą przyszedł IC Project. System, który obecnie wykorzystujemy na każdym szczeblu organizacyjnym firmy. Zarządzanie naszymi projektami stało się prostsze. Z możliwościami IC Project, wizualizujemy cały proces projektowo-zadaniowy i dbamy o skuteczny obieg informacji między pracownikami. IC Project to narzędzie, które zapewnia naturalne środowisko pracy dla zespołu. To zdecydowanie zarządzanie na lepszym, wyższym poziomie. ”