Bądź jeszcze bardziej wyjątkowy niż jesteś.

Wybierz status klienta Premium w ICP.

Dla nas zawsze jesteś wyjątkowy. Teraz możesz jednak wejść na sam szczyt tej piramidy i wybrać status klienta Premium, który zapewni Tobie, całemu zespołowi i firmie nieograniczone możliwości pracy w ICP.

Bądź Premium i wykorzystaj IC Project do maksimum.

Status Premium to totalnie nowe podejście w świecie technologicznym, by oferować najlepsze możliwe wsparcie i dodatkowe usługi na wielu płaszczyznach. Bądź Premium i daj swojej firmie maksymalne możliwości do skutecznej pracy w środowisku ICP.

Zagwarantuj sobie najlepsze możliwe wsparcie Premium.

Status Premium to przede wszystkim najlepsze możliwe wsparcie dedykowanego konsultanta, a także ciągła opieka zespołu wdrożeniowego nad Twoją pracą w ICP. Dbamy o poprawność Twoich procesów… Weryfikujemy, sprawdzamy i jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Czym jest status Premium w ICP?

99%

Pozytywnych opinii użytkowników

na temat wsparcia Premium

87%

Szybszy czas odpowiedzi

na wszelkie zapytania techniczne

84%

Wyeliminowanych błędów

w projektowaniu procesów

88%

Szybsze i skuteczniejsze wejście

całego zespołu do narzędzia

Wsparcie Premium bez limitu dedykowanego konsultanta.

To nowy wymiar wsparcia, które gwarantuje ciągłą opiekę nad Twoim zespołem ze strony dewelopera systemu. Twoja firma otrzymuje bezpośredni kontakt do dedykowanego konsultanta, a wsparcie nie ma żadnego limitu. Zapytaj bądź porozmawiaj w dowolnej chwili.

img19

Opieka wdrożeniowa na każdym etapie pracy Twojego zespołu.

Wdrożenie ze wsparciem Premium nie kończy się w momencie jego wykonania. To dopiero początek naszej pracy, która polega na weryfikacji procesów na Twoim koncie, eliminacji błędów i wszystkich poprawek, by organizacja pracy w Twojej firmie ciągle stała na najwyższym poziomie.

Wyjątkowy certyfikat innowacyjnej firmy pracującej w nowoczesnym ICP.

Wybierając status Premium, jesteśmy w 100% pewni o pełnym wykorzystaniu możliwości programu w Twojej firmie. Dlatego też otrzymujesz od nas wyjątkowy certyfikat innowacyjnej firmy, która codziennie organizuje swoją pracę w formie technologicznej.

Certyfikat

Eksluzywny wpływ na kierunek rozwoju całego programu IC Project.

Feedback użytkowników to dla nas ogromna wartość, a feedback klienta Premium to prawdziwe złoto. Dlatego też w ramach Premium oferujemy eksluzywny dostęp do rozmowy z naszym Head of Product, który opowie o kierunkach rozwoju, przeanalizuje Twoje pomysły i określi priorytety.

Czyli status Premium to...

Jeśli chcesz, aby Twój zespół był otoczony najlepszą opieką, a Twoja praca była maksymalnie efektywna, status Premium jest dla Ciebie. Zespół IC Project zadba o każdego Twojego pracownika, a wsparcie wdrożeniowe będzie trwało podczas Twojej codziennej pracy. W ramach Premium przekażemy specjalny certyfikat, a także otrzymasz możliwość kontaktu z Head of Product w IC Project, by porozmawiać o potencjalnych zmianach, kierunkach rozwoju bądź własnych pomysłach.

I jak? Brzmi to dobrze?

Polecamy

Status Premium

Zapewnij sobie wszystko, co tylko potrzebne do pełnego wykorzystania IC Project w Twojej firmie.

Bądź Premium, po prostu.

Korzyści:

Cena: 1999 PLN

Załóż darmowe konto

Bez karty płatniczej • Darmowy na zawsze

Umów się na dedykowaną prezentację ICP.

Nie trać czasu i umów się na darmowe spotkanie online z naszym specjalistą.
Podczas spotkania porozmawiamy o Twoich potrzebach, zaprezentujemy możliwości IC Project i odpowiemy na wszystkie pytania.

Załóż darmowe konto i przetestuj możliwości IC Project

Umów się na darmową prezentację z naszym specjalistą